Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pallacinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hajanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pallacinka
6. sep 2012

@hajanka No to ja neviem, v diskusii pod mojim statusom mi jedna maminka napisala, ze im sa stalo nieco podobne na streche, ocividne je to dost caste. Ja na taketo veci zaludok nemam a nemienim svojou pritomnostou taketo jednanie nepriamo podporovat.

lia
6. sep 2012

kde je sukromna tema stokke?ja preto sem nicim neprispievam a rada by som sa pripojila

lia
6. sep 2012

ja to poviem @hajanka je to firma babymarket! a nech ma aj vymazu

hajanka
6. sep 2012

@lia myslela som si 🙂

pallacinka
6. sep 2012

@lia 🙂 🙂 🙂

lia
6. sep 2012

ale to je jedno,ze to tu vymazu,ale my,co sme im tam nechali tolko penazi za kociky,doplnky na ne a ostatne veci,to vieme a to je hlavne,ze tam kupit znamena ,ze je bez zaruky,tak neviem kto im tam este pride

pallacinka
6. sep 2012

@lia Ja mam aspon tu utechu, ze som tam ani cent nenechala a rozhodne ani nenecham, aj keby som kocik musela objednavat z opacnej strany sveta 🙂

milankovazuzana
6. sep 2012

@klarawerder dobre, moja 🙂

sabrinka26
7. sep 2012

Viete mi poradit ci vsetky Maxi Cosi su kompatibilne so Stokke? Lebo rozmyslam nad Maxi Cosi Citi, ale vsade som nasla informacie o kompatibilite adapterov iba s vajickami Cabrio, Cabriofix, a Pebble.. Tak neviem ci je tam nejaky rozdiel a radsej sa zameriam na tieto vajicka..

ikarkulka
7. sep 2012

@sabrinka26 podle mého, co jsem se dočetla, je citi jen starší verze cabria, takže by tam rozdíl být neměl.
na obrázku má ta citi uchycení stejné jako jiné mc sedačky, a i adaptéry na jiné kočárky pro citi jsou stejné jako třeba pro cabrio nebo pebble.

sabrinka26
7. sep 2012

@ikarkulka dakujem..aj som si myslela,ze pravdepodobne pojde o nejaky starsi model a uz sa o tom type vajicka nezmienuju.. dakujem ti ;)

kalista
8. sep 2012

@hajanka
@lia smutne co sa tu deje hmmmm ☹

veronica30
8. sep 2012

@vikiba ahoj!ja by som ho zobrala ked mi das dobru cenu🙂

veronica30
8. sep 2012

a nepredava tu este niektora zimny fusak do hlbokej vanicky stokke??

vikiba
8. sep 2012

@veronica30 ved za tych 120,- ako som pisala usetris 30,- ved to nie je zle podla mna za novy nosic

lia
8. sep 2012

@kalista skor by som to nazvala zufale 🙄
@veronica30 ja predavam fleecovu zavinovacku,musim ju dat na bazar

veronica30
9. sep 2012

@lia ahoj!od stokke?mozes dat foto hore?a cena?

lia
9. sep 2012

@veronica30 takuto,mam ju este hore v skrini,ak budes mat zaujem,nafotim ti ju
http://www.babymarket.sk/sk/4684/1844/stokke-sp...
za 40 eur

veronica30
9. sep 2012

a v akom je stave?myslim ci nema zmolky a tak🙂

veronica30
9. sep 2012

@lia ok mozes mi ju nafotit🙂je v dobrom stave?

patka1987
9. sep 2012

Akoze bola som vcera v babymarkete a vraj ziadne obrazky noveho stokke nemaju...

luly3
9. sep 2012
patka1987
9. sep 2012

@luly3 ano su, preco?

mima01
9. sep 2012

baby, co uz mate vacsie deticky....zhanam isofixovu bazu na stokkacske vajko a neviem nic zohnat. Nove sa mi nechce kupovat a uz som presnorila vsetko co sa dalo a na bazaroch som nic nenasla...alebo som slepa 😅 . Nechcete sa toho niektora zbavit? 😉
Hehe, sa to tu dobre zastavilo ako tu bola ta aferka s BM 😀 Clovek nevie, ci sa ma smiat alebo plakat 😒

dolcegucci
9. sep 2012

@mima01 ja mam base.Na kedy budes potrebovat?

mima01
9. sep 2012

@dolcegucci uz teraz od oktobra....ako ked nezozeniem tak kupim aj novy, ale myslim, ze pouzivana uplne staci.

ustrachana
9. sep 2012

@patka1987 ja som tam tiez uz bola a nie raz a vzdy som dostala tu istu odpoved, ked tam volam tak kazdy telefonat ina odpoved, ked som im pisala tak odpoved uplne od veci takze uz ma to aj prestalo bavit a po vsetkom co sa tu udialo som sa s myslienkou na nakup noveho kocika v BM rozlucila 😉 s takym pristupom co tam je a s tym ako sa odprezentovali tu nemam uz chut o akykolvek nakup v tej predajni.

dolcegucci
9. sep 2012

@mima01 aha,tak to este budeme potrebovat.Ja predpokladam od nejaka januara-februara nebudeme potrebovat 😉