Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
3. feb 2013

@sandtnerka preto sa pýtam, jednoducho keď niečo drahšie kupujem, ako to bude.Ak je tak, tak by to malo byť v poriadku.

kajakaja77
3. feb 2013

@sandtnerka tak to je potom super, lebo chcem objednať nejaké vecičky..... Ale ja som s ňou včera komunikovala a tiež sa mi zdá úplne perfektná....

sandtnerka
3. feb 2013

@milankovazuzana osobne mi doviezla decku,taky pristup sa nevidi len tak hocikde.objednavam aj kcik u nich a neda sa to porovnat s niektorymi prehnanymi cenami,tak nemam nad cim rozmyslat 😉

sandtnerka
3. feb 2013

@kajakaja77 je velmi mila a hlavne ochotna,poradi a to je velke +

milankovazuzana
3. feb 2013

@sandtnerka tak potom je to v poriadku.

milankovazuzana
3. feb 2013

@sandtnerka a aké sú čakačky?

sandtnerka
3. feb 2013

@milankovazuzana na kočík myslíš?mesiac

milankovazuzana
3. feb 2013

@sandtnerka nie, na tie bežnejšie veci-SK, WK, dečky a podobne

sandtnerka
3. feb 2013

@milankovazuzana 2-3 týždne.ja som ju mala za dva týždne

kajakaja77
3. feb 2013

@milankovazuzana no ja som sa pýtala na tašku a deky a tiež mi povedala že do 2 týždňov..... 😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandtnerka
3. feb 2013

@teegreen ale ved nikto nikoho netlací do kupy od nich,tak preco hned sa vam vsetko nezda??toto je presne to,za dobrotu a ochotu hned podozrievanie.typicke Slovensko

milankovazuzana
3. feb 2013

@sandtnerka vôbec nie, len je človek opatrnejší po istých skúsenostiach, ktoré sme tu pred pár mesiacmi riešili.

sandtnerka
3. feb 2013

@milankovazuzana neviem co ste riesili,ale fakt ma velmi mrzi ze sa zle hodnoti clovek ktory je ochotny.samozrejme kazdy mame pravo rozhodnut sa kde nakupime a preto je moznost aj u priamych predajcov.to je uz na kazdej z nas.a ja po nakupe viem ze tovar je kvalitny,ziadne smejdy ako sa niekto vyjadril a kocik si pojdem prevziat do predajne.ale to je uz o inom.

milankovazuzana
3. feb 2013

@sandtnerka ale veď tu nikto nikoho zle nehodnotí! Prosím, čítaj poriadne príspevky, ja som sa len dotazovala na myslím úplne normálne veci!A tým myslím, že záruka je.. a ako je to s registráciou výrobkov, to je všetko.Tu nik nikoho nespochybnil....

sandtnerka
3. feb 2013

@milankovazuzana som sklamana z celych prispevkov,len mi je uprimne luto ze sa vsetci hadzu do jedneho vreca. ☹

milankovazuzana
3. feb 2013

@sandtnerka nerozumiem Ti...a nechápem, čo je na mojich dotazoch zlé, že sa pýtam na normálne veci, predsa keď chcem investovať do kúpy kočiarika, SK, WK, tak je úplne prirodzené, že sa pýtam, ako je to so zárukou, jkeďže predajca má nick, nieje to BM, alebo BR alebo pre deti... nikoho do žiadneho vreca nehádžem.

milankovazuzana
3. feb 2013

http://www.stokke.com/bathing/stokke-flexi-bath...

a je tu už oficiálne...vanička flexi bath 🙂

miskasitka
3. feb 2013

@milankovazuzana ja s tebou suhlasim, a este mi to pride aj podozrive, ked to stoji o dost menej ako v obchode. Okrem toho videla som jej inzerat aj na bazosi a tam ponukala kocik za 450,novy, tak neviem ako je to mozne... To potom stokke nema hodnotu,ked sa da zohnat tak lacno?samozrejme pocitam ze aj ona z toho nieco ma... Nechapem to 😒

ustrachana
3. feb 2013

ja som na inzerat na bazosi reagovala a nikto sa neozval lebo tiez mi to bolo podozrive, ze 450 🙂 ved tak nejdu ani pouzite.no a mne od rana pekne pisu baby za kit, ze 90 Eur 120 a tak no lebo, ze tu sa da zohnat novy za 190 🙂)))) tak asi zachvilu kociky pojdu po 200 🙂

junkfoood
3. feb 2013

@milankovazuzana no je to podozrive..bud je to fejk, alebo neviem..

kilian
3. feb 2013

Kde najdem tu predavajucu?nemozem pod tym nickom nic najst,nech sa kuknem...

miskasitka
3. feb 2013

@ustrachana so mnou najprv komunikovala ale akonahle som jej napisala,ze ta cena je az prilis dobra tak uz sa neozvala....takze viac nepotrebujem, podla mna bud kradnute alebo fejk, len skoda ze stale sa najde niekto kto to aj tak kupi a tym padom vynimocnost stokke pada... ☹

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kubikovi
3. feb 2013

Ahojte, prosím vás, kde sú najlepšie ceny na Stokkáčik?A kto, už má skúsenosť, ako sa s ním kočíkuje v snehu??? 🙂 dakujem

blondiee83
3. feb 2013

@milankovazuzana @sandtnerka @kajakaja77 Baby, akosi som zmatena teraz z tej registracie. nam predavajuci povedal, ze bud sa na oficialnej stranke Stokke zaregistrujeme sami (vsak to vyr.cislo ci kod mame) alebo nas zaregistruje on. Nechali sme to na nom, aj nam prisiel oficialny mail o registracii. A este nam povedal, ze reklamacia potom pojde bud cez ich predajnu, alebo priamo cez Stokke (tiez necha na nas, ako sa rozhodneme) - staci odfotit zavadu a rovno poslat stokke a oni to automaticky vyreklamuju.

segafredo
3. feb 2013

Tak dneska jsem byla oprabdu překvapená. Věděla jsem, že moc lidí nadává na stokke (samozřejmě ty, které ho nemají), že je malý, že se tam dítko větší nevleze, nemá pohodlý apod. Dneska u nás byla sestra, tak jsem tam zkusila dát synovce, který má 3 roky (nosí ale vel. 104) a vlezl tam, nikde ho nic netlačilo apod. Takže řeči o tom, že je malý a je jen na parádu jsou opravbdu kecy !!!!! A navíc nevěřím, že ve 3 letech ještě se dítko vozí v kočárku. Synovec jak zjistil, k čemu slouží nohy, tak kočárek nechtěl - jen na opravdu dlouhé štreky - celodenní pobyt v ZOO apod...

Co tu mluvíte o registraci? Když si koupím kočárek, tak ho musím někde zaregistrovat???? Nechce se mi to vše dočítat...

milankovazuzana
3. feb 2013

@blondiee83 aký predajca?

maminamaja4
3. feb 2013

@segafredo ak chces predlzenu zaruku 3 roky a moznost reklamovat priamo,tak sa zaregistrujes,myslim,ze na visackach mas na to reklamy, 🙂

milankovazuzana
3. feb 2013

Mamičky, to nemyslíte vážne? Tak ja sa pýtam na záruku tu dnes toľko omieľanej témy a Vy ma obviníte, že som tvrdila že niekto niekoho okradol??? Ja tu už nebudem nič písať, nikomu radiť, lebo som z celého tohto vyšla ako najvačší debil.Ďakujem Vám veľmi pekne.