Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

petinax5
9. nov 2009

...si nás mohla aj ináč potešiť 😀 . Ja ho už mám doma, len čakám kým sa bábo narodí a potom budem skúšať. A bábo príde do toho najlepšieho mesiaca. Takže si užijeme spolu. Ešteže mám pevné nervy 😠 .
Ale našťastie mám aj sestru, ktorá mi darovala po malej kočík, tak budem mať aj ja traktor 😵

yanna.o
9. nov 2009

sussi, jo, bude to jak píšeš. Od pohledu je to jasné. Lze to zhodnotit snadno i v krámě při běžném pohledu na vystavené kočárky. Ale ovládání na rovině za pěkného počasí bude parádní, bezkonkurenční tipla bych.. 🙂 😉

ema.nz
10. nov 2009

no baby tak ste ma nepotesili 🙄 bol to oj favorit pre druhe miminko,ak by nahodou raz bolo 😅

verisek
11. nov 2009

ahoj holky, moje kamoska si ho poridila, takze jsem s nim nekolikrat jela, pro me to byl des, strasne drnca a nedokazu si predstavit dite pak v te sportovni verzi, design je super, to jo, fakt netradicni, ale jinak bych ho nechtela.. uz i ona se poohlizi po jinem sportaku na pozdeji

petinax5
12. nov 2009

Dievčatká, som tesne pred pôrodom a vy mi tu takéto veci píšete? ☹ To mi ani nehovorte, že ten kočiarik je nanič!!!!!!!! A toľké prachy stál.................. 🙄

lia
12. nov 2009

ale neni na nic petina,je lahky,lahko sa ovlada,ja som stastna,ze ho mam 😉

petinax5
13. nov 2009

Liuška, si ma potešila. Ale ja som aj tak z toho na mraky. A si spokojná aj s hlbokou vaničkou, aj so šporťákom?

lia
13. nov 2009

no zatial hej 😀 este je zabaleny a caka na den D 😉

petinax5
13. nov 2009

...no ti pekne ďakujem 😢 . Aj ja ho mám "zabalený". Trenújem s ním po byte a veľmi sa mi páči. Ani nehrkoce, krásne sa ovláda..... Hlavne že som v pohodeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎

slniecko26
14. nov 2009

Petinax je suprový, ja mám s ním len samé dobré skúsenosti a to má malá 5 mesiacov preč 🙂 krásne sa nám vmestí do vaničky aj celú zimu v nej vydrží toho sa nebojím!!! Všetci ma strašili, že ked bude zima kde ju budem voziť ale ja som ich vždy odbila 🙂 A skúšali sme doma aj športovú časť tiež super, malinkej sa v nej páčilo všetko videla takže paráda 🙂 Prechádzky sú tiež super, neviem kde kočky bývajú v akých horách, my bývame na dedine, a žiadne problémy s nerovným povrchom nemáme. No a čo sa týka vetra bola som s malinkou vonku aj ked bývali v oktobri tie silné vetre a nemala som žiadny problém, že by ho odfúklo. To sú moje skúsenosti. 🙂

susisus
15. nov 2009

slniecko - tak to som ozaj prekvapená... mne už viackrát stratil stabilitu vo vetre... A čo sa týka drncania, pomaly si na to malá zvykla, už to nerieši, ale odpružený nieje VOBEC...

lia
15. nov 2009

susi,asi mas lahsiu dcerku 🙂

susisus
15. nov 2009

lia - no hej, ale to snáď nie od toho závisí, či mám naložiť aj závažie? 😀

lia
15. nov 2009

zaves cinky z vonka 😀

susisus
16. nov 2009

Baby co ho mate, da sa vam sklopit kolieska ked je na konstrukcii vanicka??? Mne to ide len s vajcom a sportakom ☹

petinax5
16. nov 2009

Baby už prosím vás nestrašte, lebo už dnes porodím 😉 . No mám taký pocit, že ho pôjdem vrátiť a poviem na vás-že som sa psychicky z toho zrútila... 😠

slniecko26
16. nov 2009

Ahoj Susisus ak je na konštrukcii vanička tak kolieska nepôjdu sklopiť. Dá som to len so športovou časťou alebo s vajíčkom na konštrukcii.

lia
17. nov 2009

my ked sme ho skusali,nam to islo,ale taysie,este je nerozjazdeny.vyskusam ked prideme domov

susisus
17. nov 2009

Ale na googli som videla promo obrazky, kde je sklopeny aj s vanickou ☹

verisek
17. nov 2009

petinax5: hlavne musi vyhovovat tobe, pokud to tak je, tak bud v klidu, treba do obchodu je uzasnej, vsude se s nim otocis a krasne se ovlada, vsechno ma sve pro a proti 😉

petinax5
17. nov 2009

Ďakujem verisek. Som už pokojná. Neexistuje ideálny kočík. K pripomienkam k "malosti vaničky"...-poslala som sestru do obchodu,aby mi pomerala vaničky a prišli sme na to,že drvivá väčšina má rozmery skoro rovnaké. A ovládanie? Každý kočík má svoje muchy 😢 . Čo sa terénu týky,som prekvapená, lebo aj ja bývam na dedine a neviem ako je to u ostatných, ale mi máme cesty a dokonca aj chodníky rovné a po trávnikoch nezvyknem chodiť. A pri nepriaznivom počasí budem sedieť doma a popíjať horúcu čokoládu, aby mi kočík neodfúklo 😎 .

susisus
18. nov 2009

petinax - no tak potom OK, o nasich chodnikoch sa ani z daleka neda povedat ze su rovne, su kompletne dopraskane a sama diera, hotova katastrofa... tak mozno na dedinach sa lepsie staraju o svoje okolie a preto aj stokke nerobi problem 😉 aj ked Sarka si uz na to drncanie zvykla a neriesi to 🙂
No ale do silneho vetra aj tak nieje vhodny.

petinax5
18. nov 2009

Ahojček susisus...no veď keď bude vietor fúkať, ja budem popíjať horúcu čokoládu /s nohami na stole/... 😀

susisus
19. nov 2009

Dalsia vyhoda dediny, ty mozes kocik vycapit na dvor a je na vzduchu, ja sa musim trmacat vonku, aby sa nadychala. Ked tak rozmyslam, vola sa ze mestsky kocik, ale pri nasich debatach zistime ze je vhodnejsi na dedinu 😀

ivabka
5. feb 2010

Neprodá,prosím někdo Stooke Xplory komplet,mohu počkat až do srpna. 😀 :

zlatouch
9. feb 2010

Ahoj, nedavno jsem potkala Stokke v metru, to je fakt síla 😉 Věřím, že na něj každý čučí, to jo, ale asi by mě štvalo mít kočár, ke kterému se musím pokaždé vystajlovat 😀 To nejde s takovým vozítkem jen tak vyrazit v domácích hadrech uspávat, co? 😉

petinax5
10. feb 2010

...a prečo nie? Tepláky to istia. Nech si každý myslí, čo chce. Samozrejme, nehovorím o meste, ale o dedine.
Ináč, v UK ho majú za pár drobných-oproti našim cenám-šľak ma ide trafiť.... 😠

verisek
10. feb 2010

stokke se mi moooooc libi, byl to druhy favorit, ale je fakt, ze je hlavne do mesta, museli bychom mit jeste jeden kocar do terenu a na zimu, jak to ma kamoska
peti: i v Cesku je ten kocar predrazeny

petinax5
10. feb 2010

Vieš čo je predražený kočík? CONCORD NEO Carbon za 2.500€ 😨 . Skoro som odpadla. Za vec, ktorú využiješ max 2 roky si myslím, že je to prehnané. 😢

lizatko1009
10. feb 2010

tak ten concord je frajer oproti stooke