Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
25. máj 2012

@mycats na tu z MMB myslis?

riki1
25. máj 2012

@luly3 no počkaj počkaj ,tak potom šup sem polku zo zisku 😎 😎 😎

martinano
25. máj 2012

@mycats stokke uz nemame, doma zostal bee plus a cameleon, ved to,ze mame kociky, keby sme nemali....
setik mam stale ak ho chces, chce ho pani do ciech,ale uprednostnim slovensko

milankovazuzana
25. máj 2012

@mycats Maji, tak dobre som sa už dávno nezasmiala

mycats
25. máj 2012

@hajanka nie, ja ze ste nasli nejaky super bochod s e-shopom 🙂

mycats
25. máj 2012

@martinano jaaj, moj tatosik este parkuje doma 😀 😀 ja neviem ci je bee tak dobre na zimu ako stokke, tak ho nechcem pustit. preto som neskocila po tom sete, ze co ak nakoniec budem naozaj jazdit so stokke a kupim set 😢 to je tazka dilema!

mima01
25. máj 2012

kocky, moj chlap sa pustil do hladania a aha co vyknural....a sa tu rehoce na nas 😀 😠

http://wolverhampton.2lazy2boot.co.uk/offer-i-i...

http://www.expatads.com/71-Cambodia/posts/11-Me...

mycats
25. máj 2012

@milankovazuzana to ked stokke je za 500, tak kity su za 50e, beriem vsetky co tam maju 🙂 a nove bee k tomu 😀

martinano
25. máj 2012

@mycats ved uvidis 😉

hajanka
25. máj 2012

baby mne uz sa oci krizia 😵 z tych cien aj z unavy 😀

mycats
25. máj 2012

@mima01 ale doveryhodne to teda nevyzera 😖

hajanka
25. máj 2012

@mycats ten prvy link este ano, ale druhy skor nie

mima01
25. máj 2012

@mycats no ved to 😒 A ked pozries ten moj prvy link, tak popis skoro na vlas rovnaky ako ten prvy, na ktory sme sa tak navnadili.

riki1
25. máj 2012

@milankovazuzana môj už išiel radšej späť ,ale na to ,že som to dnes presedela pol dňa ,tak som pomedzi to bola s malým 2x vonku ,uvarila ,upiekla trasený čučoriedkový koláč , vyprala 4 várky prádla ,prevliekla posteľné ....som ja ale šikovná 😅 😅 😅

vbrnka
25. máj 2012

@mima01 tak berieme ten co vychadza najlepsie nie? 🙂

mycats
25. máj 2012

@hajanka 🙂 🙂 🙂 no neviem neviem

mycats
25. máj 2012

@riki1 to ja denno denne, vzdy obehnem okolo compu a pokukam co noveho 😀 😀

mima01
25. máj 2012

@vbrnka to som sem len pre zaujimavost dala, lebo mojmu drahemu to nedalo pokoj, ze nie sme normalne, tak sa pustil do hladania podobnych stanok.

hajanka
25. máj 2012

@mycats no ja vlastne tiez nie som si ista, predsa radsej stavim na istotu 😉

mycats
25. máj 2012

Mala by som strach takto objednat a vyplatit kocik 😖 😖

hajanka
25. máj 2012

@mima01 ake odhodlanie 🙂 ale je sikovny, treba ho pochvalit 😉

mima01
25. máj 2012

baby, a uz ste sa stretli s tym, ze by bol bol nejaky kocik fake? Lebo aj stokke na stranke pise, ze ich radi falsuju kadejako a robia imitacie na nerozoznanie.

mycats
25. máj 2012

@hajanka tak nejako, v mojom pripade to isti brendon 😀

mycats
25. máj 2012

@mima01 ja nie

vbrnka
25. máj 2012

@mycats a keby jeden..musela by si ich vyplatit desat 🙂)

hajanka
25. máj 2012

baby, jednym okom cumim na FB a Patishop pridala novu fotku kitu, no som si vsimla, kuknite dole ako sa upevnuje ten rear cover (zadna cast) s prednou, ona to tam ma zodpnute zatvaracim spendlikom?! 😖 😖 😖
original to je na cvoky

mycats
25. máj 2012

take slinky ste mi teda urobili!! ja uz som v duchu predavala sicko co doma mam a kupovala nieco nove 😝

milankovazuzana
25. máj 2012

@riki1 to veru si!

mycats
25. máj 2012

@hajanka no niet nad orginal!!! 😀