Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

penelope1
4. aug 2012

@luciinkaa28 Ja ti síce nepoviem aký je ten kočík do zimy, ale zhodou okolnosti som si ho aj ja kúpila a budem ho používať od novembra 😉

luciinkaa28
4. aug 2012

a kúpila si si aj auto sedačku?. lebo ta je dosť drahá. ja od začiatku februára.

penelope1
4. aug 2012

@luciinkaa28 áno aj autosedacku, ale vtedy bola v akcii okolo 200€ stala... Ty si si kúpila len autosedačku?

luciinkaa28
4. aug 2012

nie nie ešte ho nemám kúpený len sa chystám normálne športový plus vaničku a ešte dajaké tie doplnky len som uvažovala či aj tu autosedačku

penelope1
4. aug 2012

@luciinkaa28 My sme kúpili celý komplet. Vanicku, športovú časť, autosedacku, slnecnik a dokupili sme aj prebalovaciu tasku. Ešte by sme chceli fusak kúpiť. Akú farbu idete kúpiť ?

mycats
4. aug 2012

@penelope1 momentalne len bee+. uz sme asi vo veku kedy naozaj staci ked tu parkuje len jedno faro 🙂
ale tak kto vie co nas caka v zime 🙂

klarawerder
5. aug 2012

@mycats Počkej, neměla ty jsi dark navy? ...tady mi očividně něco uniklo 😀

mycats
5. aug 2012

@klarawerder jj, dark navy + summer kit + blue melange 🙂 obcas sme sa aj prezliekali.
aj bee+ uz nemam light green, ale yellow 🙂

klarawerder
5. aug 2012

To jsi koupila melange jako style kit? S beečkem a s tvou úchylkou na žlutou a hvědičky nejsem překvapená, že šla limetka do světa 😀

luciinkaa28
5. aug 2012

penelope 1 - ja rozmýšľam nad tým blue melange. koľko ta vyšiel ten kočík s tou výbavou.

penelope1
5. aug 2012

@luciinkaa28 to všetko co som ti pisala, aj so slnecnikom a prebalovacou taskou do 1300€.Neviem teraz presnú sumu...
Cakate alebo máte chlapčeka, ked blue melange? Aj ten je veru pekný..,

luciinkaa28
5. aug 2012

no vyzerá to na chlapca. ty si si aký vybrala

penelope1
5. aug 2012

@luciinkaa28 Nám sa veľmi páčil fialový... Mysleli sme že budeme mat dievčatko, ale rak to vyzerá že bude asi chlapček, no tak bude vo fialovom.... Co už! Sú tu maminy, ktore maju aj pre chlapcov fialový 🙂 Kedy rodis?

denisa166
5. aug 2012

ahojte mamicky nemate nahodou skusenosti s touto strankou www.babycarestore.co.nr diky za odpovede

fatia
5. aug 2012

Ahojte stokkacky. Prosím vás o radu. Na koľko stupňov môžem prat poťahy z kocika. Mala mi vyliala na kocik lesk na pery. Je to dost mastne, s čím to odstranim? ☹ dakujem

katkasofi
5. aug 2012

@denisa166 to je tam iba za taku cenu?? asi len hlboky ci???

denisa166
5. aug 2012

@katkasofi ahoj vies co dnes som si pisla s tym panom a ja potrebujem iba sportovu cast bez vanicky a naprv mi povedal ze za sportovu cast by chcel 530 ale libier a ja som mu odpisala ze za taku cenu to aj na slovensku kupim a on mi na to ze aka by bola moja predstava tak som mu povedala ze tak do 500 € kedze je to zo zahranicia tak by to malo byt lacnejsie a on mi na to napisla ze neni problem sa dohodnut aj na takejcene no len mi nejde do hlavy ta cena lebo ja som si stanovila cenu a nemal nic proti tomu a si myslim ze je to dost velky cenovy rozdiel medzi tym co chcel ale dohodli sme sa no enze chce zaplatit dopredu no a ja tomu moc neverim preto sa pyta ci nahodou niekto nepozna tu stranku lebo sa mi to vidi ako podvod 🙂

hajanka
5. aug 2012

ahojte, kocky neprevadate niektora drziacik na flasu? 🙂

milankovazuzana
5. aug 2012

@fatia ja som prala na 40 stupňov a v pohode.

milankovazuzana
5. aug 2012

@denisa166 ale veď ceny má v €, ak som dobre pozrela... no má tam na stránke tie najviac chcené kočiariky... za 470€ by som po Orbitíku len tak skočila-ak by to bola dôveryhodná stránka 😀 😀 😀 Ja by som nikomu dopredu toľko koruniek neposlala a to ani za kočiarik tu z bazárika...

fatia
6. aug 2012

@milankovazuzana ďakujem ti za radu. Dúfam, že to pustí.

mima01
6. aug 2012

@milankovazuzana zuzik, mne ta stranka pride taka ista, ako ked sme raz pozerali tiez taketo lacne stokkace. Pamatas si to? Presne takto koncovku to malo...co.nr, bola to nejaka tanzania alebo co to bolo, uz si nepamatam, ale obchod a adresu mali do uk.
@denisa166 ja by som odtial neobjednala, takymto strankam neverim...aj ked ano, je to lakave.

milankovazuzana
6. aug 2012

@mima01 jasné.pamatám 😀 to sme boli v štádiu, keď sme honili zlodejku 😀 😀 😀

mima01
6. aug 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀

denisa166
6. aug 2012

@mima01 tiez sa mi zda ta stranka taka zvlastna asi pred mesiaocm som natrafila tiez na nejaku podobnu s tou koncovkou ale uz nefunfuje a tato tato je presna kopia nielen toho co ponukalju ale aj celkova grafika je rovnaka tak moc tomu neverim

mima01
6. aug 2012

@denisa166 mozno to bola ta, ktoru sme my vtedy vyknurali....aj som to pozerala, ale nenasla som tak narychlo, nemam to uz ulozene a tu sa mi to nechce hladat. Ja by som to neriskovala, radsej doplatit a objednat z nemecka, ked uz tak. Tam to vychadza lacnejsie a kocky odtial uz objednavali, je to overene 😉

sabrinka26
6. aug 2012

ahojte baby, prosim poradte.. vajicko do Stokke pasuje od Maxi cosi.. je jedno aky typ vajicka tejto znacky alebo su na to len nejake typy vhodne? Alebo to zalezi od adapterov na kocik? Chcem zacat pozerat Maxi cosi vajicko ,ale neviem ake.. dakujem za kazdu pomoc 🙂

mima01
6. aug 2012

@sabrinka26 ja ked som pozerala maxi cosi, tak som sa nestretla s tym, ze by nejake vajko na stokke nepasovalo. Musis si akurat dokupit adaptery a mali by ti ist vsetky maxi cosi doradu. Poslem ti do ip link ktore to su.

sabrinka26
6. aug 2012

@mima01 jeeej,dakujem moc..si zlataa.. 🙂

mima01
6. aug 2012

@sabrinka26 nemas za co 😉