Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
8. nov 2012

babule, nemate prehlad, ci nemaju teraz niekde akciu na ten cierny ED fusak?

bebel
8. nov 2012

@mima01 nie je v akcii, ani tak skoro nebude...jedine ak by si bývala priamo vo Švédsku- bývajú občas discount akcie v kamenných ED obchodoch pri výročiach, ktoré sa avízujú na FB 😎

mima01
8. nov 2012

@bebel hehe, ze by som si odskocila na vyletik? 😀 Diki za info 😉 Tak uz len v origos cene kupit, aaaach.

ifkael
8. nov 2012

@bebel ides do scoot? ;)

kilian
8. nov 2012

@mima01 bol teraz na jednej stranke v akcii za 69,9€.uz sa vypredal.klasicke bez tej kozusinky za 49,9€

klarawerder
8. nov 2012

Babule, co ode mně máte kožešinku...mám "nový" poznatek 😉 Po nějaké době ježdění s kožuškou, začala být taková urousaná, ty chlupy se jakoby "napramínkovaly" a lehce zkrepatěly...prostě už to bylo takové nevzhledné...Tak jsem to vzala kartáčem na psa/kočku/jakékoliv jiné domácí zvíře a kožešinka je zase jako nová 🙂 Kartáč mám doma už dlouho, tahle věcička stojí pár korun/eur (mě stál kdysi asi 80 Kč), vyplatí se ho pořídit, kožešinka se s ním krásně udržuje, jakoby se načechrá, rozčeše, že se ty chlupy narovnají, celá zjemní a působí taková nějaká hustější...samozřejmě tím kartáčuju i WK, když přijde na věc 🙂 Jen mě štve, že za A, dávají ten kartáč na kožuchy do WK až teď, a za B, že když rukávník zmokne, pak je ta kožešina celkem na odpis...přemýšlím, že to vypářu a našiju si tam novou (nejprve bych otestovala vzorek na zmoknutí, co to udělá 😀 )

mima01
8. nov 2012

@kilian na ktorej? Aaaaaaaa. Ze ja vzdy pridem vsade neskoro 😠

bebel
8. nov 2012

@ifkael nie, nepotrebujem ho a kúpila som si ďalší poťah na cam. 😀 vážne sa zamýšľam nad tým, že po jari aj ten predám a nechám si len zapp xtra, yoyo a chariot.

ifkael
8. nov 2012

@bebel cam mas najlepsi ;)

vevika
8. nov 2012

@klarawerder ja som dnes "vycesavala" WK s kefou na vlasy s prirodnymi stetinkami a krasne sa mi to rozcesalo, dokonca aj zmoknuty rukavnik 🙂

veronica30
8. nov 2012

mamicky ktora kupovala komplet set od stokke?vanicka,sportak a autosedacka.Potrebujem vediet ci ste k tomu mali len jednu tu foliu proti dazdu alebo ste mali dve?mali ste aj k autosedacke a k sportaku zvlast??

klarawerder
8. nov 2012

@veronica30 My jsme měli 2 pláštěnky, jednu na sporťák, jednu na hlubokou korbu...

vevika
8. nov 2012

baby, mám otázočku, dá sa nasadiť strieška z nového Xplory na staršiu hlbokú vaničku (rok výroby 2009)?

kilian
8. nov 2012

@mima01 poslem ti ip .

mima01
8. nov 2012

@kilian dakujem moja...kukla som, ale nist...kozusinkovy je tam len ten zeleny cargo. Vrrrrrr 😠

klarawerder
8. nov 2012

Baby, máme opravdu kočárek "celebrit" 😀
http://www.super.cz/16548-aktivni-mamina-takhle...

aksniteb
9. nov 2012

Ahojte, ak by ste mala niektorá záujem, ponúkam na predaj prebaľovaciu tašku fialovej farby - je nová, nepoužívaná.

alena16
9. nov 2012

Chcem sa spytat, ked si chce dieta pospat v sportovej casti, musi spat s nohami pokrcenymi hore? Asi sa to neda dat do uplne vodorovnej polohy??

klarawerder
9. nov 2012

@alena16 Do úplně vodorovné pozice to nejde, je to "korýtkový" typ kočárku...v každém případě velká výhoda-sedačka je krásně tvarovaná, že z ní dítko nikam neujíždí a nepadá do stran, je tam jak v hnízdě 🙂...malá například spává tak, že se přetočí kousek na bok, leží na zádech a nohy má vyložené na madle, na tyči, nebo spí rozčapená jak žaba...anebo je má normálně položené o tu vysouvací podpěru nožiček 😉

vevika
10. nov 2012

@alena16 @klarawerder to napisala uplne presne. Ja len dodam, ze moja dcera v nom spava kazdy den 3,5 hodiny vkuse, takze sa tam asi citi pohodlne 😉 🙂

asimon
10. nov 2012

Ahojte chcem sa spytat...winter kit je len v tych styroch farbach? Biela cierna bordo modra...je mozne ze napr.v Japonsu jalebo v inych statoch je ina kolekcia?

luly3
10. nov 2012

@asimon este je strieborna, khaki, purple, cervena a bordo nieje

asimon
10. nov 2012

@luly3 :D dakujem za info...bordo som myslela tu purple 🙂...a biela to je asi ta strieborna...😉 no vidiet ze nie som v obraze :Ddakujem za info...len som chcela vediet ci nie su nejake limitovane edicie...

asimon
10. nov 2012
kilian
10. nov 2012

@asimon Biela,cierna a strieborna su limitky.biela a strieborna nieje to iste.😉

asimon
10. nov 2012

@luly3 juj tebe posielam link nie sebe pravdaze?

maminamaja4
10. nov 2012

@asimon biela je biela,a limitovana edicia je ta strieborna.

asimon
10. nov 2012

@maminamaja4 dakujem hm a teraz neviem ci sa mi paci viac biela alebo strieborna?!? 😉 nemate niektora realne foto tychto farieb...?

cerstvamamina
10. nov 2012

baby môžem sa vás opýtať, cez akú nemeckú stránku to objednávate doplnky k stokke? Ďakujem

asimon
10. nov 2012

@cerstvamamina neviem ci myslis tuto www.babyonlineshop.de 😉