Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ustrachana
30. jan 2013

baby, ak by ste niektora chcela prebaovaciu tasku black melange tak mam na predaj moju novu co som si kupila ku scootovi a nestihla pouzivat kedze je uz fuc 😀 😀 😀

milankovazuzana
30. jan 2013

@kajakaja77 a navyše profesná deformácia ma prenasleduje aj na materskej-že v obchode musíš mať zásoby pod kontrolou, sledovať ich obrátkovosť a fusaky som zadelila do tej najhoršej skupiny a tou sú tzv. mrtvé zásoby 😀 😀 😀

junkfoood
30. jan 2013

baby, tie co uz chodite so sportakmi, je treba ta prebalovacia taska, ci staci ta nakupna..? vyuzili ste to?

ustrachana
30. jan 2013

baby este mam na predaj drziak na pohar stokke, som si kupila na scoota, ze na leto no zjavne ho uz nebudem potrebovat 😀DDDD

milankovazuzana
30. jan 2013
milankovazuzana
30. jan 2013

@junkfoood my využívame stále, lebo nákupnú ja dennodenne naplním potravinami a v prebaľovacej máme ostatné veci-dudku, plienočky, servítky, podložku, peňaženku, mobil a tak 😀

vera_t
30. jan 2013

@teegreen no pekne...tak to je radost 😝 ked sa take nieco stane na kolese...
@junkfoood ja prebalovaciu vyuzivam skoro stale ked niekam ideme... ale ked idem len na prechadzku, tak mam len nakupnu. A hl. som ju vyuzivala cez leto ked som isla s malou niekam aj na pol dna a potrebovala som zbalit vsetko potrebne 😉 i ked mne niekedy nestacili ani tie dve 😀

milankovazuzana
30. jan 2013

@vera_t
@junkfoood a s tou prebaľovacou taškou je ten kočiarik mňamkový, aspoň pre mňa, ja ho budem nosiť aj keď plienočky pominú 😀

junkfoood
30. jan 2013

@milankovazuzana @vera_t tak dik za rady kocky, kukam ze v bazari je za dobru cenu, tak ak tam pocka kym pride materska, tak je moja..

kajakaja77
30. jan 2013

@ustrachana ahoj a cena? Hľadala som na bazáriku a nebola tam.....

lelek1
30. jan 2013

@ustrachana
dobry den,kolko asi stoji stojan na pohare? dik

ustrachana
30. jan 2013

@kajakaja77 este som ju tam nedala, bola som kupovat kocik

kajakaja77
30. jan 2013

@ustrachana A aky si kúpila?

ustrachana
30. jan 2013

@kajakaja77 ziadny 😀DDDDDDDDD este sme sa aj s muzom pohadali 🙂))))))

kajakaja77
30. jan 2013

@ustrachana a čo nepadla dohoda? On chce iný a ty iný? A aký by si chcela? 😉

ustrachana
30. jan 2013

@kajakaja77 no to keby som vedela 😀DD len moj muz co je pod 500 Eur vsetko komentuje ako nie je dobre a podobne tak mi uz rupli nervy a som mu povedala, ze ma nasere a objednam mu polsku haraburdu lebo ja uz fakt neviem co by chcel 😀DDD teda naznacil, ze po 3 krat Xplory, ale to som zamietla.

kajakaja77
30. jan 2013

@ustrachana a ten crusi nebol dobry?

ustrachana
30. jan 2013

@kajakaja77 ale chcela som bmw maclaren a nejako ma uz presiel, ja som nemala crusi ja som mala scoota

kajakaja77
30. jan 2013

@ustrachana a prečo ho už nechceš?? Túžiš po zmene??

ustrachana
30. jan 2013

@kajakaja77 lebo u nas je na kazdom kroku xplory

kajakaja77
30. jan 2013

@ustrachana no aj som uvažovala ktorý to bol no netrafila som.... 😀 a čo nebol dobrý? 😒

ustrachana
30. jan 2013

@milankovazuzana , Zuziiiiiiii prosim ta nemas foto maleho v orbite?

ijanka27
30. jan 2013

@junkfoood Ja mám na predaj purple, keby si chcela 😉 🙂

milankovazuzana
30. jan 2013

@ustrachana veľa veru nie 😀 Ale inak sedačka je o dosť vačšia ako stokkačová, je aj vyššia aj širšia aj hlbšia.Orbit je podľa mňa taký kočiarik, že keď ho kúpiš od narodenia, tak ho už nemeníš.

kajakaja77
30. jan 2013

@milankovazuzana Aký strašne zlatý chlapček je tvoj Michaelko..... Posielam cmuky cmuk.... 😀

ustrachana
30. jan 2013

@milankovazuzana Zuzi dakujeeeeeem 🙂 zlaty je maly straaaaaaaasne
no ja neviem co mam kupit ☹((( ja uz druhy vecer sedim na nete a rozmyslam 🙂))))

milankovazuzana
30. jan 2013

@kajakaja77
@ustrachana ďakujem, odovzdám 🙂 🙂 🙂
No veru, máš ty robotu, tak hľadaj moja, len aby si dobre vybrala, sama som zvedavá, čo ťa chytí za srdce 😀

ustrachana
30. jan 2013

no na 50% som rozhodnuta pre quinny mood a na 30 % orbit a ta zostavajuca 20 neviem tak uvidime co z toho nakoniec bude

kalista
30. jan 2013

@ustrachana neblazni s quinny...tazky a potom sa ho tak ľahko nezbavis 😕

simuska1976
30. jan 2013

My sme ešte dnes boli obzerat, aj ked sme sa už rozhodli pre tu ruzovu limitku a ked sme boli v jednom obchode kde nemali stokaciky, tak môj drahy zahlasil, ze iný v žiadnom prípade, ze on ma vybraty xplory a iný v žiadnom prípade nechce🙂 Mám ho ešte radšej🙂