Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
23. máj 2012

@tehula a mame ten link?

mima01
23. máj 2012

@mycats moja, my ideme kupovat fialovy stokkac pre chlapca, tak preco nie takato strieska...a co? Aj ked je to tak trochu nestandard, ale ostatni ti mozu vies co.... 😀

tehula
23. máj 2012

@mycats na Cesky? Ci tu Pxxxx z FB? 😀

kilian
23. máj 2012

@mycats ja mam najradsej origo,tie site nikdy nesedia 100%.

kilian
23. máj 2012

@mycats a modru nechces?

mycats
23. máj 2012

@mima01 😀 😀 ja viem, ale zase moj maly vyzera tak "zensky", nechcem pocuvat kazdy meter, ze ci je to dievcatko. tu v dedine ma 150 susediek musi zastavit 🙂 staci, ze sa ma jedna aspon 5x spyta ci mam novy kocik 😵

mycats
23. máj 2012

@kilian toho sa bojim aj ja, ze to bude vidno, ze je to taka imitacia 🙂

mycats
23. máj 2012

@kilian ja chcem missonicku 😀

mycats
23. máj 2012

@tehula hod cesky a aj fb, nech si vyberiem. ja som na ceskom mmb pozerala, ale nenasla som ziadnu bee

mima01
23. máj 2012

@mycats maly je bohovsky...ale mas pravdu, blondacik, dlhsie vlasky, do tej ruzovej by to bolo asi az moc, nooo, takeee 😅 😀 Skoda, ze nie je nejakej inej farby...ten vzor sa mi tiez paci, mnamkovy je 😝

mycats
23. máj 2012

@mima01 je, ale za 200e aj s dekou 😀 😀 a nechcem drazdit moju domacu kobru bosou nohou 😀 😀 a kupit novy set 😀 summer kit skoro neprezil 😀
to jedine, ze by sa niekto vzdal striesky alebo by som niekde nechala usit novu 😀

mycats
23. máj 2012
kilian
23. máj 2012

@mycats 200€ za missoni??????

mima01
23. máj 2012

@mycats nemas nejaky sviatok v najblizsich tyzdnoch? 😀 😉

petraxy6
23. máj 2012

Baby, nekúpi niektorá vaničku SX Purple so strieškou + tašku nákupnú + sieťku+pláštenku?

kilian
23. máj 2012

@mycats to neverim vlastnym ociam!!! Missoni na bee stoji 156€ v obchode.to si potom dobre zaraba!!!!

mycats
23. máj 2012

@kilian no a kolko tam vidis 😀 . aha, tak to len u vas 😀 u nas som ho bezne videla v tejto cene 😖

mycats
23. máj 2012

@mima01 ja mam na to peniazky 😀 😀 to by bol moj posledny sviatok keby som mm povedala, ze chcem za 200e striesku na buginu 😀 😀

mycats
23. máj 2012

@kilian tusim sa odstahujem!!! ale mne by v pohode za 30e stacila strieska 😀 😀 😀 aj usita 😀

mycats
23. máj 2012

sup, sup s tym linkom, necham si ju usit 😀 😀

mima01
23. máj 2012

@mycats ja viem ze hej, pamatam si tie tvoje prispevky...to je ale chlap fakt az tak vysadeny na taketo veci? Sak predychat by predychal, ci? 😀

mycats
23. máj 2012

@mima01 myslim, ze nie 😀 😀 on nechcel ani len novy kocik malemu kupit. mohli sme mat zadara od jeho brata po synovi 😖 😖 len ja som nesuhlasila. aj som ho tyzden mala, no ale moje nervy!!! peg perego ani zadarmo 😀 😀
ja si taketo krasne potesenicka kupujem sama a vzdy mu poviem, ze to mam za facku za bazaru 😀 😀

boska79
23. máj 2012

@kilian v akom obchode maju este missoni? Ja viem uz len z uk a ked to mas doniest, vyjde to do 200 :/

mima01
23. máj 2012

@mycats typicky chlap, nepochopia nase "dovody" 😀 Moj ked ma chce nasrdit, tak vzdy zahlasi, ze mi pojde kupit polsky traktor, po ktorom tak velmi tuzim a ze si ten winter kit mozem na to namontovat 😀 Ale zase na stokka sa tesi....ked uz som ale zacala s tym, ze potom neskor na leto, ked bude maly vacsi aj bee-cko, alebo nieco, co mi v tom obdobi bude po chuti, tak uz si tukal na celo. 😅
Hahaha, ale presne, tuto tvoju taktiku veeelmi dobre poznam, este ze sa mozme vyhovorit na bazar 😀

kilian
23. máj 2012

@boska79 Dohnal ma par kusov...😉

mycats
23. máj 2012

@boska79 @kilian on sa uz nepredava???? 😲 😲 😲 to aby som ho rychlo niekde schrastila!!! kilian a jessicax ho maju. kde byvate???

mycats
23. máj 2012

@mima01 moj po tom ako doma nasiel 7my kocik si myslim, ze uz len tak nieco nepredycha 😀 😀 keby nasiel doma dalsi summer kit, tak z koze vyleti 😀 😀
si teraz strazim kartu ako oko v hlave, lebo najradsej by mi ju vycistil 😀 😀 aby ma tam nepalili korunky 😀

kilian
23. máj 2012

@mycats tazko sa da dostat....☹

mycats
23. máj 2012

@kilian hmm, alebo pockam ci nebude nieco nove??? ale missoni je moja laska 😀 ani na bazaroch som ho v zivote nestretla

mycats
23. máj 2012

@dastien ahoj, a nahodou striesku na bee+ by si nevedela usit?? 😀 😀 😵