Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kuriatko33
27. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a a mas aj nejaký kočik na zimu? ak mas tak chod do bee+ je praktickejši,lahko sa ovlada a zdviha.zmesti sa aj do najmenších výtahov,co mne velmi pomohlo,lebo stokke som musela nosit.
malý ma sice radsej stokke,doma je skoro stale v nom,teda hlavne spinka. 🙂
bugabee je super aj na nakupy,nezabreie cely kufor,lahko sa sklada.stokke musiš rozkladat,čo mi uz niekedy islo na nervy.bugabee ma lepší spodny košik v stokke som to mala všetko nahadzane na kopu a stale niečo hladala.
ja som bee+ kupovala na babycare.nl vystihla som aj dobru cenu 480eur

kilian
27. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a aha,no chcela by som ho,ale ma to cas.ja som si kupila vcera stokke ruzoveho. 😅 😅

e.l.i.e.n.k.a
27. jún 2011

@kuriatko33 mam brio go, ten je uzasny vo vsetkych svojich vlastnostiach, jazdi, ako boh, dizajn je fajn, ale nie je to laska na prvy pohlad 😉 ako Stokke..
co chcem poriesit, ze brio sportak je pre maleho siroky, nie je v nom dobre ulozeny, vzdy vykriveny na jednu stranu a myslim, ze by bol aj v bee+. Preto chcem kupit Stokke na toto leto a buduce leto bee+. Len neviem, ci uz nevymyslam 😀 Ak by som hned vzala bee+, ten ma vyhodu, zeby mi vydrzal aj buduci rok a cez zimu brio.Ja com chcela tiez cez babycare s babami z MK, mali by sme 15% zlavu, takze by vysiel 460eur, ale mala som den na rozhodnutie a nechcela som to zbuchat len tak..

kuriatko33
27. jún 2011

no tak to mas pravdu,bol by aj v bugabee tak isto stoke je ovela lepši po tejto stranke,no na druhej strane radko je dost malý,ja som damka vozila v stokke len v tej ležatej polohe,bol trosku vyvíšene ale pokial si nesadol sam tak som ho do sedu nedavala,lebo tie deti potom este padaju,mi sme v karicke v sede boli az od ukoncených 8 mesiacov 😉
detom je tam velmi dobre,no bugabee je pre rodica praktickejšie
🙂

lilla244
27. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a ano ano presne tak ..
ja som sa rozhodovala povodne medzi stokke a bugaboo cameleon nie bee.. bee sa mi zda fajn ako kocik na neskor 😀

e.l.i.e.n.k.a
28. jún 2011

@lilla244 a vybrala si? 😉

e.l.i.e.n.k.a
28. jún 2011

..baby, model 2009, ake ma nevyhody proti novsim modelom?

lilla244
28. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a vybrala som stokke.. 🙂
bugaboo sa mi stale rovnako paci 🙂 pre stokke sme sa rozhodli najma kvoli tomu,ze bugaboo vanicka sa mi zdala byt privelmi nizko...
na druhej strane sa trosku obavam,ze stokke vanicka nam neposluzi na odporucanych 6mesiacov 😒 kvoli jej velkosti..
nebudem sa ale stresovat teraz, ten kocik milujem 😀

kilian
28. jún 2011

vie mi niekto poradit,mala ma 7 mesiacov,nieje nejaky obor ,bude sa mi este zmestit do vanicky stokke?ake su rozmery?

pallacinka
28. jún 2011

@e.l.i.e.n.k.a Presne ako u nas, ja tiez "polujem" na biely winter kit, hoci oficialne som kocik chcela iba na leto 🙂 Mozno mi prinesie Jezisko 🙂 A rozdielov medzi tym starsim a novym stokke je myslim dost, nielen vizualnych, ale aj technickych. Ked sme este ako tehu boli v obchode pzoerat ten novy, tak nam ich predavac porovnaval a jednoznacne by som isla do noveho. Ale hadam tu bude niekto kto ti bude vediet k tomu povedat viac 🙂

pallacinka
28. jún 2011

@kilian Bojim sa, ze 7 mesacne babo sa tam uz nezmesti. Nasa mala ma teraz nieco cez 4 mesiace a nozky jej pridu po tu tyc a kazdu chvilu ju uz planujem dat do sportaka. Prave vcera sme ju v kociku fotili tak ked pridem domov z prace tak uploadnem foto pre predstavu 🙂

kilian
28. jún 2011

@pallacinka super ,diky.ja ju mam teraz v bee+ ,ale predvcerom som si kupila stokkac(je este u segry)a neviem ci by sa mi zmestila este aj do vanicky.aspon na tyzden!!! 😀

pallacinka
28. jún 2011

@kilian Tak tu je slubena foto, ako tak na nu pozeram, neviem si predstavit, ze by sa tam o 3 mesiace este zmestila 🙂

kilian
28. jún 2011

@pallacinka jej je zlatucka.nadherne dietatko.kolko ma cm?zda sa mi byt taka velka.no vo stvrtok sa mi dostane kocik do ruk,tak vyskusam.
ale asi to mozemn zabudnut..... 😀

pallacinka
28. jún 2011

@kilian Dakujeme 🙂 Dnes sme prave boli u lekara, no iba nas vazil a nemeral, tak netusim. Aj ked posobi ako velka je skor z tych drobnejsich, ked sa narodila mala 50cm a 3120g, teraz vazi 6,8kg. Neviem, ci som pomohla, no vo stvrtok uvidis, som zvedava, tak daj potom vediet 🙂

66eva
29. jún 2011

ahoj, chtěla bych se zeptat, jak se chová stokke v lehčím terénu???když je potřeba projet sněhem, nebo na dlažebních kostkách. Neplánujeme to denně, ale občas se stane...

lenocka23
29. jún 2011

@66eva Stokke nie je odpruzeny, takze dietko je trosku "vyhrkane" ale nie je to ziadna tragedia.. 😉 nasmu malemu to dokonca vyhovovalo a uspavalo ho to... 🙂

e.l.i.e.n.k.a
30. jún 2011

@pallacinka ak nebude jezisko hluchy, bude pocut, ako ti srdiecko pisti za winter kitom 😀 Pamatas si niektore rozdiely?

kilian
30. jún 2011

@pallacinka no uz som vyskusala.zmesti sa do vanicky,ale uz ma nozicky v tyh dvoch rozpolenych castiach .ale nejak jej to nevadilo,ale samozrejme ze tam bola len chvilocku.ked budem mat cas tak pofotim. 😝

pallacinka
1. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a Tak dufam, ze hluchy naozaj nebude 🙂 Srdce mi pisti na plne obratky uz teraz, vcera som zistila, ze v Nemecku sa na nete uz neda kupit, tak ma chyta panika a na Jeziska to asi nepocka 🙂
Z tych rozdielov si pamatam, ze naklikavanie vanicky aj sportaka bolo ine (asi zlozitejsie, neviem, ci tam su tie cervene/zelene indikatory ze to je spravne nasadene), potom ten stupienok na nozicky je inac tvarovany a teraz by mal byt pohodlnejsi, tusim aj madlo, myslim, ze aj material je iny. Bol to kopec drobnosti, co nam ten predavac spmenul, no kedze mne sa ten starsi model uz zda nemoderny (ale to je subjektivne), velmi som ho nepocuvala, lebo som uz bola zamilovana do toho noveho 🙂

pallacinka
1. júl 2011

@kilian Super, tak to som milo prekvapena 🙂 A tesim sa na fotku, ked si najdes cas, som naozaj zvedava. Nasa mala sa teraz zacina zdvihat do sedu tak aj kvoli tomu ju chcem dat do sportaka, svagrina mala maleho este 8-mesacneho vo vanicke (ale nie Stokke 🙂) a ked sme boli na prechadzke, tak jej vypadol, a to zazit znova veru nechcem.

kilian
1. júl 2011

@pallacinka no nasa sa tiez stvera hore,ale dnes som na to dala ten kryt(ved je vetrisko).takze som si bola ista ,ze nevypadne.ale predavaju take nieco,co sa da vo vanicke priputat,take ,,remene,,.dokonca original stokke. 😅
jezis,to je hroza ,ked vypadol.dufam,ze sa mu nieco hrozne nestalo,chudatkovi.

kilian
1. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a to naklikavanie bolo take iste,aj tie indikatory zostali,hlavne sa zmenila latka,aj budy ,madlo bolo na srobovanie,to bola hroza!!a nebolo potiahnute latkou,a na nozicky ten stupienok trebalo dvoma rukami nastavovat a teraz mas len jeden gombik .je ovela lepsi tento novy.ja som ho mala pred rokom a pol pre mojho syna.ale inac konstrukcia je ta ista,len teraz su tie napisy oranzove.

pallacinka
1. júl 2011

@kilian O tych remenoch som nevedela, to je super napad, pozriem na ne. Len ci sa to aj malej bude pacit, o tom pochybujem 🙂 Synovcovi sa nastastie nic nestalo, letel tvarou rovno na chodnik no svagrina ho doslova par centimetrov od zeme zachytila za bundu. No rozdychavali sme to riadne dlho, takze som mala poriadnu lekciu a budem na to davat velky pozor.

kilian
1. júl 2011
hajanka
1. júl 2011

@kilian jeeeej 😀 😀 😀 len tak tak :( podarena je a ta pink aka je naaaadhernaaaa! Aj ja chcem!!! (len pre koho?) a segra si stale nerozmyslela....

pallacinka
1. júl 2011

@kilian Krasna babika, a vyzera byt naozaj spokojna 🙂 V ruzovej sa mi ten kocik paci uplne najviac, no musela soj, brat ohlad na manzela 🙂

A uz mam inac oficialne potvrdene, ze biele winter kity su stiahnute z trhu a nebudu sa dalej predavat ☹

kilian
1. júl 2011

@pallacinka to nemyslis vazne!!!!a preco su stiahnute z trhu,musel tam byt nejaky problem!!inak by ho urcite nestiahli,ked o nom kazdy sniva... 😠 😠 😠

pallacinka
1. júl 2011

@kilian Bohuzial myslim, a problem s nimi ziadny nebol, bola to limited edition od zaciatku tak to ocividne mysleli vazne. Budu dve nove farby, strieborna a cervena, uz som ich niekde na nete videla, no podla mna sa na bielu nechytaju ☹

kilian
1. júl 2011

@pallacinka tu cervenu som uz videla,ale mne sa k ruzovej nebude hodit!a strieborna???no neviem,nejak ma to netrha za striebornym winter kitom...