Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

andrejo
11. jún 2012

@jaannaa86 brzda by sa mala dat opravit aj vymenit svojpomocne ak ide len o ten plast. Mal by tam byt uchyteny srobom. Pripadne ak by si neuspela v predajni tak ak by si si ho objednala niekde v BA tak ti ho mozeme v Juli priviezt ked pojdeme na vychod.

jaannaa86
11. jún 2012

@lenocka23 skúsim...asi naj riešenie,len sa mi nechce cestovať 😖 A kočiarik potrebujem-drobcov mám dvoch! + jednu sádru 😅

jaannaa86
11. jún 2012

@andrejo ten plast sa mi zlomil! potrebujem celú plastovú časť.. 😖 zoženiem niekde?

jaannaa86
11. jún 2012

@lenocka23
@andrejo
Takto odlomené ☹

lenocka23
11. jún 2012

@jaannaa86 uf... toto ti asi ako reklamaciu neuznaju, skus kontaktovat obchod, kde si kupila kocik, ak im posles tuto fotku, pochopia co potrebujes a myslim ze by sa to malo dat objednat ako nahradny diel.. (my sme kupovali nahradne kolesa a nebol problem)

jaannaa86
11. jún 2012

@lenocka23 ok,ďakujem za radu ;)

lenocka23
11. jún 2012

@jaannaa86 za malicko, hlavne nech to vyriesis k spokojnosti... a malej skore uzdravenie zelam.. 😉

nikitkad
13. jún 2012

baby aky je rozdiel medzi v2 a v3???

nikitkad
13. jún 2012

@aksniteb kolko ma mala mesiacov v kociku??

mima01
13. jún 2012

@aksniteb jeeeeej, tak uz ta viem zaradit 🙂 Som pozerala par krat uz, ze registrujem novy fialovy stokkacik v ziline a to si ty 😉

aksniteb
13. jún 2012

@nikitkad bolo to fotené minulý týždeň - to mala 5 mesiacov aj týždeň 🙂 v hlbokej vaničke sa jej prestalo lúbiť cca pred tromi týždňami, chcela sa už dívať na svet okolo ... ale využívame ju ešte na spinkanie doma, teda tatino ju uspí len v nej

@mima01 😉

vbrnka
14. jún 2012

@nikitkad v sedackach len..v2 je starsi..strieska bez siltika, srobovacie madlo, ina spodna taska , podnoznik sa naklikava dvomi rukami..v3 je evo a je kusok vacsie a sirsie a hlbsie..niekde to tu bude len kukni viac stran dozadu 🙂

nikitkad
14. jún 2012

aha diki

fatia
15. jún 2012

Ahojte baby. Chcem sa Vas opytat, kedy ste davali madlo prec alebo mam dat prec najprv tu vlozku z madla. Mala ma 6,5 mesiaca. Neviem, ci to uz vybrat. Kolko mali Vase ratolesti, ked ste to dali prec? Dakujem 🙂

julinkak
15. jún 2012

@fatia Aku vlozku z madla? Nemyslis nahodou tu vlozku zo zmensovacej podlozky?

nat_marcipanova
15. jún 2012

Mozem sa spytat? Do stokke izi sleep ide aj novorodenecka vlozka? Ci netreba?

vevika
15. jún 2012

@nat_marcipanova novorodenecka vlozka je integrovana priamo v sedacke.

vevika
15. jún 2012

@fatia to je individualne, skus vybrat ten vankusik co je vlozeny vzadu v tej zmensovacej vlozke a uvidis, ci tam mala nebude moc "zapadnuta". ja som to takto skusala... a definitivne som ten vankusik vybrala ked mala asi 7-8 mesiacov a celu vlozku som dala prec, ked mala 13 mes.

hajanka
16. jún 2012

@fatia @vevika tiez sme to takto robili, najskor sme vybrali vlozku z vankusika, az potom komplet cely, to musis sama vidie ako v nom "sedi" kvoli tej hlbke sedacky, my sme cely vankusik vyberali ovela skor 🙂 ale neviem presne kedy 😀

nat_marcipanova
16. jún 2012

@vevika vdaka 🙂

fatia
16. jún 2012

@julinkak áno presne tu🙂

fatia
16. jún 2012

@vevika
@hajanka ďakujem Vám za radu. Hanka je drobec, ale skúsim vybrať tu vlozku a uvidim.

julinkak
16. jún 2012

@fatia myslela som si🙂 @vevika a @hajanka uz poradili🙂)

lenkagl
18. jún 2012

Kocky, Neviete mi poradiť nejakú letnú vlozku do vajicka Stokke,ktora saje pot? Vďaka🙂

vevika
18. jún 2012

@lenkagl ja ti neviem poradit, ale niekolko stran dozadu tu baby davali linky na stranky s univerzalnymi podlozkami...

julinkak
18. jún 2012

@lenkagl Poznam letne vlozky znacky Aerosleep..skus pozriet..

lenkagl
19. jún 2012

Dakujem , kuknem ;)

esika
19. jún 2012

@nikitkad ahoj mala som aj aj a podla mna je v tom velky rozdiel ako pisala vbrnka🙂 pozri video

https://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM

pekny vecer vsetkym 🙂

mikolajova.zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mycats
20. jún 2012

@mikolajova.zuzana ja mam dvojrocneho a stale kocikujem 😀 a to mam doma dva kociky. moj sa strasne rad vozi, lebo ja by som inak prisla isto o nervy. raz som s nim bola len tak napeso v meste. a za hodinu som bola tak KO, ze ani 3jity redbull by ma nepostavil na nohy 🙂