Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
6. jún 2012

@mirkadena 😅 dakujem za pochvalu aj za kitik 🙂

mima01
6. jún 2012

@penelope1 ja ho nemam este doma, ale urcite bude fialovy....pre chlapca 😉

hajanka
6. jún 2012

@pallacinka nie cervena v nom nie je, je tam svetlunko ruzova, tmavsia ruzova (taka ostrejsia) a potom fialkova (taka ako kocik)
potom biela a sv. bezova (ci siva to je?), sv. zelena ako kociarik, aj tmavsia zelena 😀

hajanka
6. jún 2012

@tibiana ja som ho kupila tuto od @mirkadena 🙂 za (myslim ze) velmi dobru cenu

dastien
6. jún 2012

@penelope1 ja predavam nas 🙂

penelope1
6. jún 2012

@dastien ty predávaš ten zelený,čo spomínala lentila.g ?

dastien
6. jún 2012

@penelope1 ja predavam fialovy mam ho v inzeratoch.mam este aj fusak k nemu keby mal niekto zaujem

penelope1
6. jún 2012

@dastien No môj sen je fialový! akurát som to dnes riešila,že by som ho chcela možno objednať z nemecka. Len my ešte nevieme, čo čakáme 😒 Takže zatiaľ len zháňam informácie ako a kde kúpiť... My plánujeme kupovať tak v júli-v auguste....len ktovie, či budeme vedieť, čo čakáme... Zatiaľ dakujem za ponuku, cena je super!

dastien
6. jún 2012

@penelope1 jasne jasne treba pockat ved casu mate este dost 🙂

ustrachana
6. jún 2012

@penelope1 ja predavam zeleny 🙂

aanetta
6. jún 2012

@penelope1 my sme mali fialovy pre chlapceka 😉

penelope1
6. jún 2012

@ustrachana Ja som práveže zelený nechcela, preto som sa vlastne pytala, či je to ten zelený, co mi tu jedna kočka spomínala...

penelope1
6. jún 2012

@aanetta Vážne? A nebolo to také zvláštne, že chlapček vo fialovom kociku? Ja som uz rozmyslala aj nad touto možnosťou, no ale neviem... Preto som sa pytala, či ma niekto fialový pre chlapčeka 😉

ustrachana
6. jún 2012

@penelope1 ja ti ho nevnucujem 😀 😀 len ty si sa pytala ci zeleny predava dastien tak som sa ozvala, ze ja som ta co predava zeleny 😀

aanetta
6. jún 2012

@penelope1 pre mna to nebolo zvlastne a samozrejme sa nasli aj taky co to nechapali 😀 Ale ak sa ti paci kup si ho a neries ostatnych 😉 Podla mna je tato fialova od stokke neutralna,kedze je tam aj tmava kraaasna fialova 😉 Ja som ho milovala 😵

penelope1
6. jún 2012

@ustrachana Jasné,ja som to nebrala, že mi ho vnucuješ.. 😉 Ja len nejako nemám vzťah k zelenej 😕 A co si s kočíkom nespokojná, keď ho predavaš takmer nepouzivany?

ustrachana
6. jún 2012

@penelope1 maly ho nema rad 😀 😀 😀

penelope1
6. jún 2012

@aanetta Ja som mala v pláne pre chlapčeka skôr béžový... Ale táto možnosť má napadla, že ak bude babo vždy inak otocené a my nebudeme vedieť co to je, tak aby sme mohli kocik kúpiť... Alebo co ak mi doktor povie, že čakáme dievča a nakoniec to aj tak bude chlapec !!! 😀

penelope1
6. jún 2012

@ustrachana a v akom kociku ho voziš, keď stokke nechce?

patka1987
6. jún 2012

@dastien moja, ty by si mi aj usila tu striesku aj podlozku do beecka??? Ak ano, za kolko? A ake latky mas na to?

ustrachana
6. jún 2012

@penelope1 v ziadnom, s kocikom nechodime

aanetta
6. jún 2012

@penelope1 aha,tak potom asi kupit kocik az sa babatko narodi 😀 aby si mala istotu 🙂

penelope1
6. jún 2012

@ustrachana nevoziš malého vôbec v kociku 😅 ?

ustrachana
6. jún 2012

@penelope1 nie 😀 😀 😀 on ma rad ruky 😀 😀

penelope1
6. jún 2012

@aanetta Veď práve by som nechcela čakať az do narodenia, aj keď človek nikdy nevie... 😀 Ale to si myslím, že radšej budem voziť chlapčeka vo fialovom kociku, ako čakať , kým sa narodí 😉

penelope1
6. jún 2012

@ustrachana Tak z toľkého nosenia už máš urcite aj svaly 😀

ustrachana
6. jún 2012

@penelope1 my chodime skoro stale autom a je vo vajicku tak to len prekladam 🙂

dastien
6. jún 2012

@patka1987 ahoj.tuto striesku bodkovo pasikovu som sila z takej pevnej bavlny.aj podlozka je z tej istej latky.ty by si aku chcela striesku?farebne?

boska79
6. jún 2012

@ustrachana vobec v ziadnom nechce byt?

ustrachana
6. jún 2012

@boska79 este som iny nekupila 😀 dnes som sa tomu nevenovala a zajtra chceme ist s muzom nieco vybrat 🙂