Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kajakaja77
12. nov 2012

@janka2232 ok.....

pajka7
12. nov 2012

@ikarkulka ahoj nezabudla si prosim na mna? 😉

ikarkulka
12. nov 2012

@pajka7 Ne ne, jen jsem se sem dřív nedostala. I teď jsem jen přes mobil, víceméně kvůli tobě 😉 Tak rozměry: délka 73 cm, délka k tomu vykrojení na tyč 57 cm a šířka 30 cm.

milankovazuzana
12. nov 2012

@mima01 ná, pôjdem, našla som takú krásnu fialovú, no čo Ti Miri poviem, tak hádam nebudem mať inej farby ako WK, keď ho budem predávať, tak ju tam pekne pribalím k tomu, nech to ladí 😀

milankovazuzana
12. nov 2012

@pajka7 podľa oficiálnych údajov je dĺžka vaničky 74cm.

mima01
12. nov 2012

@milankovazuzana ty si exot 😀 😉 :-*

milankovazuzana
12. nov 2012

@mima01 ja viem, ale to asi každý s diagnózou Stokke mánia, len ja mám ešte aj tú Orbitovú 😀 😀 😀

mima01
12. nov 2012

@milankovazuzana hahahaaa, pomalicky aj mna ucis 😉 😀

milankovazuzana
12. nov 2012

@mima01 😀 😀 😀

luly3
13. nov 2012

@kajakaja77 moja červený WK sa nedá porovnať s purple je krajší, viacej bije do očí a naviac čakáš dievčatko nevymýšlaj červený je červený budeš banovať 😉

kajakaja77
13. nov 2012

@luly3 stále si to nahadzujem do toho porovnávača a rozhodujem sa.... 🙂 asi potrebujem dakoho, kto by ma ukľudnil.... A ty si ten beige fusak predala? Ja uvažujem o výmene za inú farbu, či nechám to tak? Potrebujem dačo zmeniť.....

kajakaja77
13. nov 2012

@luly3
@milankovazuzana
@mima01 kočky ktorá ste pri či po porode využili nadštandardnú izbu? Bolo to dobré? Alebo vám vadilo že ste samé? Neviem sa rozhodnúť čo mám sraviť, a ak ju chcem musím ju objednať.... 😒

luly3
13. nov 2012

@kajakaja77 určite si objednaj je nadštandartka jedno lôžko, abo dve abo tri 😉 😉 😉
daj si tui kde sú dve budeš menej platiť ale budeš mať svoje Wc a sprchu, toť môj názor

luly3
13. nov 2012

@kajakaja77 nechala som beige fusak, bo mi pasuje ku kožušinke a k deke a páči sa mi tam 😀 😀 😀
tiež iba špekulujem 😠 no ja som videla na živo purple a aj red a poviem ti pri red mi spadla sánka dolu že waaaaaau
purple je tiež krásny ale ten je iba krásny kdežto red je špička

z.u.z.k.a.
13. nov 2012

@kajakaja77 daj si nadstandard, mne velmi vyhovovL, ci vlastna sprcha, WC, klud na izbe, v noci som sa vyspala, nerusila ma druha mamina s babatko a smutno mi teda nebolo,ved pride za tebou manzel ,rodina, mozu ist na izbu a byt s tebou kolko chcu a nie sediet na chodbe . ja som aj dost pocas dna spala, bola som vycerpana po porode, takze smutno mi nebolo, ked tak jedine za prvou dcerkou,ktora ma cakala doma 🙂

kajakaja77
13. nov 2012

@luly3 no super, ďakujem za radu, asi dám nadštandard u nás je bez wc ale zo sprchou za 15 eur noc, sprcha a wc 22 eur noc asi dám tú za tých 22 eur noc, máš pravdu výhoda je ˇe manžel može za mnou a nemusím byť na chodbe.... A aj tak vačšiu časť dňa asi prespím..... 🙂
Ja som chcela trošku ten kočiarik oživiť tak sm myslela že vymením fusak a bude to iné , ale kď sa to tak vezme ja ho lastne oživím tou strieškou a clonou od teba 🙂

kajakaja77
13. nov 2012

@z.u.z.k.a. Ďakujem za odpoveď, a za radu, zajtra si ju hneď telefonicky zajednám.... Asi je to fakt pravda.... Aspoň s oddýchnem a najma po sekcii to budem potrebovať..... 🙂

mima01
13. nov 2012

@kajakaja77 ja som tiez za nadstandard...ale uz som ti pisala v druhej teme 😉 Aspon sa lepsie v klude zotavis a mozes skor vyrazit stokkacovat 😉

kajakaja77
13. nov 2012

@mima01 diky..... 🙂

opra
14. nov 2012

Maminky co máte ke Stokke autosedačku MaxiCosi CabrioFix, taky se vám ta autosedačka po nasazení na Stokke lehce houpe dopředu a dozadu? Že není úplně fest napevno? Mám strach, aby až tam bude malá, se něco nestalo.

wewe8584
14. nov 2012

@emmushka ahoj 🙂 my zijeme v UK .... tu to je drahsie kupovat stokke, my sme tiez pozerali kade tade....nakoniec sme ho objednali z Nemecka, dosiel nam tusim do 2 ci 3 tyzdnov 🙂, takze maximalna spokojnost s dorucenim ... no a samozrejme ovela lacnejsie to vyslo ..

emmushka
14. nov 2012

@wewe8584 Diky moc! A nedala by si mi pls do IP z ktorej stranky v Nemecku ste Stokke objednavali? Velka vdaka. 🙂

maminamaja4
14. nov 2012

@opra Mne to zo zaciatku tiez vadilo,ale maly ma teraz uz skoro 9 kg a zatial drzi, nestalo sa nic,ale hned od zaciatku presuvam po tyci ten stojan na sedacku skoro az uplne dole. A odvtedy mam lepsi pocit.

opra
14. nov 2012

@maminamaja4 to jsem ráda, že je to tedy normální a není to nějaká vada 😀

maminamaja4
14. nov 2012

@opra pravdupovediac zo zaciatku ma to riadne vystrasilo, ale tym posuvanim dole sa to vyriesilo.

maminamaja4
14. nov 2012

Baby videli ste tu novu rychlochodku babyzen yoyo2013, normalne krajsie a praktickejsie ako nove stokkace, normalne aj perovanie maju. Normalne aj hned kupim, len vediet, kde sa to da vidiet,ze nazivo. Vie niekto nieco?

lentila.g
14. nov 2012

yoyo mam a je super🙂

verousk
14. nov 2012

Ahoj holky mám na vás dotaz, chci si koupit kočár black melange, ale zatím jsem ho neviděla nikde, pouze tu limitovanou blue melange. Je mezitím nějaký rozdíl? Nemáte ho některá?

ikarkulka
14. nov 2012

@verousk Mám ho v albu, mrkni 😉

Jinak rozdíl mezi nimi taky nevidím, viděla jsem naživo Blue, my máme Black. Asi bych je musela vidět úplně vedle sebe, ale jinak fakt rozdíl nevidím.

ikarkulka
14. nov 2012

Jinak mi tu včera večer běžela telka a zrovna seriál Californication, jestli znáte. A měli tam Stokke Purple 😀 Jen na pár vteřin v záběru, ale nešlo ho přehlédnout.