Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
6. jan 2013

@zz134 a v ktorých miestach je tá fialková?

zz134
6. jan 2013

@milankovazuzana na rukavniku medzi tymi otcormi na ruky tak v strede ako nto obopina madlo akoby pri cvockoch( jaj pisem aj hotentot)

milankovazuzana
6. jan 2013

@zz134 pýtam sa preto, lebo sme tu predvčerom riešili, že tie nové white WK púšťajú farbu z kožušky do látky pri navlhnutí.Každá kožuška má inú farbu a pohybujú sa v rozmedzí od bledo po tmavohnedú a kľudne môžu farbiť do fialkova.Inak ten muff je najlepšie zaniesť do čistiarne, lebo kožušinový lem sa nedá odopnúť tak ako na strieške a viem, že minulý rok tu písala jedna mamina, ktorá to prala doma a ostala jej z toho úplne zkrepatená kožušina...

galaxy
6. jan 2013

Baby "stokkáčky" do akého veku dieťaťa sa vám stane v pohode - dieťatko vo fusaku do vaničky?????

vevika
6. jan 2013

@galaxy ja som mala malú vo vaničke do 6-tich mesiacov (od 5. mesiaca som ju na stroedačku dávala aj do športovej č.) a stále tam mala dosť miesta aj na fusak.

vevika
6. jan 2013

@borja model 2009 má oproti novému pár vecí, ktoré by mňa osobne dosť otravovali, napr. Šróbovacie madielko, takisto šróbovacia podpera nožičiek, menšia nákupná taška, atď. Je toho viac- pozri si na youtube, tam je také video kde baba názorne ukazuje rozdiely medzi starším a novším typom.

asimon
6. jan 2013

Juuuj baby akurat cakam na biely WK z Nemecka a velmi ste ma nepotesili ze pusta...😉 ako tomu zabranit...nesmie zvlhnut...treba ist von len ked mrzne...ale vlastne aj snezenie nie...

milankovazuzana
6. jan 2013

@asimon nemusí zákonite každý WK púšťať, asi záleží na intenzite farby tej kožušky, niektoré nemusia vôbec, ale ako vidíš, môže sa to niekomu stať.Netreba ihneď myslieť na najhoršie 🙂 🙂 🙂

zz134
6. jan 2013

@milankovazuzana tak ho odvleciem do cistiarne a som zvedava ci to pusti. To ma teda netesi ze to moze byt z kozusinky ...jaj ale milujem ten kit, nemozem si pomoct ...teda cely stokke milujem 🙂

milankovazuzana
6. jan 2013

@zz.134 úplne Ťa chápem, ja ho tiež milujem,Už máme tretie 😀 😀 😀 Áno skús, uvidíš.Sama som zvedavá 🙂

steffany
6. jan 2013

ahojte odbornicky na stokkace🙂 prosim poradite kde je najlepsie kupit stokkac model 2013? dak
ujem pekne

zz134
6. jan 2013

@milankovazuzana a som pozrela teraz tvoj album. ty mas tu kozusinku nadhernu! ja ju mam taku brckavicu...precoooo???? pomoooc

zz134
6. jan 2013

@milankovazuzana tak prave som vycesala tu moju ovcu brckavu a uz vyzera lepsie 🙂

asimon
6. jan 2013

@milankovazuzana treba dufat ze moja pustat nebude 😉 ...inac uz ma stvu...objednala som si ju cca 3 tyzdne dozadu...a teraz mi napisali ze v 3.januarovom tyzdni bude az...a to som si ju dala objednat na nemecku adresu ☹ ale zase je pravda ze zima este nebola :D

milankovazuzana
6. jan 2013

@asimon tak hádam nepustí.WK je výborná vecička a navyše-čo si budeme hovoriť aj neskutočne krásna a užitočná.No a ten samoľúby pohľad na načančaný Stokkačik - 100 bodov pre maminku 🙂

milankovazuzana
6. jan 2013

@zz134 tak kožuška je z ovečky a tá má tendenciu sa po čase zbrčkatieť a veď sa hovorí - brčkavý ako ovca, tak si myslím, že to tak treba brať-nieje to líška 😀 .Sem tam prečesať a bude taká puchrinková. 🙂
Ja mám WK zo staršej várky-s fialovým vnútrom a látka je taká metalízovaná jemnunko a kožušinky takisto vypadajú inak, ako dávajú dnes.Ale kúpu neľutujem, som nadmieru spokojná a môjmu oku lahodí 😀 😀 😀

ustrachana
6. jan 2013

babule, tak tu je par fotos scoota 😀

tehula
6. jan 2013

@ustrachana tak tento sa mi viac lubi jak xplory, ten mi do oka moc nejde. Tento je krasny ozaj, trochu viac mi pripomina kocik, nech sa dobre vozi. Na snehu si ho uz skusala, ci este len doma?

mima01
6. jan 2013

@ustrachana a uz si sa s nim stotoznila? Prve dojmy zo scootikovania? 🙂
Ja ti ale neviem, mne je tam tak prosti srsti to polohovanie, neviem tomu prist na chut. Ale inak nem az taky zly...ved aj stokkac sa mi kedysi nepacil a teraz ho mam odparkovany v chodbe 😀

milankovazuzana
6. jan 2013

@ustrachana tak ty si vedela teda, kedy máš fotky zaslať 😀 Pozrerala som ich-vidím že nabehli, skúmam a zrazu vidím, z kuchyne záblesky, idem tam a na šporáku z hrnca polmetrové plamene olizujú digestor a linku.Kurnik, však sme skoro vyhoreli 😀 😀 😀 Ja som taká ťapa stará, našťastie to všetko zišlo, ale smradu je tu na grc.Som si olej dala rozpáliť a odbehla som k PC, no nemám na seba slov 😀 😀 😀

zz134
6. jan 2013

@ustrachana no som zvedava ako budes spokojna...ked som pozerala videa na ytb tak vyzeral ovela praktickejsie ako xplory. Ale na druhej strane xplory - ten dizajn milujem 🙂

ustrachana
6. jan 2013

@tehula na snehu som ho neskusala, u nas nie je sneh a ked je tak vsade su chodniky odhrnute takze tam problem nevidim
@mima01 mna tiez to polohovanie odradzalo, ked som kupovala kociky vzdy som nechcela kocik co ma polohovanie na "snurku", ale toto je celkom ine, je to proste stokke 😀 vcera soms nim bola chvilu vonku a dnes nie, mozno pojdeme zajtra
@milankovazuzana , boze Zuzi : 😠 to ma mrzi, ale teraz som mala nato cas lebo maly spinka
@zz134 aj ja som resp.xplory milujem , preto som mala pri malom uz dva, ale mne sa tam nepacia uz vacsie deti, teraz ked som ho kupovala v oktobri som si myslela, ze to akosi prekusnem a chcela som ho aj kvoli wk, ale mne tam maly nepasuje, ani tam moc nechcel byt a bolo mi strasne luto drzat doma taky super kocik a obchadzat ho, ale ak bude druhe baby tak urcite sa k xplory vratim, to bez sekundoveho vahania.

mima01
6. jan 2013

@milankovazuzana juuuuj, trdielko...ale tak hlavne ze sa nic nestalo. Heh, vravim, ze stokkac, to je "za trest" 😀 😀 😀
@ustrachana ja ti zatial tak neviem, co si o tom mysliet. Ked ich zverejnili, tak som sa chytila za hlavu, ze preboha, to co jeeee...ale cim viac sa na to divam, tym menej mi vadi. Aj ked xplory, to je ♥-ka...ten je nenahraditelny. Ale nevylucujem, ze casom tiez skoncime pri scottikovi namiesto beecka. Nejdem hovorit nie, lebo aj pri stokku som to kedysi 4 roky dozadu povadala a aha ho. No neviem uvidime...a teraz mi slinka od dnesneho rana tecie po limitke quinnakovej 😝

zz134
6. jan 2013

@galaxy no my sme sa uz v 6m nezmestili :( ale nas maly je maly obor 🙂

mima01
6. jan 2013

@galaxy my mame dnes 3 mesiace, vo vanicke mame ED fusak momentalne a maly tam ma miesta ze az aaaaaaz. A ma cca 63 cm krpec teraz. Ale predpokladam ze za mesiac, max. dva pojde do sportaku, lebo uz teraz zacina vymyslat.

ustrachana
6. jan 2013

no uvidime kolko scootikov budem stretavat lebo xplory je u nas tak premnozene, ze mam pocit, ze ich davaju niekde zadarmo 😀DDD a ked ma prestane scoot bavit pojdeme do niecoho ineho 🙂)))

luly3
6. jan 2013

@ustrachana krásny je 🙂

milankovazuzana
6. jan 2013

@ustrachana je krásny moja, vôbec o ňom nepochybuj, tiež som toho názoru, že ho človek musí dostať takpovediac do oka ale hlavne si na neho siahnuť a prezrieť aj rukami, nielen očami 🙂 Ja verím, že je pekne remeselne urobený, veď je to Stokke a že nieje odfláknutý.Chcela by som ho vidieť naživo, len neviem, že kedy sa mi to podarí.
Ja na Orbit tiež nepočúvam prvoplánové chvály, hoc mne sa páči najviac zo všetkých kočiarikov, ale z praxe viem, že veľa ľudí, keď ho videlo mne naživo a pozreli, čo to vie a dokáže tak rapídne zmenili názor 🙂
Inak tá taštička je asi prebaľovacia, však? A tiež sa vešia?Ja milujem tašky takto zavesené u Stokke, nemám rada ovešané madlo, nepáči sa mi to ☹ Radšej sa ohnem, ako na madle.Inak je veľmi pekná.

elliah
6. jan 2013

baby, od kolko mesiacov je urceny scoot?

ustrachana
6. jan 2013

@milankovazuzana ano Zuzi , su tam haciky a pekne tam ta taska visi 🙂