Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
7. jan 2013

@vevika presne, aj ja 🙂

segafredo
7. jan 2013

Tak Xplory objednán 🙂 Už se na něj těším 🙂

kilian
7. jan 2013

Stokke crusi som si v obchode zase okukala,ale neviem mu prist na chut.na fotkach nadherny a v skutocnosti tazky,mohutny a podvozok straaaasne siroky.pytam sa predavacky,ako si tam dam druhe dieta,tam Dole dotoho sedatka pridavneho a ze to len zozadu ho tam suchnut... :-/
no na xplory sa Fakt nechyta...

milankovazuzana
7. jan 2013

@kilian ako súrodenecký kočík úplne nanič teda ako čítam, mne sa ten systém-dieťatko tak nízko vôbec nepozdáva, veď zospodu sa aj veľmi práši, vidím to na našich kočíkoch večer doma, aký je ten spodok zaprášený ☹

mimi27712
7. jan 2013

ahojte kočky, pridávam fotky toho môjho rukávniku, je to slabšie vidieť na foto, ako v skutočnosti. Idem im napísať email, čo to môžem reklamovať.

milankovazuzana
7. jan 2013

@mimi27712 tam ako keby ten ovčí vlas bol odtlačený do tej látky, alebo sa mi to iba zdá?

sendy111
7. jan 2013

mozem vediet kde ste kupily kocik stokke

emmushka
7. jan 2013

My sme vcera stravili dost dlho v obchode, (vyberali sme medzi Stokke a Bugaboo) po-obtazovala som tam komplet cely personal 🙂) poskusali sme vsetky funkcie, parametre, atributy, polohy, materialy jezkovo voci proste snad asi vsetko, ku koncu toho seansu som mala pocit ze uz mi z tych kocikov preskakuje asi 😝
Nakoniec sme sa rozhodli (zatial len, kedze ja jeho nakup mame este more casu a chceme ho aj farebne prisposobit pohlaviu, kt. este nevieme) pre Bugaboo. Stokacik je ozaj kus krasneho kocika, to sa mu musi nechat, vsetka cest mu, co do stylu a dizajnu, ale u nas vyhrali viac atributy ako praktickost, vaha + cena ako dizajn.
Okrem toho, tomu mojmu sa pacil bogaboo ze vyzera viac ako kocik ako taky 😕 reku ty tomu iba nerozumies 😀

simuska1976
7. jan 2013

@segafredo A v akej farbe ste objednavali? Bola ešte ta akcia, že autosedacka zdarma, alebo ste platili všetko zvlášť? 🙂

lentila.g
7. jan 2013

@kilian aj si niečo priviezla si domov?..dáky koč?

kilian
7. jan 2013

@lentila.g jasne 😉
Neodolala som sahare.

kilian
7. jan 2013

@lentila.g jaj a Mali aj tu breezy,ale to je taky Material,ako tie strieborne.len to je teraz biele.

lentila.g
7. jan 2013

@kilian myslela som si že určite čochvíľa budeš ju mat..
Dúfam že hodiš aj foto..
A prosím náhodou bgb V&R fusak si nevidela?či je v reale Pekný a stojí za tie peniaze..

lentila.g
7. jan 2013

@kilian Čiže žiadna sláva?a mali aj na bee???

kilian
7. jan 2013

@lentila.g nie,fusaky ziadne nemali. A na bee nemali,len na cam.

segafredo
7. jan 2013

@simuska1976 objednávala jsem barvu BEIGE-ano byla k tomu autosedačka izi sleep zdarma + zdarma roční dálniční známka

mimi27712
7. jan 2013

@milankovazuzana presne tak, dokonca to skoro vyzerá, akokeby bol nejaký chlp pod tou látkou a presvitá to. Už som im napísala, tak dám vedieť.

simuska1976
7. jan 2013

Baby prosím vas neviete do kedy trvá ta akcia, že autosedacka k Xplory zdarma? A neviete či do mája nevyjde ešte nejaká iná farba? Ďakujem. 🙂

segafredo
7. jan 2013

@simuska1976 pokud vím, tak ta akce byla jen do koce roku 2012, ale možná jak v kterém obchodě...

lentila.g
7. jan 2013

@kilian Dakujem...škoda že tu na Sr asi ťažko ten fusak real uvidim

milankovazuzana
7. jan 2013

@mimi27712 no fajn, tak je to tak, ako som si myslela, ale myslím si, že Ti vymenia buď samotný muff ale skôr si myslím že možno i celý WK, Nemci sú v tomto grandi.Tak potom daj vedieť, určite aj ostatné maminky tu budú zvedavé na vybavenie celej veci

milankovazuzana
7. jan 2013

@lentila.g
@kilian inak kočky, tá Sahara je prekrásna aj tá deka pletená, no paráda.

ifkael
7. jan 2013

@milankovazuzana budem sa tvarit, ze som tvoj posledny prispevok necitala... 😀

zuzigirl
7. jan 2013

babyyyyy, k xplory z januara 2011 mi bude pasovat winter kit? a sommer? DAKUJEM! 🙂

zuzigirl
7. jan 2013

a viete mi este poradit, na co by som si mala dat pozor pri kupe pouziteho xplory?

ifkael
7. jan 2013

@kilian aaaaaaaaaaaa. sahara? aaaaaaaaaaaaaaa... prosime foto.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

milankovazuzana
7. jan 2013

@zuzigirl áno, áno

milankovazuzana
7. jan 2013

@ifkael 😀 😀 😀
ja niesom BGBfil 😀 😀 😀 ale je fakt pekný.Na mňa je BGB strááášne nízko ale keď vidím pekný kočiarik hoc by som si ho nekúpila-pochválim, lebo teda je fakt pekne spravený.
Ale keď poviem, že Firkon je krásny, tak to už nečítaj, to určite budem klepnutá po hlave 😀 😀 😀

zuzigirl
7. jan 2013

@milankovazuzana aaaaw, super! diiik 🙂

milankovazuzana
7. jan 2013

@zuzigirl na čo dávať pozor napíšem neskôr, ideme piť mliečko 🙂