Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luly3
26. sep 2012

@milankovazuzana kamoš zhana no chce beige dnes mu napíšem že ponúkaš purple napíš mi cenu do IP nech viem povedat 😉 😉 😉

mikolajova.zuzana
26. sep 2012

@milankovazuzana orbitik vyhral?

milankovazuzana
26. sep 2012

@mikolajova.zuzana je u nás č. 1, ale chcela som Stokkiho vymeniť za inú farbu 😀 😀 😀

mikolajova.zuzana
27. sep 2012

@milankovazuzana jaaj - no neprovokuj :D chi :D mne sa strasne paci black melange, videla som nazivo blue melange v poprade nejakej babe, no som zasla, uplne ze nadherny :D ale ja momentalne mam strasne tazke obdobie a neviem nahrabat na WK nieto este na nove potahy :D chi tak sa vytesujem z fialkoveho :D

tak som zvedava aky budes mat :D

milankovazuzana
27. sep 2012

@mikolajova.zuzana Zuzička moja, tak to je tak aj u nás, peniažkov je málo, no ale meníme kočiariky s Evičkou z Čadce, ona si vezme moje fialkové zlatíčko a ja si beriem blue melange.Inak by som už farbičky nemenila....Ale nie nový, samozrejme.

mikolajova.zuzana
27. sep 2012

@milankovazuzana tak to je super :D wow :D

bebel
27. sep 2012

@mikolajova.zuzana to si videla zrejme Kalistu 🙂

patka1987
27. sep 2012

Baby aj mne prislo black melange pred tyzdnom ale len teraz sme ho nasadili a je krasne...

mikolajova.zuzana
27. sep 2012

@bebel neviem, lebo ju nepoznam, a popri kociariku siel chlapcek tusim zrhuba dvojrocny - mozno aj starsi... :D ale nadherny mala ten blue melange, som na nu civela jak blba a stala sedela som so svojim fialkovym na lavicke a prebalovala babulku :D nazivo bol nadherny :D

milankovazuzana
27. sep 2012

@mikolajova.zuzana Zuzi, ja to mám ako šport, ja čumím na každé Stokke a ja Ti neviem, vždy sa mamine prihovorím, však sme Stokke 😀 😀 😀 A už sme v družnej debate a môj miláčik sa chytá za hlavu a radšej ide dopredu, lebo ako dobre vždy poznamená, to bude nadlho 😀 😀 😀

thalinka
27. sep 2012

ahojte,nevie mi prosim niekto poradit, kde zozeniem a ci vobec zozeniem nahradne kolesa na este starsi model kocika?dakujem

milankovazuzana
27. sep 2012

@thalinka na staršie pasujú tieto nové, staré sa už nerobia ani nepredávajú...

kajakaja77
27. sep 2012

@luly3 Ahoj konečne som zohnala tu deku aby sa hodila ku kočiariku.... Aha tu je foto, hodí sa nie?? 🙂 😉

luly3
27. sep 2012

@kajakaja77 perfektné 🙂 🙂 🙂 🙂

kajakaja77
27. sep 2012

@luly3 Ďakujem........ 🙂 to bola tvoja rada...... A je to super som rada, že som si dala poradiť.....

luly3
27. sep 2012

a toto je moja deka 😀 😀 😀 😀

kalista
27. sep 2012

@mikolajova.zuzana tak to bola duplicka 🙂

thalinka
27. sep 2012

@milankovazuzana dakujem, myslela som si,ze jedine nove, len som si chcela byt ista,ze budu sediet,lebo to neni mala investicia ,tak aby sa oplatila 🙂

mikolajova.zuzana
27. sep 2012

@luly3 vedla je mylo od mamas and papas - povodne som tuzila po tomto sportiaku pred stokke, ale sa nedalo - ako je babenka s tym spokojna ak sa mozem opytat:D lebo je tiez uzastny :D

kajakaja77
27. sep 2012

Jeeeej aj ta je suprová..... Perfektná..... 😉 🙂 ja mám aj túto .... Kukni..... To keď bude bežova strieška ......a dačo červené tak nakombinujem....

kajakaja77
27. sep 2012

@luly3 Počuj ty už máš winter kit, taký modrý ak dobre pamatám...... Ako to funguje? Ten kit sa dáva na tú jestvujúcu striešku, alebo je to sama osebe strieška? Čo vlastne bude na kočíku? Tá strecha z wk a ten návlek akoby nánožník?

klarawerder
27. sep 2012

Dámy, jestli má ještě některá zájem o kožešinku do Stokkáčku, pak si to prosím rozmyslete do zítra, ať vím, kolik jich koupit...resp. tím, že je platba dopředu, je podstatné, aby dorazila nejpozději do středy dopoledne, jelikož pak mrknu na účet, od kolika zájemkyň penízky došly a podle toho jedu koupit příslušný počet kožíšků...a pár hodin nato frčíme směr Brno...Takže kdo by se ozval pozdě, pak je mi líto...další várka by byla až tak zhruba za dva měsíce...

Děkuji za pochopení a za zájem 🙂

luly3
27. sep 2012

@mikolajova.zuzana heeej mylo, je spokojna
@kajakaja77 haha dobreee aj tato je bomba. moja Wk ma osobnu striesku, zadnu
cast aj nanoznik.

duplicka
27. sep 2012

@mikolajova.zuzana 😀 😀 to si videla mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja som v rychlosti videla teba 😀 😀 😀 😀 v maxe ,ze🙂)), len ja som sa strasne ponahlala

kajakaja77
28. sep 2012

@luly3 Ďakujem za odpveď lebo som nevedela z čoho sa to skladá..... 🙂 😉

mikolajova.zuzana
28. sep 2012

@duplicka chej, tak to asi bolo hej :D krasny len blue melange :D som akurat na lavicke malu prebalovala pred hyperkou :D chi no dufam ze sa este stretneme a pokecame :D

duplicka
28. sep 2012

@mikolajova.zuzana 😉 😉 ano presne pre hyper 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , na buduce kvakneme 😀 😀 😀 😲

kajakaja77
28. sep 2012

@klarawerder ahoj to je tá čo sa musí upraviť, že? A cena je?

klarawerder
28. sep 2012

@kajakaja77 Já ji nabízím už upravenou, se vším všady... Veškeré info na http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=59226558&tab=3

kajakaja77
28. sep 2012

@klarawerder ďakujem za info, zatial nie..... Nechám to na budúcu zimu.... 🙂 😉