Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

julinkak
5. júl 2011

@esika Vies, chcela by som novy. Tak je to najlepsie. Potrebujem uz len sportiak, kedze mala ma 5 mesiacov a absolutne v hlbokom nechce byt, preto ju mam teraz v autosedacke, no urcite to pre nu nie je az tak pohodlne.. 😒

esika
5. júl 2011

@julinkak 🙂 🙂 tak ak sa budes niekedy nudit napis ako to dopadlo🙂

julinkak
5. júl 2011

@esika Samozrejme, dam ti urcite vediet ako sme dopadli. este raz dakujem 😉

esika
5. júl 2011

@julinkak 🙂 pekny vecer

esika
5. júl 2011

@julinkak este pozri toto je fajn ak nahodou najdes do mesiaca lacnejsi vratia ti peniaze 🙂
http://www.brendon.sk/Pages/Show/priceguarantee

janka2110
5. júl 2011

Ahojte kocky.
Nasla som tu u nas na jednej stranke biely winter kit za 251€ aspon myslim,ze ho maju ked sa da objednat.
(neviem kolko stoji normalne ,teda ci sa cenovo oplati) ak by ste niektora mala zaujem mozem ho objednat a poslat na Sk k mame (to mam zadarmo) a ona vam ho posle,alebo osobne mozte prist prenho v Pk.

marcela10
5. júl 2011

@janka2110 ahoj, kde sa ty prosím nachádzaš? a aká je to stránka? ja ho naháňam ako divá

e.l.i.e.n.k.a
6. júl 2011

@janka2110 uz sa niektore baby zapojili? ja ho vezmem, ak by ho mali, urobila by si mi taaaaaaaaaaku neskutocnu radost 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@marcela10 beries ho?

pallacinka
6. júl 2011

@marcela10 Tak to mi je luto, potom asi ani ten moj nebude ☹

pallacinka
6. júl 2011

@janka2110 To si zlata, ja by som mozno tiez mala zaujem. No nespoliehala by som na to, ze ked ho tam maju, tak sa da aj objednat. Mne tvrdili vo viacerych obchodoch ze no problem a o par dni na to mi pisali, ze uz ho nevedia zohnat. Nedalo by sa tam najprv zavolat? Ja skusim dnes zavolat do UK a spytam sa, ci ten co mam objednany aj bude, a potom by som ti dala vediet ci pojdem do toho s vami 🙂

janka2110
6. júl 2011

@pallacinka ano budem tam najskor volat..
Aj kvoli tomu,ze maju na vyber z farbieb
Biely a novy biely,ze aky je rozdiel medzi nimi 😨
Lebo vsak biely bol len jeden nie?
Dam vam vediet 🙂

kilian
6. júl 2011

@janka2110 to som este nepocula,su dva druhy bielych?aj ja by som sa pridala,ked sa da.

pallacinka
6. júl 2011

@janka2110 To je naozaj zvlastne, mozno tym novym bielym myslia strieborny, no cerveny z tej novej kolekcie zasa v ponuke nemaju, tak neviem. A dakujem za nas vsetky 🙂

kilian
6. júl 2011

@pallacinka no peknesme vsetky dopadli,ked naozaj biely nezozenieme.ale to je naozaj zvlastne,ze biely a novy biely.este som to nepocula.myslis,ze je tym myslene ten strieborny?

e.l.i.e.n.k.a
6. júl 2011

@kilian
@pallacinka mali by sme napisat oficialne do firmy Stokke, oni nechcu zarobit!!! Ved my nedokazeme bez bieleho winter kitu zit 😀 😀 😀 😀 😀 ale ved aj v Italy je strieborna strieborna, tak uvidime, co odpisu..

pallacinka
6. júl 2011

@kilian No to mas pravdu, sme teda dopadli ☹. S tou striebornou neviem, len mi to napadlo, lebo niekde ju opisovali ako perletovu. No ak by mali striebornu, mali by mat aj cervenu, a tu nemaju, tak asi to tak nebude.

pallacinka
6. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a 🙂 Vies ze uz aj ja som na to myslela? Urcite je nas zufaliek na svete viac, mozno stovky, tisice 🙂

lenocka23
6. júl 2011

baby, napadlo mi, skuste si najst na FB skupinu "Stokke Lovers"... ta pani co to zalozila, vyzera celkom seriozne, mozno cez nu by ste mohli nieco poriesit... 😉

kilian
6. júl 2011

@lenocka23 co sa ja nedozviem na tomto koniku.este aj take nieco je?no idem hned kuk. 😎

danielle25
6. júl 2011

baby, od koľkých mesiacov môžem dať dieťa do športovej verzie? Resp. od koľkých ste dali Vy? 😉 Malý mi neche byť vo vaničke...okamžite začne revať, keď ho tam vkladám 😖 pozorujem to len teraz posledne, tak preto usudzujem, že tam nechce byť...

kilian
6. júl 2011

@danielle25 no ja by som ho este v tom jeho veku nedala. 😕

andrejo
6. júl 2011

@danielle25 my sme dali maleho do sportovej od 4 mesiacov .. podla mna ak tam das tu vypln novorodenecku tak by si od 3 mesiacov mohla skusat .. problem je ze tam nieje uplne rovno takze neviem ci take male babo este nieje lepsie nejak presvedcit na vanicku. No a ono vela zalezi aj od toho ake velke a pevne je babo. este treba pouvazovat ci by sa nezmenil pristup k vanicke tym keby si mu dala napriklad letny potha na ten matrac co je vo vanicke.

danielle25
6. júl 2011

@andrejo ďakujem za radu, dačo ešte poskúšame, môžno je v poslednej dobe len nejaký náladový, lebo teraz mi vo vaničke zaspal jedna radosť 🙂 Máme veľkého chlapčeka, nemá ešte ani 3 mesiace a má skoro 7,5kg a to vôbec nie je tučko 😀 a je dlhý ako týždeň pred výplatou 😀 a driape sa už aj sedkať, keď ho chytím za rúčky, pekne drží hlavičku...takže asi tiež nejak skôr prejdeme na tú športovú verziu...a môžno sa aj zmenil ten jeho prístup k vaničke, lebo práve včera som si zadovážila tie plachty na matrac do vaničky 😅 celkom fajn vec, konečne si neodkopkáva zpodseba deku 😅

pallacinka
6. júl 2011

@kilian @janka2110 Tak hlasim, ze som sa konecne uspesne dovolala do UK. Velmi ma ale nepotesili, aj ked malinku nadej este mam- zajtra mi zavolaju ci sa im podarilo zohnat ten kit v nejakej zo svojej predajni, objednat od Stokke sa uz neda (co vieme). Takze zajtra vam dat vediet ci to skusim s vami z Talianska (ak ponuka este stale trva 🙂).

julinkak
6. júl 2011

Dievcata, mate skusenosti s cup holderom? Niekde som citala, ze je dost nemotorny. Tak neviem, ci ho kupovat alebo nie...

lenocka23
6. júl 2011

@julinkak my sme mali... na poharik je v pohode.. jedina starost bola ked sme kocik skladali do auta, to musis drziak vzdy odobrat, inak by ti to zavadzalo.... 😉

e.l.i.e.n.k.a
7. júl 2011

@pallacinka tak nech ten biely vyhrabu aj z pod ciernej zeme!!! 😀

e.l.i.e.n.k.a
7. júl 2011

..baby, myslite si, ze fialovy moze byt pre chlapca???