Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pallacinka
29. apr 2012

@mycats ty si blazon ☹ ale ked musis tak musis 😀

mycats
29. apr 2012

@pallacinka hmm, este som nedala inzerat na kit. mam pockat? 😕

mycats
29. apr 2012

@desinka10 🙂 🙂 doteraz som stale bola rozhodnuta, ze necham vsetko a dokupim bee. ale potom moj drahy mm minul moju zeleznu rezervu na kreditke 🙂 a akosi pre mna nezostalo, kedze bee stoji okolo 600e

pallacinka
29. apr 2012

@mycats jasne, pockaj kym sa kreditka spamata 🙂 A bee za 600 si kde videla? Z Holandska ho mas aj s postovnym za 525.

mycats
29. apr 2012

@pallacinka ze by na slovensku 🙂 🙂 v akcii som nasla za 566 a normal za 599 🙂 pozerala som len int. shopy. este pohrabem a ak tak objednam zo zahranicia.
buduci mesiac mozno budu nejake platby, tak este stale mam cas si to premysliet.
ja by som najradsej nechala vsetko 😀 na "dedinske nakupy" mi je naj moj stokke.
maly mi ukaze, vyberie a aj na pokladnu polozi 😀 😀
no ale zas inde nepotrebujem aby mi tam zvesoval nieco za jazdy 😀 😀

mycats
29. apr 2012

http://www.babysvet.sk/znacky/STOKKE/STOKKE-XPL... baby, no svicla som to k bgb 🙂 nechtiac

boska79
30. apr 2012

@pallacinka myslim ze @mycats mysli all black. 😵

mycats
30. apr 2012

@boska79 ano, cernoska myslim 🙂 🙂

lumi21
30. apr 2012

@mycats ahoj 🙂 dufam,ze ta neotravujem. Ale vsimla som si ze sa do Stokkaca vyznas, tak som prisla pre radu. My mame fialovy pre nasu princeznicku, mam ju este vo vanicke - mam aj dazdnik a tak som si myslela ze ho tam upevnim a nebude jej svietit, len akosi nevidim ziadnu volnu "dierku" 😅 Ten dazdnik sa da teda dat iba na sportovu cast? 😕 😨 dakujem

lenocka23
30. apr 2012

@lumi21 na starsom modeli boli na potahu na vanicku take dierky priblizne v mieste kde je pripevnena strieska... najskor som si myslela, ze je to zle zasite, ale malo to vyznam.. 😉 skus popozerat.. 😉

lumi21
30. apr 2012

@lenocka23 dakujem. No ved pozeram pozeram a nic nevidim. Teraz mam vanicku v aute, takze to pojdem pozriet ked pojdeme vonku - hadam sa mi tam nieco objavi 😀

mycats
30. apr 2012

@lumi21 ahoj, ja som vanicku nemala, iba dva sportiaky 🙂 🙂 🙂 tak veru neviem. na sportiaku je dierka a na starsom modeli sa daznik uchytaval na nozicku striesky, zistime 🙂 @hajanka @pallacinka - neviete nahodou kam sa dava daznik na vanicku 🙂 🙂

hajanka
30. apr 2012

@mycats @lumi21 no ja tiez neporadim, kedze vanicku sme nemali

vevika
30. apr 2012

asi 1 cm od miesta kde je uchytena strieska je otvor v potahu a pod nou otvor a tam sa uchytava slnecnik

mycats
30. apr 2012

@hajanka aha, som nevedela. 🙂 🙂 preto som teba odporucila 🙂

bambi29
30. apr 2012

caute, poradte mi prosim, neviem na nete zohnat tuto info - ake su vnutorne rozmery vanicky stokke? velmi sa mi ten kocik paci, aj s vanickou aj sportovy ale vsetci ma presviedcaju ze to je len dizajnovy kusok a to dieta tam urcite nema pohodlie :( baby co mate stokke, mate uz aj vacsie deticky? maju aj v sportovom komfort?

lumi21
30. apr 2012

@vevika
@hajanka
@mycats dakujem baby. Uz som to nasla 🙂 len sa bolo treba pozriet lepsie 😉 dnes sme sa uz s nim prechadzali.

nikuska124
30. apr 2012

@bambi29 Ahojko bambi, ja ti tento kocik odporucam, myslim,ze ak sa rozhodnes pre stokke urobis velmi dobru volbu. Je to kvalitny a skvely kocik a iny by som ani nechcela. Moja dcerka ma 9 mesiacov a stale vyuziva vanicku aj ked ostatne maminy sa mi cuduju ze ako je mozene ,ze este vyuzivam vanicku ved ich uz od 5 ani nechu lezat iba sediet. ja si myslim,ze pre oddych je idealna, A mozno ho niekto berie ako stylovy kocik ale to aj je ale je to naj kocik. Ja mam 9 mesacnu dcerku a momentalne som tehotna som v 7 mesiaci a chcem opat len kocik stokke budem ich spajat so specialnymi spojkami totizto ziadny iny kocik ma nepresvedcil tak ako tento. A to ho vyuzivam denno-denne cestujem velmi casto lietadlom a tento je naj....V kazdom pripade daj na tvoj instiknkt a nato co sa paci tebe, lebo ak nie nikdy nebudes spokojna.... Ja ti ho odporucam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25nikolla25
30. apr 2012

Kocky,prosim vas od kolkych mesiacov ste prvy krat dali vase deturence do sportaku?my mame 4 mesiace a nechceme uz lezat vo vanicke ale zda sa mi moc skoro dat ho do sportaku....a ta podlozka z toho sportaku mi tam nejako lieta to tak ma byt,tak navolno?dakujem 🙂

nikuska124
30. apr 2012

@25nikolla25 Ahojko, ja som prvy krat dala do sportovej casti v dvoch mesiacoch, ale moja mala ma 9 a vacsinou pouzivam vanicku, lebo moja mala velmi rada vylihuje 🙂 ale poznam maminy, co davaju uz len sporotvu cast od 2-3 mesiacov...🙂

finda
30. apr 2012

@25nikolla25 my sme boli tiez od 4 mesiacov, len teda v zime mala na tej podlozke este fusak. Inak ta podlozka tam lieta nam aj dnes ked sa stale mrvi a to mame teda skoro 7,5 mesiaca. Si myslim ze tu podlozku mohli lepsie vymysliet 😒 Neviem ci mas uz summer kit, ale k nemu je taky navlek do vnutra, ten to celkom udrzi aby sa to nehybalo😉

josefka
30. apr 2012

Kamaradka stokke ma. Ma krasny design, ale oproti memu kocaru je desne vrtkavy. Taky neni uplne vhodny pro mensi maminky. Ja bych ho za ty prachy nekoupila, zvlast po teutonii , i kdyz stokke je trochu vetsi uvnitr,, takze by mohl vydrzet opar mesicu dele.

jessicax
30. apr 2012

@josefka no pobavila som sa tymto prispevkom, najma pri porovnavani s teutoniou, do ktorej sa dieta nezmesti uz v dvoch rokoch a kvalitou a variabilitou sa so stokke absolutne neda zrovnavat 😀 . Stokke je podstatne vacsi a napr. @mycats ho po druhykrat kupovala pre takmer dvojrocneho synceka, ktory v nom ma stale miesta dost. A ze nie je vhodny pre mensie maminky? No ja mam nieco cez 160cm a vyskovo mi absolutne vyhovoval, ukarovala ho bez problemov aj moja trojrocna dcera 😅

mycats
30. apr 2012

@josefka fuuu, no ja mam stokke, uz druhe a nemozem povedat toto. som vysoka a vyhovuje my a myslim, ze moj maly co ma aktualne 25 mesiacov by ho nedal ani keby horelo a v ziadnej teutonii by sa vozit nechel 🙂
moj tam aj spinka a co sa tyka stability, je to prave naopak super kocik co zvladne vela terenou, kde maju ine kociky problem. rucka a aj sedacka su vyskovo nastavitelne, takze je podla mna aj pre vyssie a aj pre nizsie mamicky, kedze si nastavia to co potrebuju. 🙂 🙂 🙂 mal moznost skusit dalsich 5 kocikov a nemam pocit, ze by prave stokke skoncil u neho s minusom

mycats
30. apr 2012

boze, to co ja tam mam ake preklepy!!!!! vidno, ze uz tu jednym ockom spim ☹ ☹
ze my s Y a terenou, s U 😠 😠 😠 radsej nejdem citat dalej

duplicka
30. apr 2012

@mycats 😀 😀 😀 hes do postele 😀 😀 😀

mycats
30. apr 2012

@duplicka 😀 😀 😀 ide, dobru noc!

adelkaaa123
30. apr 2012

@josefka moja mama má 158cm a rada ho kočíkuje. Vlastne ona na prechádzky len so Stokke chce chodiť 😉

duplicka
30. apr 2012

ze dobre rano 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 stokkacky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adelkaaa123
30. apr 2012

Ahojte baby, som tu len niekoľko dní, ale chcem sa opýtať, ja mám SX lenže starý model. Kupovala som ho síce v r.2010 keď už boli tie nové SX, lenže ja som zaťažená na tyrkysovú, tak som si silou-mocou "vybojovala" tyrkys. Mm najskôr nechcel, lenže potom to vzdal. 😀 Minule som videla inzerát, že jedna pani predáva SX a v popise mala, že predné kolieska sa dajú zaaretovať. Je to pravda? Niečo mi ušlo? 😕 Že by som si to za 2 roky nevšimla? 😅