Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
28. júl 2012

@ijanka27 lebo ešte jedna kočka ho má, ale tiež iba pre pritateľov, ale je veľmi pekný, no mne sa teda veľmi páči ten black melange 😀 😀 😀

ijanka27
28. júl 2012

@milankovazuzana Aj mne sa strašne páči a dokonca aj mm povedal, že hmmm pekný 😀 joooj teraz sa taaak vytešujem, lebo bude Stokke- predávam kočík po malom. Juchuuuu 😵 😵 už len vybrať ktorý... ale tento vyzerá fakt supeeer 😵 😵 😵

milankovazuzana
28. júl 2012

@ijanka27 Že?

ijanka27
28. júl 2012

@milankovazuzana Ale však aj ty môžeš prezliecť,hm? 😉 Tento má fakt oslovil, vždy potrebujem niečo také že hmm to je ono, to hľadám 🙂 ale som zvedavá aj na tie ďalšie 😝 ... V predaji bude až od septembra, však?

milankovazuzana
28. júl 2012

@ijanka27 áno, až odvtedy, ja už nebudem prezliekať, Miško je už vačší, ja potrebujem kúpiť WK a fusačik, to sú naše prioritné investície 😀

ijanka27
28. júl 2012

@milankovazuzana Veru, investície sú to teda riadne 😀 Fusak už vieš aký budeš brať? Si spomínala tuším, že chceš kontrast, nie celé fialové... Dnes si vravím, ty brďo, za čo predávam celý kočík, tak to potom budem mať len winter kit 😀 😝 aký rozdiel...

milankovazuzana
28. júl 2012

@ijanka27 Je to dosť a keď vidím, že za čo sa to potom predáva.. Vrazíš do kočiarika 1.100€ dajme tomu v základe a potom ho predáš za 650€-tak dnes idú na bazárikoch a ešte tam pribalíš držiak na fľašu a deku 😒 😒 😒 Ja som si našla WK v CZ použitý v dobrom stave, tak ak sa dohodneme, tak hoberiem.Fusačik kúpim asi nový so zľavou v Kika, tam ma bude stáť toľko, ako použitý.

ijanka27
28. júl 2012

@milankovazuzana Ja som tiež rozmýšľala nad použitým WK, však to nemá šancu sa poničiť. Myslím, že ktorá mamina má tento kočík, tak sa oň aj stará, si ho šetrí... A tam koľko vyjde, prosím ťa?-v tej Kike so zľavou? Na tej nemeckej stránke je teraz za 83...

milankovazuzana
28. júl 2012

@ijanka27 V kika stojí 100€ - 10% zľava na DM kupón, takže 90€.Použité výjdu na nete okolo 80-85, tak sa to vyplatí kúpiť nové.Takisto som v Kika kúpila i deku.

ijanka27
28. júl 2012

@milankovazuzana Keby si ho náhodou ešte nemala, keď budem objednávať kočík, tak ti ho môžem kľudne hodiť do mojej objednávky 😉 by si mala ešte lepšie, ak by bol stále v akcii...ak by si chcela, už by sa zviezol po ceste 😉

milankovazuzana
29. júl 2012

@ijanka27 Jasné, to by bolo super, si zlatá a kedy budeš objednávať?

hajanka
29. júl 2012

@patka1987 nemam 😅 toto je info z fb stranky Stokke

mikolajova.zuzana
29. júl 2012

@milankovazuzana a ked skusis vymenit kolieska opacne? neviem ci to ma zmysel... mne sa mari, ze niekde tu uz dievcata pisali taky problem, a aj nejake fotky na Fb boli tusim, a myslim ze im vymenili kolieska, skus preluskat FB stokkelovers, alebo stokke a tusim tam boli nejake take foto... niekto mal uz taky problem sa mi zda :D

ikarkulka
29. júl 2012

@ijanka27 na českém koni uživatelka @marki28, ale taky si nejsem jista, zda není jen pro přátele.

milankovazuzana
29. júl 2012
milankovazuzana
29. júl 2012

@mikolajova.zuzana vymenila som, ale ništ, napíšem do BM, oni budú mať s tým skúsenosť

julinkak
29. júl 2012

@milankovazuzana @ijanka27 v kike stoji fusak 109€, mam v ruke oficialny cennik z kiky, takze so zlavou nebude stat 90€...a co sa tyka kolies, ja s tym problem nemam, ale pred par dnami som videla v kosiciach cerveny stokke a ten mal riadne vykrivene kolieska...

milankovazuzana
29. júl 2012

@julinkak na nete je 99,90€

mima01
29. júl 2012

@ijanka27 ahoj...zuzka ti dobre pisala, my mame melangacika doma. Ak chces, posli mi do IP mail a poslem ti foto 😉 Aj ked ta fotka stale skresluje troska...ale je kraaaasny 😝

julinkak
29. júl 2012

@milankovazuzana viem...ja som pred par dnami isla do kiky s tym, ze idem kupit deku. Na ich stranke som videla, ze stoji nejakych 40€ + ta zlava, takze to bolo ako zadarmo..no lenze oni mi strkli do ruky cennik a tam stala vyse 46€...ze sa drzia tohto cennika...ale aj tak som objednala...ja ti pisem len preto, aby si nebola prekvapena, ked ti povedia inu sumu...kedze viem, ze sa rozhodujes podla ceny...

milankovazuzana
29. júl 2012

@julinkak A kto by sa nerozhodoval, nie? 😀 My sme pred 2 týždňami kúpili 2 deky v Kika za ceny, kt. sú na nete a aj som ich cez mail zajednávala, ináč boli veľmi, veľmi ochotní a komunikácia s nimi je super,A pani managerka mi zakaždým netové ceny potvrdila aj pred 2dňami na fusak a WK.

julinkak
29. júl 2012

@milankovazuzana no parada🙂 aaa, tak co uz, o tych par eur ma osklbali🙂 a v ktorej kike nakupujes?

ijanka27
29. júl 2012

@milankovazuzana Najneskôr v septembri. Dnes celý deň rozmýšľam, či počkať na september alebo zoberiem už z týchto farieb. Mne sa už tento Stokke hrozne páči 🙂
@ikarkulka dikyy, kuknem 😉 ...
@mima01 Ahoj, jeeeeej, to by si bola zlatá 😵 pošlem IP 🙂 ..... A ty si ho niekde videla naživo pred tým, ako si objednala? Odkial si ho brala? Ak môžem vedieť... Ďakujem 🙂

milankovazuzana
29. júl 2012

@julinkak tie deky nám odložili v Bratislavskej, a bola som milo prekvapená, že aj odložili na viac dní...

mima01
29. júl 2012

@ijanka27 ano, videla....mali ho u nas v ziline vystaveny chvilku, tak sme ho tam okukali (v pre deti). Ale aj v babymarkete v bratislave ho urcite maju, teda mali potahy ked sme tam boli. U nich sme ho aj kupovali. Mali akciu, vychadzalo to cca tak ako z nemecka, rozdiel bol asi 50 eur.

julinkak
29. júl 2012

@milankovazuzana no lebo ja v kosickej...ja sa im ozvem, ze co to ako to....ale nerozumiem, ako mozu niekomu ponuknut ten isty tovat v rovnakej sieti predajni za odlisnu cenu!

patka1987
29. júl 2012

Kocky a ku blue/black melange je aka deka?

ijanka27
29. júl 2012

@mima01 To vážne? Ja čo ho tam obkukujem, tak tam majú vždy fialový. Už by ho mohol niekto kúpiť, až vidím aj inú farbu 😀 Hmmm tak to ste dobre vystihli... Teraz nevidím u nás nikde žiadnu... 😠