Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

verisek
10. feb 2010

no jooo, ale to je carbon.. obyc kolo stoji taky 20 a carbonove 60

petinax5
11. feb 2010

...lenže carbon ti je nanič. To sa ti hodí keď máš bicykel z tojho materiálu a nie na kočíku. 😖 Stokke je super a som s ním spokojná.

lizatko1009
11. feb 2010

ten strooke vyzera ako zmutovana kancelarska stolicka verzus stacionarny bycikel. 😉

petinax5
11. feb 2010

...a ty máš aké "ferrari" 😀 ? Každého osobná vec čo si kúpi.

lizatko1009
11. feb 2010

ved ok to bol moj nazor uz sme ten kocik rozoberali aj v inej teme si mozes precitat aj nazor inych 😀 a este cierny eno nuno 😀

petinax5
11. feb 2010

Však ja Ti Tvoj názor neberiem. 😠 A písalo sa aj o tom, že rozoberajú najmä tí, ktorí ho videli max.na obrázku. 😎

petinax5
11. feb 2010

Lizatko1009: a ešte niečo-keď budeš "surfovať po internete" a budeš hodnotiť kancelársku stoličku 😲 , tak si pozorne prečítaj NÁZOV. A keď si prečítaš, tak potom o ňom píš a hodnoť.

verisek
11. feb 2010

kazdymu se libi neco jinyho,toto je opravdu designovka, ja stokke znam dobre,jezdila jsem s nim s kamoskou, je neuveritelne lehky, krasne se sklada a vsude se s nim vejdete a otocite

lizatko1009
11. feb 2010

DOBRE nestresuj hned to bol moj nazor niekomu sa ten kocik paci, tak nech ho ma, len ako budes praktizovat sportovu cast to neviem.

petinax5
11. feb 2010

...to sa uvidí, do akého "terénu" pôjdem. Á nepočula si o záložných kočíkoch? 😎

lizatko1009
11. feb 2010

no ako tak kukam tak tam decko v sportovej casti je na stojaka a ked bude chciet spat?

kaska
11. feb 2010

podla mna je stokke kraasny imdzovy kocik, ja mam doma Neo (cierny) a pacia sa mi obidva velmi, je pravda ale ze kazdemu sa paci nieco ine..

ema.nz
11. feb 2010

aj mne sa paci stokke a je to horuci favorit pri druhom babatku 😉 a liazatko tebe to moze byt jedno aky ma kto kocik 😉 hlavne nech je kazdy spokojny 😉

lia
11. feb 2010

lizatko,uz si videla kocik na stojaka??ani neviem o com tocis,najprv si ho prestuduj a potom kritizuj!!
je to naj kocik 😀

lizatko1009
11. feb 2010

ze decko ked das do sportovej casti tak to decko ako keby stalo a ked bude chcoet spat? imidzovy, ale praktickost nikde.

ema.nz
11. feb 2010

ten kocik sa da tak isto polohovat ako hociktory iny 😉 naprv si nieco nastuduj a potom mudruj 😉 a ked ho nemas tak co ta tak zaujima 😕

petinax5
11. feb 2010

Som hovorila, že kritizujú len tí, čo ho videli na obrázkoch. A ešte lepší sú tí, čo o ňom "počuli". Neviem načo provokuje zbytočne.

lia
11. feb 2010

lebo sa nudi a ticho zavidi 😀

petinax5
11. feb 2010

...pre lízatko: Neviem ako ty, ale my máme väčšinou doma "zlatíčka" a nie žiadne decká. No sa pochváľ, v akej káre vozíš ty.

lia
11. feb 2010

kuk do jej albumu 😉

petinax5
11. feb 2010

...no jasné že závidí. Veď tie čo závidia, najviac kritizujú. To nepoznáš? Ale my máme dve ušká-jedným dnu a druhým von. A o takých ľuďoch si myslím svoje. A ich veľmi ľutujem. Proste niečo takým v živote chýba.

lia
11. feb 2010

ved to,hovoris o svojom decku??lebo my mame anjelikov,nie ako ty

lizatko1009
11. feb 2010

nebudte drze 😀 ja stepne kozy nezavidim 😀 to bol moj osobny nazor na ten bager takze klud, viem, ze sa vam moj nazor nepaci, ale co uz 😉

petinax5
11. feb 2010

Nie sme drzé. Tak nás nevychovávali. Proste mala by si sa naučiť správať. A o deťoch nehovoriť ako o veciach. Načo toho malého máš? Tiež je pre teba zlatíčko a nie žiadne decko. To o deťoch hovoria len "MACOCHY"

petinax5
11. feb 2010

...a bager máš ty. A bagruješ v pohode? Už len prilbu ti na hlavu a môžeš ísť /aj na prechádzku/. 😀

lizatko1009
11. feb 2010

ja som nezovorila o vasich detoch ale vseobecne a nebudem sa hadat ani viac tu pisat precitajte si aj v inych temach co na ten kocik pisali. chcela som aj tu napisat a vy ako kury hned sa putate, kazdy je slobodny clovek a moze vyjadrit svoj nazor kde chce,

lia
11. feb 2010

nebudem si nic citat,asi nam vyhovuje,tak sa spamataj co pises

petinax5
11. feb 2010

LEN PRE INTELIGENTNÉ: kľudne si kúpte kočík STOKKE XPLORY-je to fantastický kočík-nebudete ľutovať. Ostatné vám budú len a len závidieť.

Pre lízatko: videla si už napodobeninu kočíka STOKKE? Nie? A vieš prečo? Skús sa niekoho opýtať.

petinax5
11. feb 2010

a najlepšie ti odpovedia také, čo o ňom len počuli. Lebo tie sú najskúsenejšie a najvzdelanejšie.