Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
24. máj 2012

@pumicamt jaaaaaaj, tak to je jasne...potom si mozes ist obzerat osobne tak akurat nejake stromy v hornej dolnej 😀 Zaplatis a uz neuvidis ani prasule, ani kocik. Ja som myslela tak, ze ist tam, kuk kocik, v hotovosti ju vyplatit a dovidenia...inak v ziadnom pripade.

pumicamt
24. máj 2012

@petraxy6 ja som jje pisala zo zvedavosti mne uz drobec neobsedi v kociku

pumicamt
24. máj 2012

@mima01 ja uz dalsi kocik nieee.ale zvedavost ma tam taha ci fakt neklame

luly3
24. máj 2012

@pumicamt nech dá číslo telefonické a ja jej číslo mám pozreme či je to to isté ak nie tak si nekdo dohodnite
s nou odber v tej blave ak je to ona ja tam dojdem 😉

petraxy6
24. máj 2012

@pumicamt no veď že aj ja, lebo som jej začala písať, že jej prevedeim platbu na účet, teraz som písala, že mi mm 😀 nedovolí len tak poslať peniaze a blá blá. Moja sa sem-tam odvezie, ale radšej behá. to už ma musí riadne naštvať keď ju šupnem do koča a pripútam 😀 a okrem toho ja mám 3 suprové koče, tak, no ale dobrá cena zase 😀 😀 😀

luly3
24. máj 2012

@petraxy6 a co ten tvoj stokke daj si ho do albumu pozrem nanho 😉

petraxy6
24. máj 2012

@luly3 ja som myslela, že ti prepustím ten, čo kúpim na mmb 😀 😀 😀

pumicamt
24. máj 2012

@petraxy6 ja uz 4 kocik a moj priatel by mi kyval ci som normalna ci som bola na slnku dlho.cena je super ale neverim tomu

petraxy6
24. máj 2012

@pumicamt 😀 😀 😀

luly3
24. máj 2012

@petraxy6 jááááj no hned mi to nesedelo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petraxy6
24. máj 2012

@pumicamt no ale stokke bol vysnívaný môj, už 2 roky pred zakúpením 😀 😀 😀 a on si kúpil maclaren grand tour, lebo mal svetielka 😀 😀 😀 a ten tretí, je golfáč XLR, ten sme potrebovali 😀 😀 😀

mima01
24. máj 2012

@pumicamt jasne, ja viem 😉 Ja tiez uz nie takto, len som tiez zvedavaaa, kurnik, neda mi to. Ja si pekne zoberiem nasho stokkacika z DE 🙂

pumicamt
24. máj 2012

@petraxy6 my concord fusion potom moja srdovka neo concord a ocinko chcel ferrari tak sme kupili mala asi 2 mesiace predala a mame teraz 3 tyzdne nunu a uz koncim

hajanka
24. máj 2012

@petraxy6
@luly3 mne neodpisala bola som 4. zaujemkyna a ten inzerat este vidim

pumicamt
24. máj 2012

@mima01 aspon mas istotu

luly3
24. máj 2012

@hajanka už šípi že sme to mi ježibaby 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima01
24. máj 2012

@pumicamt tak tak, budeme mat pekny, novucky, vonavy, zabaleny fialovy stokkacik....ak ma tuto tieto jezibaby nenavnadia na nejaku inu farbu 😀

luly3
24. máj 2012

inak kočky veď ona si to tu všetko môže čítať 😝 😀 😀 😀

mima01
24. máj 2012

@luly3 ty mi citas myslienky.....hahahahaaaa, ja som tiez teraz pisala ze jezibaby a naraz sme to odoslali asik 😀

petraxy6
24. máj 2012

@luly3 takto. môj kočík ma vyšiel na 1150€ 😠 😠 😠 (a to je ten starý typ. ani nechci vedieť, ako ma to nasralo - vŕŕŕ)a ak ho mám predať za 300€, tak ani za toho oného. Takže som sa rozhodla, že ho zbalím a odložím pre vnúča 😀 😀 😀 - baby nesmejte sa, ale ja mám 15r.dievku a keď bude mať 30r. tak to už by mohla dáke maličké mať a tomu kočíku nič nie je, tak u mňa si budem vnúčence v ňom voziť 😀 😀 . Mm keď toto počul, tak mi povedal, či mi nej..e 😕 . no ale moja druhá dcéra mala po staršej chodítko vo veľmii dobrom stave, a kopec vecí, tak prečo by som kočík nemohla odložiť 😎 😎 😎 😎

pumicamt
24. máj 2012

@mima01 fialovy je peknucky

hajanka
24. máj 2012

@luly3
@pumicamt
@mima01
@petraxy6 by sme mali s tymto ist do sukromky 😅 radsej

luly3
24. máj 2012

@mima01 fialovy nie 😝 😀 😀 😀 ja som videla baby žltý a ten je krásny

luly3
24. máj 2012

@petraxy6 tak ho zatial požičaj mne 😀 😀 😀 ja ti ho odložím u mňa 😀 😀 😀 😀 a ešte bude aj užitočný 😝 😀 😀 😀

pumicamt
24. máj 2012

@luly3 fialovy a ruzovy nadherny pre babu aj pre chlapca je pekny fialovy a cierny a zeleny no bombaaaaaaa

pumicamt
24. máj 2012

@hajanka no mali by sme ak to cita ta svina

luly3
24. máj 2012

@pumicamt videla som všetky aj šedý ale najviac sa mi páčil ten žltučký a inak čierna je moja ja by som
si určite kúpila čierny

pumicamt
24. máj 2012

@luly3 mycats ma nadhernyyyyyy ako stvoreny pre blond babo

luly3
24. máj 2012

@pumicamt kuknem počkaj

luly3
24. máj 2012

@pumicamt ale ja ho tam v jej nicku nikde nevidím