Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kalista
22. máj 2012

@luly3 hmmm ☹
@kilian @mycats ja som tiez ya tzchto okolnosti oslovila kamosa pravnika a stacil jeden telefonat. Ja nechapem jak mozu mat na toto nervy. Takto odrbavat 😠

luly3
22. máj 2012

@martinano IP daju len polícii mám iba meno

boska79
22. máj 2012

ja som stratila penazenku, dostala sa mi nazad..ale chybali prachy.. no..co uz.. nech niekomu dobre padnu 😠 😠 😠 😠

ono aj taketo veci sa asi musia stavat... mna ojebabrali o 10€ poslali mi neake tehu tricka, ktore hned isli do kosa.. tak to je riziko..ale jasne, ze tie stovky eur stvu viacej..i ked princip rovnaky 😠 😠 😠

ze sme zdravy!!!

martinano
22. máj 2012

@luly3 nevadi chod na policiu a urcite podaj, policajti to budu musiet riesit, este vies, ze je z bansej bystrice a platila si zec IB ci priamo v banke?

kilian
22. máj 2012

Idem ja spat,lebo zachvilu Bude budik zvonit☹ 😠

luly3
22. máj 2012

@martinano ja som vkladala priamo na jej účet peniaze bo ich potrebovala do 12.00 a ja debil sem jej ich aj tak vložila
@boska79 najdôležitejšie je že sme zdravý ale preto nebudem nejaku špinu dotovať radšej malému Simonkovi kúpim za 350 € bodička jak hentakej suke nech jej to prejde

luly3
22. máj 2012

@kilian pekné sny

veve39
22. máj 2012

@luly3 je to sila, urcite konaj co najskor...
kedze ide o pripravenu akciu a ziadny skrat, tak mam len obavy, aby nebol ten ucet v banke otvoreny ucelovo na ukradnuty/sfalsovany OP 😝 (zial bezna prax...)

martinano
22. máj 2012

@luly3 tak super chod s tym na policiu a oni ti povedia co dalej nenechaj to tak

luly3
22. máj 2012

@veve39 nieje ja už ju mám otuknutú mám známosti 😉 trefila na niekoho čo ju bude mrzieť celý život
pokial ich neuhradí do zajtra na učet speť tak aj v markíze to bude 😉

luly3
22. máj 2012

kočky aj ja idem sa nato vyspať aká som sprostá, pekný večer a dobrú noc

milankovazuzana
22. máj 2012

Kočeny, kua, ja som na ňu našla číslo!!! Vo februári som mala od nej kúpiť Stokke!!!

luly3
22. máj 2012

@milankovazuzana ešte raz najviac ďakujem na svete ale nezdvííííííííííííííííííííííííííííííííha

mycats
22. máj 2012

tak idem ja kuk vazne tu moju predavajucu na mmb, no ale rozplacem sa ak je to nejaka podvodnicka!!! 😝

martinano
22. máj 2012

@luly3 mne sa nieco take stalo pred tyzdnom,ale prisla som na to,ze pani je podvodnicka stacilo oznamit,ze proste pojde trestne oznamenie, pani sa potom lakla, lebo s nou zacala komunikovat moja sestra je pravnicka pani sklapla a bolo vsetko dobre dopadlo drzim palceky chod rano na policiu necakaj

milankovazuzana
22. máj 2012

@luly3 Moja, potom ju nakop do riti aj za mňa, lebo mne narobila tieť problém, aj keď sa zdala solídna.Fuj, až mi prišlo zle.Ešteže mažem iba odoslané správy, hurááá.

luly3
22. máj 2012

Predam Winter kit Stokke

«späť«» Pre deti» Kočíky» Inzerát ID: BAA2748
Predam Winter kit Stokke
Zväčšiť: Predam Winter kit Stokke Zväčšiť: Predam Winter kit Stokke

Predam novy winter kit cervenej farby, mame dva dostali sme dalsi. Cena s postovnym.
250,00 €

Banská Bystrica mapa Zobrazené: 272 x Pridané: 15. 12. 2011

luly3
22. máj 2012

@luly3 baby ona sa tým žívý asi

milankovazuzana
22. máj 2012

@luly3 to ona zase predáva??? Ona mala to stokke vtedy na bazoši a mala tam číslo tlf.

mycats
22. máj 2012

@luly3 presne, zije z toho!!! no nech si nohu zlomi!!!

luly3
22. máj 2012

@mycats 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že nech si nohu zlomí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja umrem 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
22. máj 2012

@milankovazuzana mna asi ani nezdvihne ma moje číslo

boska79
22. máj 2012
mycats
22. máj 2012

@luly3 😀 😀 😀

boska79
22. máj 2012

ale ktovie.. volaaaka nemka... 😀

luly3
22. máj 2012

@boska79 ale hen to je jej nick

boska79
22. máj 2012

prihlasena tam bola tusim 2008.. mohla sa zmenit

http://badoo.com/sk/0196432736/ aj tu je asi...

luly3
22. máj 2012

@boska79 hej to je ona tu mam :D