Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
11. máj 2012

@mima01 krasny kocik a v super cene, ved ho mozno v anglicku nekupila novy a ma ho cez e-bay. mozno preto je tam taka cena 😵 😵 ak je v dobrom stave tak by som ho isto vzala pre babo. len ja uz doma jedne mam 😀

mima01
11. máj 2012

@mycats ja som sa jej pytala teraz v tej poslednej sprave, kde ho kupovala a ci je nan este zaruka, ze by sme mali zaujem a ze by sme aj do viedne cez vikend dobehli. Normalne som sa navnadila, len pri mojom stasti mi ho niekto vyfukne 😀 😠 Mne jazdeny kocik nerobi problem, pokial je v dobrom stave....ak by sa ozvala, ze dobre, ze ho podrzi, tak by ste mi potom kocky poradili, na co dat bacha, yo? 😉

milankovazuzana
11. máj 2012

@mima01 veď si ho dáš predviesť , skladanie, rozkladanie, kolieska, poťahy, no jak keď ide chlap obzrieť auto-pozrie vrch i podvozok... 🙂 No moja, tak mám u teba frcka aj ja-za tip 😀 😀 😀

mycats
11. máj 2012

@mima01 tak drzime palce!!! ani mne by nevadil jazdeny kocik ak je v dobrom stave! 😵 😵
osobne by som na nom skontrolova skladanie a ci su potahy v dobrom stave bez flakov a dier, vyskusaj rucku a vsetko co sa da na nom nastavit, ci aj funguje 🙂

mima01
11. máj 2012

@milankovazuzana ak to vide, tak ta normalne beriem na drinka moja...aj na dva 😝

mycats
11. máj 2012

@mima01 a cakas dievcatko? 🙂

mima01
11. máj 2012

@mycats hehe, no uvidime, ci ho uz medzitym nepredala niekomu, ale odpisovala mi o 11:45 tak mozno motyka vystreli. Tak budeme skusat vo velkom, obkukam ho poriadne, ak by sme tam isli. Hihi, ale normalne by som vas tam niektoru zobrala 😀

mima01
11. máj 2012

@mycats nie moja, chlapca, ale chceli sme od zaciatku fialovy....ja viem ze som sisi, ale mne to nevadi. A kocky ho kupuju aj pre chalanov.

milankovazuzana
11. máj 2012

@mima01 aká šiši???Ja mám červený a vôbec som neriešila, že sa v ňom bude voziť Michaeličko.

mycats
11. máj 2012

@mima01 😵 😵 😵 ja som tiez chcela fialovy pre chlapca, ale nakoniec teda vyhral dark navy 😀 😀 😀 aby som mohla mat blue pixel summer kit 😀

mima01
11. máj 2012

@milankovazuzana ten cerveny je taky "tradicnejsi" pre chalana alebo ako to nazvat. Ale chceli sme farbickovy, takze bud fialovy alebo cerveny, a fialovy vyhral na plnej ciare 😝
@mycats jeeeej, to fakt? Supeeeer...lebo na nas sa niektori divaju ako keby sme z marsu boli, ze fialovy. Ale nam to je jedno, bol to favorit od zaciatku. Ale tiez bojujem s tym summer kitom, ze ktory. Ale to kym my budeme potrebovat, tak budu hadam aj nove farby. 😝

mycats
11. máj 2012

@mima01

https://www.youtube.com/watch?v=1zQuW1pokzI

pozri si video na youtube, aby si vedela ako. no veru idealne by ti tam bolo ist s niekym, kto vie ako ho otestovat a vie ako ma kocik reagovat 😀 😀

mycats
11. máj 2012

@mima01 mne sa straaasne pacil fialovy, tak sa musim modlit o dievcatko 😀 😀
tu v dedine by ma asi porazilo 100x zopakovat kazdej babke, ze nemam fialovy kocik pre dievcatko. ale ja milujem fialovuuuuuuuu 😵 😵 😵 aj bee by som si take kupila 😵 alebo sa mi strasne este paci tyrkysova, mala som taky quinny buzz 😵

mima01
11. máj 2012

@mycats to uz mam napozerane 😀 Len v praxi to je ine 😀 Ale tak hadam taki lavi nie sme, ze by sme nejaku vadu vadu nevideli,uz keby na to prislo. Aleeeee.....tak kto sa hlasi na vylet do viedne? 😝 😀

mycats
11. máj 2012

@mima01 ja by som aj sla, ale manzel by brblal keby som mu nechala maleho a cely zverinec na krku 😀 😀
baby, hlaste sa!!!

mima01
11. máj 2012

@mycats tak u nas to budu asi svokrovci veeelmi predychavat, jednak kocik ako taky a jednak aj farbu potom...urcite pride komentar, ze zase musime byt extra a robit vsetko naopak 😀 No ale je mi to srdecne jedno, ten fialovy, to bola proste laska, chlapec, dievca, musi byt 😝 Tyrkysovu mozem aj ja, ale ta modra, co je na stokku mi moc nereze....keby bola viac kriklava a vyraznejsia, tak ano.

mycats
11. máj 2012

@mima01 😀 😀 to cela moja rodina, obe strany museli rozdychat stokke, aj ten beige a aj ten dark navy 😀 😀 hlavne ked im moj drahy mm, co s nim tiez nesuhlasi, povedal cenu 😠
ja som si prvy kocik kupila podla rad rodiny a tu polsku kozu by som po nich najradsej hodila, este vtedy.
potom som si kupila quinny, zapp a aj buzz a nakoniec stokke 😀 😀
no este bee potrebujeme, nech ich uz kompletne vykoti so mna 😀 😀 😀

mima01
11. máj 2012

@mycats moja mamca to uz nekomentuje, len zagula ocami ale vie ze to je tak maximum, co moze urobit 😀 No ved ano, je rozdiel polsky tank za 250 a stokke za tisicku, ale radsej investujem ako sa s hentym natahovat. Ved ja som nervacila, ked som kamoske chodila xlander kocikovat, no zaverecna, obdivujem ju, ze ma na to nervy. My sme stokkac objavili asi 3 roky do zadu, taky sivy bol jeden jediny v ZA. Tiez som ohrnula nosom, ze to co je...a ked sme citali recenzie tak nic moc. Ale ako vysli novsie a potom zase novsie, tak sme si ho proste zamilovali a nebolo o com. Je pravda ze sme zvazovali aj brio a bugaboo, ale e-e. Ked tak, tak este bee-cko potom kupime a hotovo 😝 A rovno im vsetkym zaobstaram cislo na psychiatra, lebo ich porazi zo mna 😀

mycats
11. máj 2012

@mima01 nasi mali aj reci, ale ja som im vsetkym povedala, ze sama som kupila a ja som spokojna a nic viac ma nezaujima 😀 😀
ja vsetky moje kamosky nechapem ako mozu mat tu polsku kravu co som mala ja!! alebo nejaku hrkotajucu buginu, co musi clovek tlacit ako mulicu, tak to uz vobec nechapem!!! by som ten kocik oplieskala o zem len take supoty 😵 😵
bee sa ti zide na cestovanie, lebo stokke poskladat zaberie trosku casu, ale mne to slo super a druhe auto mame pick up, tak som ani skladat nemusela 😵 😵 stokke je super na spinkanie, prechadzky, na cestovanie je lepsie nieco mensie. ja som mala quinny zapp

mima01
11. máj 2012

@mycats @milankovazuzana babyyyyy, tak nove infosky....kocik je kupovany v brendone, ma este zaruku. Ale, zobrali by ste ho aj bez obhliadky??? Pisala mi ze, manzel ma taku pracu, ze vela cestuju a su rozlietany, preto mi nevie povedat, kedy by sme mohli prist a nejak napevno sa dohodnut. A ze preto da prednost tomu zaujemcovi,ktory to jednoducho uhradi na ucet e kocik hned cestuje kurierom k nemu.

pumicamt
11. máj 2012

@mima01 aj ja som jej pisala a neverim tomu.

pumicamt
11. máj 2012

@mima01
@mima01 neviem ktory idiot jej uhradi 500 eur a kocik ani nevidel.podla mna je to blud

kilian
11. máj 2012

@pumicamt @mima01 rozoberate ten fialovy kocik z bazara za 500? PODVOD.mali aj bugaboo cameleona v ponuke,za halier by som povedala,fotky su z ebayu!!!hlasila som to adminovi,ale naletelo urcite Vela ludi.☹

pumicamt
11. máj 2012

@kilian tiez si myslim ze klameeeee a zaraba na tom

mima01
11. máj 2012

@pumicamt ja by som ho aj zobrala mozno bez obhliadky, ale mam problem s tym poslat tolko penazi vopred. Pisala som jej, ze by som poslala zalohu za kuriera, aby si bola ista, ze zasielku preberiem, cize ju to nebude stat nic a ze sumu potom vyplatim kurierovi...cize je kryta aj ona aj ja. Ale nesuhlasila, s tym, ze uz sa dvakrat okaslala tak,ze uz bez platby vopred neposiela. A ze zlava je rovnaka ako u kazdeho pri priamom vklade na ucet, v den ked poviem, ze ho berieme ,teda to by bolo dnes - dole 50eur.

pumicamt
11. máj 2012

@kilian kdo posle zenskej lowe a ani jedno kladne hodnotenie a zaregistrovana tento mesiac no blud

mima01
11. máj 2012

@kilian ano, presne ten. Pisala mi ze mala aj bugaboo, ze ho predala, takze je to ta ista osoba.

kilian
11. máj 2012

@mima01 len neposielaj ziadne peniaze.

pumicamt
11. máj 2012

@mima01 neber klameeee.tvoj navrh bol dobry nema sa co popalit ale ona ten kocik nema

kilian
11. máj 2012

@mima01 @pumicamt nie,fotky niesu jej,ale z ebayu.