Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ifkael
27. nov 2012

O cenach sme sa nebavili... Len o "prehlaseni" - nemozu si ho dovolit, tak hovoria, ze je to hrozny kocik...

Pride mi to- jemne napisane- divne. A sa necudujem, ze to drazdi ludi :D Ked im to tu takto napisete

Kazdy nech si kupi co chce, to aky ma clovek kocik nieje vstupenka do zaradenia do "vyssej vrstvy"

junkfoood
27. nov 2012

@ifkael hovoris mi z duse..

jaja127
27. nov 2012

@ladymacbeth suhlasim s tebou.tiez mam stokke a zboznujem ho.nikdy by som nemenilaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marketkapraha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarawerder
27. nov 2012

Tak hlásím, že leopardí fusáček ED je domaaa! 😀 A ke své dobré náledě jsem i zjistila, že se mi tam vleze malá (14 měs.) i proti směru jízdy...no, dovedla bych si to představit pěkněji, ale trocha nařasení okolo té tyče mě zas nezabije...Jinak s fusakem spokojenost vééélikááá...kvalitka je poznat už na první sáhnutí 😉 Jooo, babule, od jakého věku jste vozily prcka po směru jízdy???

vevika
27. nov 2012

@klarawerder Klari, moja malá má 21 mesiacov a stále ju vozím tvárou ku mne, lebo tak môžme po ceste spolu "kecať". Iba občas ju dám v smere jazdy, ked chce vidieť na bráškov na bicykloch 🙂

klarawerder
27. nov 2012

@vevika Mmm, to máš pravdu...mě právě znervózňuje, když na ni nevidím...a trochu mi i vadí, že po směru nejde sedačka do lehu. Beečko už jsme teda otočily po směru jízdy (protože jsem tam mermomocí chtěla nasadit madlo, které jsem přikoupila 🙂 ), ale s ním teď moc nejezdíme (zatím ho mám jen do auta, na menší popojíždění...a suším si ho na pořádné používání, až bude malá větší)...a se Stokkáčem jsem právě měla dilema, jestli to kvůli fusaku otáčet, nebo nechat v protisměru s nařaseným fusakem, kde má malá tím pádem trošku míň místa na nožky...ale zase takový kritičtější je to jen v té vzpřímené poloze sedačky, když ji dám do pololehu, tak je to lepší, a v lehu už tam ta tyč vůbec nepřekáží...asi to teda necháme tak 😉

milankovazuzana
27. nov 2012

Dievčatá, pripájam sa k do tejto diskusie s tvrdením, že Stokke je kočiarik iný ako ostatné a preto toľko reakcií, ale určite tie reakcie nevyplývajú z toho, že si ho niekto nemôže dovoliť tak nadáva, príde mi toto tvrdenie povrchné a plytké ☹ ☹ ☹
Mám Stokke a mám i Orbit a nemyslím si, že je to vstupenka tam hore...Mám ich, lebo som ich chcela, páčili sa mi funkčnosťou a tiež dizajnom.Padli na ne moje živtoné úspory, tudíž niesom prachatá a cez to všetko ich mám.Jednoducho mi vyhovujú, ale najma synčekovi a o tomto to je...
Niekto nemá tak nápadný kočiarik, ale možno cenovo stál viac-napokon takých značiek je viac...

milankovazuzana
27. nov 2012

a ešte jedna vec ma napadla... Kočky, kočiarik Stokke je IBA vec...Vec, ktorá sa nám páči, zbožňujeme ju, kombinujeme, dotvárame, tešíme sa z nej, ale nič viac...možno by som vážila slová o predaji ľadviny-viem, že to bolo myslené v nadsádzke, ale predsa...

luly3
28. nov 2012

@milankovazuzana 😀 mnoooo blbost, neverím tomu že žena, ktorá má našetrených len 2000 € kúpi 2 kočíky ( nie lacné ),a potom napíše že minula nane všetky životné úspory ... pretože si myslím že radšej by som si kúpila len jeden a bola by som rada že som 😝 😀 😀 😀 takže Zuzka 😠no no no

luly3
28. nov 2012

@milankovazuzana ale tiež niesom názoru že nadávajú preto že si ho nemôžu dovoliť 😉
jednoducho 100 ludí 100 chutí 🙂 🙂 🙂

milankovazuzana
28. nov 2012

@luly3 nehovorím, že som mala presne 2000€ do centu, kúpila som si veci potrebné ku kočíkom a samozrejme veci potrebné k narodeniu malého, ale hádam Ti nemusím zaslať vyúčtovanie 🙂

luly3
28. nov 2012

@milankovazuzana no mne nemusíš mne je úplne jedno čo si si kúpila 😝 😀 😀 😀
a rozhodne som to nemyslela v zlom ako si to ty pochopila 😉

milankovazuzana
28. nov 2012

@luly3 a chcela som tým všetkým povedať, že žena, ktorá má Stokke nemusí kočík kúpiť tak, že vezme kartu a ide alebo jej ho kúpi manžel bez rozmýšľania, ale že Stokke nieje výsadou iba rodín majetných ale kočík majú mamičky, ktoré si naň našetrili...a kúpili...a nemám rada, keď si o mamičkách nioekto myslí, že sú majetné iba preto, že ho majú, niektoré si naň naškrabali, uskromnili sa ale nie kôli tomu, aby sa okolo nich točil svet, vieš moja???

luly3
28. nov 2012

@milankovazuzana no ja to viem, a ani to netvrdím 😉 a ak by to aj tak bolo je mi to ukradnuté..., mne to ty a ani nikto iný tu vysvetľovať nemusí, vieš moja 😉 😉 😉

luly3
28. nov 2012

@milankovazuzana Zuzka aešte mi povec kto tu tvrdil: keď si o mamičkách nioekto myslí, že sú majetné iba preto, že ho majú, niektoré si naň naškrabali, uskromnili sa ale nie kôli tomu, aby sa okolo nich točil svet, hmmmmmm????

milankovazuzana
28. nov 2012

@luly3 tak asi sem tam nečítaš i komenty vo fotoblogoch, ktoré pojednávajú o mamičkách , ktoré vlastnia Stokke, ak by si čítala, tak by si sa tam dozvedela i iné-zaručené tvrdenia, ktoré hovoria o tom, aké majiteľky kočíkov sú a mimo iného aké hrozné sú kočíky...

luly3
28. nov 2012

@milankovazuzana nie nečítam Zuzi 🙂 😉 😉

milankovazuzana
28. nov 2012

@luly3 celá moja úvaha bola o výroku na predchádz. stranách od mamičky, ktorá napísala, že na kočík nadávajú iba tie maminy, ktoré si to nemôžu dovoliť... to je ako som písala veľmi plytké tvrdenie...a pokiaľ to takto podáva i ďalej, tak sa ani nedivím, že Stokke je už tak ako Česi hovoria prefláknutý, lebo to už nieje o kočíku ako veci potrebnej, ale o prestíži a tomu ja nikdy neporozumiem...

klarawerder
28. nov 2012

@milankovazuzana Souhlasím, my patříme momentálně k spodní hranici střední třídy - jelikož manžel táhne celou rodinu sám, a já tu ve Swiss nemám ani mateřskou...takže s financema je to občas boj,ale vždycky to nějak skoulíme 😉 Tím chci říct, že pokud by byla pravda, že si ho pořizují jen bohatí, pak bych ho vlastně ani neměla mít 😀 Nám Stokkáčka zasponzorovala moje velkorysá tchýně...a na doplňky a ne Beečko jsme si během několika měsíců našetřili už sami. Samozřejmě třeba na úkor zase toho, že už nám nezbyde na dovču u moře (hory naštěstí ne, ty máme hodinu autem od baráku 😀 ), ale mně to nevadí, oželím deset dní někde na Mallorce a radši budu mít kvalitní kočárek, který využíváme každý den. Mám známou, a ta si Stokkáče koupila opravdu jen proto, "aby ostatní viděli, že na to mám" a chodila s tím imrvére pi nějakých shopping centrech, ověšená zlatem a důležitá jak sviňa 😀 To, že to měla jen proto, aby se měla čím chlubit soudím podle toho, že jí děcka byly všeobecně celkem u zadku, hlavně když byly oblíknutý do nejdražšího oblečení a jezdily v nejdražších kočárech - "aby to vypadalo" (ale to, aby jim místo Mc Donaldu radši uvařila čerstvý oběd, tak to ani náhodou). Jinak má zkušenost s nadávajícími je v podstatě taková, že o něm negativa prohlašují lidi, kteří ho neměli nikdy ani v ruce a nic o něm neví, natož aby ho v praxi používali (viz. výrok, že má Stokke malý nákupní "koš" 😀 😀) a další velmi populární tvrzení, že je jen do shoppingů a na kávičku. To, že to s ním krosíme po lesech na vycházkách se psem, už samozřejmě nevidí 🙂 Ale přiznám se, že jsem ho napoprvé taky pěkně zdrbala...až když jsem si o něm zjistila pár informací, tak jsem prozřela, že jsem vedle jak ta jedle 🙂 Samozřejmě bych neměnila za žádný jiný kočárek.

maminamaja4
28. nov 2012

Baby,ale dost, ved ked sme tu,tak stokkacik pozname a nezhadzujme tu nikoho a radsej si poradme,takze kššššt a uz len pekne na seba,radsej,kto si dokupil nieco nove? Ja blue pixel summer kit a trochu ma nastvalo, ze tam nie je zips na šiltik. Na obrazkoch z baby marketu je na pink pixel aj šiltik, tak neviem, či to nema len blue, alebo všetky. Viete o tom nieco, zda sa mi totiz nelogicke,ked prave v lete by sa šilt zišiel,nie stale rozkladat dazdnik.

luly3
28. nov 2012

@maminamaja4 ani ja na letnom nemám zips ☹ ☹ ☹
😝 😀

vevika
28. nov 2012

@maminamaja4 ani na pink pixel nie je zips na silt. Aj mna to dost prekvapilo, ale nakoniec mi ani nechybal, lebo ked som dala malu spat, tak som jej dala tu tieniacu plachticku a ked sedela, tak stacila na tienenie samotna strieska.

maminamaja4
28. nov 2012

@luly3 aspon v tom niesom sama,ale co ta fotka?

maminamaja4
28. nov 2012

@vevika potesilo ma to,lebo ja nemam rada tu tyc so slnecnikom,proste sa mi to nepaci,odstava to ako nieco,co ku kociku nepatri.

luly3
28. nov 2012

@maminamaja4 aká fotka???? ušlo mi niečo????

maminamaja4
28. nov 2012

@luly3 pozri na babymarket stranku,na letny kit stokke, myslim 4 str., na pink a dots su aj šiltiky, háá?

luly3
28. nov 2012

@maminamaja4 nooo pravdu máš 😀 😀 😀 😀 co už budeme bez šiltu abo prilepíme 😀 😀 😀
inak mne osobne sa šilt velmo páči na streške

maminamaja4
28. nov 2012

@luly3 šak to aj mne,inac by som tu nefňukala ☹

maminamaja4
28. nov 2012

@luly3 este skusim napisat do bm,ze co to je zac,co oni na to. Moj je este nepouzity,tak ak vyjde nova seria so siltikmi,porazi ma od zlosti,mozno vymenia,ci? 😕