Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
24. máj 2012

@dastien @milankovazuzana yo yo, ja scem fialovy, ale neviem, ci sa mi oplati kupovat pouzity, ked z de to vychadza 800 za kompletku 😕

pallacinka
24. máj 2012

@tannia87 Jednoznacne original.

dastien
24. máj 2012

@mima01 v pohode mam inzerat na bazosi ked chces pozri

pallacinka
24. máj 2012

@dastien Som sa zlakla, ze si nebola spokojna 🙂 A ty si iba spekulant 🙂 U nas tiez isiel preto z domu, lebo nebol vyuzivany, a to si nezasluzil 🙂

pallacinka
24. máj 2012

Inac baby, ja znova budem k vam tak trosku patrit, mam na ceste ruzovu stokke deku 🙂 🙂 🙂 Vezmete ma? 🙂

tannia87
24. máj 2012

@mycats no rataal som ak som si dobvre prleozila tak je tam strieska kozusina nozickovy fusak a rukavnik 260libier ale zas ked fusak beriem original nozickovy fiaslovy my bud ezybtocny aj strakaty inac paci sa mi toto
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=30231312...
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=29103635...

dastien
24. máj 2012

@pallacinka a kde si zohnala ruzovu stokke deku?aj ja chceeeeem 🙂

tannia87
24. máj 2012

@mima01 napisala mi ze je to cotton a nepremokave co moc nechapem a ako som pisala ze cenu aj za fusk mi dala ale zas ten nepotrebujem strakaty ale za skupovat to na paradu ke dmi to osnezi raz a bude to na prd predsa je to polka a polska kozusina 😀

mycats
24. máj 2012

@tannia87 prekrasne to robi!!! ja som vcera hladala striesku na bee. ak som aj nieco nasla, tak strasne drahe. no uvidim, asi si to rozmyslim. ja by som jedine nejaky tento vzor alias "missoni" chcela

mima01
24. máj 2012

@dastien diki za info 😉 Uz sme sa rozhodli ze zoberieme z nemecka novu kompletku, uz len pockame na neskor, kvoli zaruke, nech nemam kocik zbytocne doma odparkovany.

tannia87
24. máj 2012

@mycats no asi sa priklonim k riginalu ked tak potom kupim len strechu nejaku s kozusinou uvidime na rpvu zimu na hlboky aj tak nepotrebujeme zas toolko parady 😀

dastien
24. máj 2012

@mima01 jasne jasne chapem 🙂

mima01
24. máj 2012

@tannia87 ako, su krasne, mna to tiez drazdi, ale jeden uz doma mam, druhy by manzel tazko predychal 😀 Ale ako moze byt bavlna nepremokava, to ani ja moc nechapem 😕 Kazdopadne, dizajnovo su uzasne, kvalitou to neviem zhodnotit 😒

duplicka
24. máj 2012

su impergnacne akoby prasky a latka sa pri namoceni do neho impregnuje 😉

tannia87
24. máj 2012

@mima01 no ved moj uz len kruti hlavou som mu slubila ze uz oblecenie nenakupujem lebo je toho kopa uz len vecsie potom co s atyka kocika on ho nasiel este pred 2.5rokmi on zato moze 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima01
24. máj 2012

@tannia87 mi nieco hovor, len sa nam tu robia nove a nove kopky handier pre maleho 😀 Hahaha, aj u vas za to moze chlap? U nas tiez...stale mu to hovorim, ze on ten kocik objavil, tak nech teraz nepindaaaaa 😀

tannia87
24. máj 2012

@mima01 no vcera mi prisiel balicek som povedla ze uz posledny co sa oblecka tyka lebo to nevynosime sko ked sa narodi potom budme vyberat uz podla velkosti potom az neplacem ze jej nestihnem obleisćt to a to lebo nestihame chytit velkost 😀 ale este na zimu chcem bundicku z nextu a saticky tutu na krst tie si neodpustim aj ked ma cast rodiny udupe poznamkami pod zem ale moj vkus nie

mima01
24. máj 2012

@tannia87 hihi, to ja vzdy hovorim, ze posledny a potom staci sadnut za pc a zase nieco vyknuram 😀 Tiez sa chystam potom este zo zimnej kolekcie z nextiku co to objednat...sak musi byt fesi v tom stokkaciku, nie? 😝 A tie saticky voooobec neries, nech si hovoria co chcu...ved byvaju take krasne. Mat babulu, tak ich tiez kupim 😉

tannia87
24. máj 2012

@mima01 no my sme ani nehovorili ze mame kocik lebo to by bolo moja mama a okolki vie ta je blazon ako ja ale inak nikde nic sak s anikto enpyta uz len potom s nim vyjdeme nech je klud v rodine 🙂 to este ked vyjdem s tymi kozusinami rada by som mala tajne sluchatko co sa bude hovorit 😀 😀 😀 jakrajsie uz bud eked budu maly prckovia v sportovych sedkat naot sa strasne tesim

pallacinka
24. máj 2012

@dastien Velmi tazko, polovala som na nu rok az kym sa neobjavila na jednom sukromnom FB fore kde si ju vsimla jedna tu z nas a dala mi o nej vediet 🙂

petraxy6
24. máj 2012

@riki1
@hajanka baby, lenže ona asi ťažko bude chcieť osobný odber, keď nemá nič. Idem sa ja zaujímať o ten kočík lebo jej napíšem že budem platiť vopred 😀 😀 😀 . Ona chce lováče na účet, nie? ☹

petraxy6
24. máj 2012

Už som 8-ma v poradí 😀 😀 😀 😀 . Ak budem mať šťastie, tak ma "kasne" ako prvú 😀 😀 😀

martinano
24. máj 2012

@petraxy6 si to vyriesila budes prva

petraxy6
24. máj 2012

@martinano len ako ďalej 😅 😅

mycats
24. máj 2012

@pallacinka my sme ta teda ani nevyhodili 😀 😀 ty si dobrovolne prebehla k bgb 😀 😀
ja som vcera snorila na fore ohladne bgb a neviem co mam robit, ci kupit z poslednych kusov missoni alebo pockat na tie nove neon pop 😵 😵
ja asi tiez prebehnem, ale zostanem aj tu. stokke je stokke!! 😵 😵 😵

martinano
24. máj 2012

@petraxy6 uvidis co napise

petraxy6
24. máj 2012

@martinano čakám 😀 😀 😀 Dám vedieť 😉

lentila.g
24. máj 2012

@tannia87 čo som ja tiež sľúbila môjmu,že len jeden kociar-preto bgb Cam.a nakoniec 3 sme kúpili,a štvrtý Peg P.dostali(ale ten som na dedinu k babke zavliekla-po poli max.za traktorom ťahať -to zo Stokke a Bgb sa nedá ani vahovo porovnať,ale tak poslúži na obednajsi spánok)a muz včera nešťastne pozeral na kociare a hovorí,Bojim sa každým dnom čo nove vymysliš,tak som mu včera povedala že ešte taky Maclaren ale to az o rok🙂)-ale bude asi potrebný skôr🙂

pallacinka
24. máj 2012

@mycats Mne sa neon pop nepaci, isla by som radsej do missoni, tiez ju mozno raz budem mat 🙂 Nakoniec tusim ale nemas all black, ze? A dakujem, ze tu mozem byt, srdcom som stale stokkacka 🙂

mycats
24. máj 2012

@pallacinka 😀 😀 a mozno urobia nejaku super kriklavu striesku ked je to neon. len missoni je uz zial nedostupny, jedine ak by som ho naozaj niekde zohnala cez kilian alebo cez e-bay.
nie, nemam all black, mam klasiku 😀 😀 nejako sa mi ta cena nezdala 😀 😀
stokke je uzasny a myslim, ze ho designom a ani jazdnymi vlastnostami len tak nic neprekona a u mna zostane cislo jeden urcite na dlho 😵 😵