Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
19. sep 2012

@patka1987 No, vím, že na Facebooku šije věci - i kožešinky - PATISHOP...kočka, pravděpodobně Polka, žijící v UK...Ale nevím, jak je to s cenou...

klarawerder
19. sep 2012

Babule, už jezdíme celkem dlouho ve sporťáku, tak jsem zapomněla, jak je to u korbičky - na ni je jiná pláštěnka, že? V podstatě ta stejná, ale bez zipu...

maminamaja4
19. sep 2012

@kajakaja77 předně kolieska sada,stoja 65 eur, moje lave tiez trošičku pocujem,tak som sa už informovala cez babymarket. Inak mozes jedno použit a druhé hodit na predaj, určitě Da niekto ulakomííí.

kajakaja77
20. sep 2012

@maminamaja4 Ďakujem veľmi pekne, určte tam zabehnem a objednám si.....

kajakaja77
20. sep 2012

Ja som kupovala v auparku cez kočíky.sk, a oni už vraj so stokke neobchodujú tak preto mi neveia kolesá objednať.....
Veľmi si mi pomohla, zastavím sa tam a objednám ......

galaxy
20. sep 2012

Kočky ,prosím Vás do akého veku dieťaťa s fusakom vám bola dobrá vanička???

klarawerder
20. sep 2012

@galaxy Ahoj, naše malá se tam vešla ještě v 7. měs., i s fusakem ...ale od 5.měs. jsme už jezdily víc ve sporťáku-pouze v poloze v leže, protože byla malá zvědavá a chtěla koukat ven 🙂

galaxy
20. sep 2012

@klarawerder a keď mala tých 7 mesiacov,netlačila sa tam?

klarawerder
20. sep 2012

@galaxy Nepřipadalo mi, že by tam byla nějak namáčknutá, vešla se tam tak akorát i s fusakem...bez fusaku bych ji tam mohla teoreticky vozit klidně ještě o jeden měsíc déle...Ale ono taky záleží na tom, jak je mimčo velké...naše malá má v roce 9kg a necelých 80cm...a chlapeček od známé má 7 měs., 10kg a 70cm...takže to je fakt individuální. V každém případě Stokke vanička není malá (má tuším 77cm)...a třeba Bugaboo Cameleon, kde vanička vypadá veliká, má jen o 3 cm víc. Stokke vanička mi akorát přijde né tak vysoká, jako třeba některé ostatní...A ve většině případů maminky v 5.-6. měs. přejdou na sporťák, protože mimčo prostě nebaví ležet a koukat do boudy, takže se pak vozíte v ležící poloze ve sporťáku...jak je pak dítko pevnější, ideálně jak dokáže samo sedět, tak už můžeš sedačku bez obav polohovat-jako v každém jiném kočárku 🙂

patka1987
20. sep 2012

Akoze mne dnes prisiel z BM black melange style kit bez nakupnej tasky ktora bola v cene... Super!

maznacik007
20. sep 2012

@patka1987 ako nezastavam sa BM ani nahodou ale ta prebalovacia taska je sucastou len blue melange kitu a cena za kit je potom 338 EUR... kolko si platila ty?
http://www.babymarket.sk/sk/1976/1796/stokke-se...
nechcela si to objednat z nemecka.. postovne mas zdarma a cely kocik ta vyjde necelych 700 EUR... sak to je polovica z ceny toho kitu...

😝

kilian
20. sep 2012

@patka1987 myslis nakupnu tasku alebo prebalovaciu?nakupna taska by k tomu mala byt!!

maznacik007
20. sep 2012

@patka1987 aha nakupna taska... ja som si to nevsimla...no tak ta tam mala byt... napis potom sem co ti napisali... a ako to riesili

luly3
20. sep 2012

@maznacik007 ahoj s ktorej DE stranky kúpiš celí kočík za 700????

vevika
20. sep 2012

@patka1987 nakupna taska uz od zaciatku septembra nie je sucastou style kitu, objednava sa zvlast, vraj aby sa dalo variovat, ale cena samotneho style kitu by sa mala znizit o cenu tasky takze v konecnom dosledku by ta zakupenie SK + tasky malo vyjst tak isto ako predtym. To je info priamo od Stokke.

vevika
20. sep 2012

@patka1987 Kazdopadne ta mali v BM na to upozornit.

maznacik007
20. sep 2012

@luly3
http://www.babyonlineshop.de/shopart/1005190101...
ja som pozerala len sportaky ale uplny komplet aj s vanickou stoji 808 EUR a postovne je zdarma... aj tie ostatne doplnky su lacnejsie ako napr. v BM...

patka1987
20. sep 2012

@maznacik007 ja som pisala do bm ze ci je sucastou aj taska a ona mi odpisala ze ano, cena 229.

patka1987
20. sep 2012

@kilian ano nakupnu..

patka1987
20. sep 2012

@vevika ale ja som sa ich pytala ci je sucastou aj taska, a napisali mi ze ano.

luly3
20. sep 2012

@maznacik007 Ď 😉 o tejto už viem 🙂 🙂 🙂

mima01
21. sep 2012

@maznacik007 postovne mas zdarma len po nemecku nad 40 eurovu objednavku. Na SR je 50 eur dodanie 😉 Ale aj tak to vychadza stale lacnejsie a oplati sa to. 🙂

maminamaja4
21. sep 2012

@klarawerder pláštěnka je trochu Ina, ale kde chceš použit tu ZO sportaku, tak to IDE, len prevlecies cez Ru ku, na strieske vzadu Hore ti to bude troška viac odstavat, ale kde si detailistka tak ti to asi bude vadit, účel to ale splní.

maminamaja4
21. sep 2012

@galaxy Moj Maly má 4 mesiace a 8kg, a vanicka mu je len tak tak, už rozmyslam, v piatich určitě s fusakom iba do sportiaka, ale už aj tak nechce lezat Vo vanicke, ale cumiet,takže je to Lahke. Bude v sportovom v La Hu.

sabrinka26
21. sep 2012

@vbrnka prosim ta, ako si apolikovala tie cvocky na konstrukciu kocika?

julinkak
22. sep 2012

Dievcata, videla som fotky novych modelov, s vanickami aj so sportovou sedackou aaaa, nic moc....neviem, ale pridu mi strasne obycajne, take vsedne. inak v ziline ma zastavili dve buduce mamicky a pytali sa na kocik, ako som s nim spokojna atd. urobila som im nazornu ukazku a boli uzasnute🙂)

zuzigirl
22. sep 2012

Dievcata, poradite? Chodievate so Stokke napr. aj do lesa? Alebo ako sa vozi na takej tej kockovanej dlazbe po meste? Dakujeeeem 🙂

vevika
22. sep 2012

@zuzigirl ja so Stokke chodim po cestach- necestach a ide perfektne, chodievam aj do lesa a je lepsi ako terenna trojkolka, ktoru som mala predtym. Aj kocky v meste zvlada vyborne 🙂

vevika
22. sep 2012

@julinkak mne sa tiez nepacia, vyzeraju ako vsetky tie lacne kociky, co behaju po meste ☹ uplne tuctovy podvozok ☹

julinkak
22. sep 2012

@vevika tak tak..skoda:( cakala som nieco viac, nieco prevratne, extravagantne..