Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luly3
22. júl 2012

@janka2232 predám ti moju nechceš za 100 € vôbec nepoužitú 😉 len bez striešky bo tu mám na športáku ale s nánožníkom

patka1987
22. júl 2012

Inak preco daju 1 striesku ku sportaku a vanicke? Ja mam tiez na predaj vanicku pink ale bez striesky takze neviem ci ma niekto nieco z toho...

hajanka
22. júl 2012

@patka1987 to preto, aby si si MUSELA kupit aj sportak 🙂

luly3
22. júl 2012

@patka1987 ja som na bazoši zohnala striešku fialovú tak mám dve beige a fialku 😀 😀 😀

kalista
22. júl 2012

@janka2232 ja ti predam zelenu vanicku aj s komplet potahom na sportovu cast. Na cene sa dohodneme 😉

ivanajelinek
22. júl 2012

Ahojte kocky. Mna ocaril tento kocik a to som este nebola ani tehotna.Pri prvom mi to nevyslo ho kupit a teraz som znova tehu, tak ho zvazujem kupit. Len neviem ci mi to prejde cez manzela 🤐 Neviete za kolko sa predavaju pouzite kocariky Stokke?

janka2232
23. júl 2012

@mady kde si nasla prosim ta ze sa da nosit ako autosedacka? 😉 neviem to nikde najst

wewe8584
23. júl 2012

@strawberry7
@hajanka
ahojte babulky, my tiez premyslame, ze kupime dark navy....este totiz nevieme, ci to bude chlapcek alebo dievcatko...ale ked fialova nam pride malo fialova 😀, kremova a hneda sa nam nepaci, cervena je velmi ziariva 😀 ..no a dark navy sme este nevideli, tak nakoniec sme vybrali, ze ten 😀....fakt vyzera ako cierny? hm...no nemohli by mat viac farieb? 😀

strawberry7
23. júl 2012

@wewe8584 ahoj 🙂 no ja mu inak nepoviem iba ciernx podla mna je cierny 😀 aj pod svetlom aj vonku stale je cierny 😀

wewe8584
23. júl 2012

@strawberry7 hm....och..tak cierny sme zas nechceli...tak ja uz neviem teraz 😀 aku farbu nakoniec zoberieme ... :(

strawberry7
23. júl 2012

@wewe8584 mne sa zasa paci a ked si ho ozivis hrackou 🙂

lentila.g
23. júl 2012

@wewe8584 zelený je tiež krásny,ale ja by som uz mesiac pockala,majú prísť nové modely a farby...

wewe8584
23. júl 2012

@strawberry7 och vidis..ja som truba...ved tam mozem hocico nasit 🙂 mas pravdu.... 🙂 tak potom to je len dobre, ze vyzera ako cierny 😀

wewe8584
23. júl 2012

@lentila.g ano..ved my aj cakame...ale ked mam pocit, ze tie nove modely bude o dost drahsie....tak mam troska obavy...

strawberry7
23. júl 2012

@wewe8584 aj putko an hračku je tam 🙂 čokolvek 🙂 stačí len fantázia 🙂

wewe8584
23. júl 2012

@strawberry7 veru.....uz len vediet, ci chlapcek, alebo dievcatko a mozem tvorit 🙂 ... hadam ho neznehodnotim, ked tam nasijem kvietocky alebo nieco take 🙂

junkfoood
23. júl 2012

@wewe8584 ja stale spekulujem ci cerveny alebo modry pre chlapceka..bola som rozhodnuta pre modry, ale fakt je to skoro cierna, a vcera sme videli v obchodoch ten cerveny, a ten je uplne krasny..ale zas sa neviem stotoznit na 100% s cervenou pre chalosa..a v septembri maju byt nove farby na xplory?? ja som mala pocit ze uplne ine druhy kocarov od stoke..a to bude ina palka urcite..

strawberry7
23. júl 2012

@wewe8584 určite nie ak ho pekne spravíš 🙂 a určite neostanete pri jednom dieťaťku takže ostane pre druhé 🙂

wewe8584
23. júl 2012

@junkfoood no my sme zasa dark navy nevideli, ale obhliadali sme ten cerveny...tiez sa rozhodujeme medzi tymi, ale bojim sa, ze by ma po case ta ziariva cervena omrzela a ten dark navy si mozem ozdobit ako sama chcem...a to ma velmi laka..to budeme mat potom uplne originalny..presne ako povedala @strawberry7.
Ak som to tu dobre zachytila..tak v sept. maju byt dva nove modely a s nimi aj nove farby..tak ale nikto este nevie, ako budu tie nove kociky vyzerat a kolko budu stat.

junkfoood
23. júl 2012

@wewe8584 hej hej..ved niekde tu bolo pisane, ze jeden ma byt skor do terenu, a druhy nejaky sportovy ci co..a ja som dark navy tiez nevidela, iba fusaky a tasku v tej farbe, a je teda fakt skoro cierna..a ja by som si netrufla na to nieco prisivat alebo co, by som to urcite spotvorila pri mojej sikovnosti.. 🙂

julinka88
23. júl 2012

ahojte mohli by st e mi prosím povedať ako to riešite ked bábo chce buvat ale šport.časť máte už otočenú v smere jazdy trochu ma to odrádza nedá sa vlastne sklopiť dozadu ?????Ďakujem

milankovazuzana
23. júl 2012

@julinka88 nie, nedá, my sa tak vôbec nevozíme, lebo malý odkedy máme Stokke sa chce vozkať iba v smere ku mne.A užívame si to.

riki1
23. júl 2012

@julinka88 jednoducho ,otočím sedaciu časť aj s malým opačne a môže spinkať 🙂

hajanka
24. júl 2012

@junkfoood ja by som osobne tiez radsej dark navy ako pise @wewe8584 si ho doladis potom ako budes chciet, napr. zimnym kitom alebo letnym a mas hned uplne iny kociarik 🙂 napr. staci ak si kupis inej farby vajicko, alebo na hlb. casti vymenits striesku zo summer kitu a uz mas zase nieco nove 😉

julinkak
24. júl 2012

Vcera som si urobila radost a objednala som deku🙂

ustrachana
24. júl 2012

kocky neviete kde by som nasla obrazok noveho stokke?

milankovazuzana
24. júl 2012

@ustrachana Ešte nikde, až v septembri, ešte je embargo 🙂

milankovazuzana
24. júl 2012

@ijanka27 Ahoj Jani, teší ma, že si sa zastavila pri nás.Stokke zbližuje 🙂

ustrachana
24. júl 2012

@milankovazuzana no lebo udajne v jednej nemenovanej predajni uz prisla zakaznicka s obrazkom a nasla ho na nete a ja sa uz par dni snazim a nemozem ho najst 😀

milankovazuzana
24. júl 2012

@ustrachana fúúúúha, tak to teda neviem,kde by ho mohli už mať na nete... ☹