Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luly3
3. feb 2013

no tak kočky 😕 čo to píšete??? preberáte ako chcete záruku a taaaak a veď večina z nás iba sliedi po bazárikoch a pozerá kde aká cena padne na WK, SK, dečok, a bla bla bla aby to mala čo najlacnejšie a samozrejme záruka žiadna a teraz píšete že radšej záruku ako od samot????

no ja rozhodne radšej kúpim nový SK za 110 € ako použitý za 125 €
a radšej deku za 35 novú ako použitú za 35 € a myslím že by som mohla pokračovať..., ale nechce sa mi 🙂
tak ruku na srdce, potrebujete záruku???? keď aj tak kupujete na bazároch kde záruka nieje?????

maminamaja4
3. feb 2013

Baby neblbnite,to vam nedoplo,ze podporujeme nakupmi u niektorych obchodnikov ich niekedy nehorazne marže a tým,ze nemaju konkurenciu jednoducho drzia cenu a ked vam niekto nieco ponukne z nizsou marzou,alebo je sikovny a pozhana tovar,ktory nikto nema,uz je podvodnik? Ja tiez radsej kupim lacnejsie a odlozim si usetreny zbytok na nieco dalsie. A zaruku som vyuzila pri jednom pripade zo sto. ..tak nebudte nedotklive. A okrem toho,tie spokojne zakaznicky si nikto nevymysli,ani tu na Mk,su za tym naozaj ludia a asi spokojny.
Ja som zhanala buggysnuggle fusak blue stripe a vsetci ma odpinkli,ze nemaju skladom,alebo,ze az v jeseni,taka je pravda o slov.predajcoch,vyfotene obrazky a nic poriadne skladom.
..a sami viete aky problem je s reklamaciami, ja som sa stretla u tejto pani s ustretovym pristupom a rozhodne to s objednavkou risknem. Potom napisem. Rozhodnutie je na kazdom z nas,sme dospele. Samozrejme negativnu skusenost hned napisem,aby som varovala...takze klidek a tabáček. Otazočky su na mieste,kludne adresujte tam,kde sa chcete opytat,inac je to iba klebetenie.

blondiee83
3. feb 2013

@milankovazuzana v Budapešti je obchod Stokke - tak jeho majitel.

blondiee83
3. feb 2013

@luly3 no, tak by bolo fajn nehadzat všetkých do jedného vreca. Ja napr bazariky zďaleka obchadzam a ano, záleží mi na záruke.

milankovazuzana
3. feb 2013

@blondiee83 áno, dobre si si spravila to predĺženie záruky, niektorí predajcovia to urobia za teba, alebo si to spravíš sama, je to dobrá vec, získaš jeden rôčik navrch.Ja som si to urobila sama a potom mi prišiel ten potvrdzujúci mail.

luly3
3. feb 2013

@blondiee83 🙂 no nikdo nikoho nehádže do jednoho vreca, ale ak potom nenaštevuješ bazáriky a zďaleka ich obchádzaš, tak potom ako si došla na samot????? ale to je jedno, nemyslíš????
je mi jedno do kde nakupuje a či potrebuje abo nepotrebuje záruku, len si myslím že netreba súdiť niekoho o ktorom neviete nič..., ako by sa tebe páčilo, keby teba tu niekto začal nazývať že si podvodníčka?????len preto že sa jej napríklad nepáči tvoja fotka???????? myslím že by sa ti to nepáčilo..., a možno tak isto sa to nepáči samotnej samot...
baby veď ak má niekto cenu namiesto 170 €, 110 € nemusí hneď byť zlý, ba naopak klobúk dolu, že niekto dokázal dojsť na trh s takto parádnou cenou 😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
3. feb 2013

@maminamaja4 super si to napísala.... Aj idem od nej objednať a ušetrené dložím na ďaľšiu vecičku.... Nehodnotme keď sme neskúsili....

blondiee83
3. feb 2013

@luly3 ale ja furt neviem, o com hovorís...ja poznám akurát samotove tehly a tie mame v krbe 😀
Kocik som kupovala v pesti v obchode a to je tak všetko, co môžem povedat. Netuším, prečo ma dávas do súvisu s nejakou samot, co ani neviem kto je, nikdy som sa k nej nevyjadrovala...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luly3
3. feb 2013

@blondiee83 prepáč tvoj krb a to kde si kupovala kočík je mne ale že úplne ukradnuté..., a ak sa pozreš kto prví dal za @ meno, tak aj zistíš kto koho prvý oslovil... tak prosím nerozprávaj mi kde si čo kúpila, pretože ma to absolútne nezaujíma 😉

milankovazuzana
3. feb 2013

@blondiee83 a akú farbičku si kúpila?

luly3
3. feb 2013

@blondiee83 preberáte ako chcete záruku a taaaak a veď večina z nás..................nebudem kopírovať celú moju vetu, napísala som večina z nás 😕 .... skús dobre čítať a potom sa zapoj do debaty

maminamaja4
3. feb 2013

@teegreen je tu na shopoch,ked si zadas stokke,najdes, objednavku som jej zadala a zhana mi vecicky,takze potom napisem,ci ok.

blondiee83
3. feb 2013

@luly3 ideš tu rypat do vacsiny z nas, dávas ma do súvisu s niečím, o com ani netuším a potom mi tu vypisujes nezmysly...trochu trápne, nemyslíš?
Skús dobre písať, potom budem mozno vediet dobre citat. A hádam mi nebudeš diktovat, kedy sa mám ci nemám zapajat do debaty...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blondiee83
3. feb 2013

@milankovazuzana krásnu červenú 🙂

luly3
3. feb 2013

@blondiee83 🙂 cccccc vážne nemám záujem s tebou rozvíjať komunikáciu, prajem ti pekný večer 😉

milankovazuzana
3. feb 2013

@blondiee83 Jémine, ten máme v meste jeden, je fakt krásny-zdiaľky ho vidno, ja som mala červené to staršie Stokke , teraz mám melangáča

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blondiee83
3. feb 2013

@teegreen Este som moc nerozmyslala nad farbou WK, však zima je este ďaleko ... Ale biela bude urcite v hre, velmi sa mi páči.

kajakaja77
3. feb 2013

@blondiee83 ja mám červený wk a to teda ti poviem, źe červená je super, boli sme na orave lyžovať a z dialky ma bolo vidieť manžel hneď vedel že som pod kopcom.... Ja mám beige a červený wk....

dolcee
3. feb 2013

@kajakaja77 ahojky, prosím tě, muzu se zeptat, jak jsi spokojena s beige barvou? Nešpiní se moc? Jak často pereš?
Na kočárek ještě čekám a mám strach, ze je moc světlý. Děkuji.

ivanka.7
3. feb 2013

@luly3 si uplne mimo @blondiee83 je v pripade vasej komunikacie rozhodne v prave... ona sa o nejakej samot nemala ako dozvediet, kedze reagovala len na tvoju spravu, kde si pausalizovala a vsetky maminky strcila do skatulky "pokrytecke"

To len tak, cisto nazor od nezaujatej osoby, ktora rozklikla temu uplne omylom (stokke nemam a ani sa nechystam ho kupit :D).

kvetinka211
4. feb 2013

dievcata, nechcem kazit naladu, ale stokke sa da objednat uz od jedneho kusa za 300 usd z ciny ... ktovie akej kvality, ale kludne to moze urobit aj vas predajca 🙂
http://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&Index...
http://www.alibaba.com/product-gs/708324693/201...

kajakaja77
4. feb 2013

@dolcee farba je úplne v pohode, my sme ešte zatiľ v hlbokej korbičke ale neprala som ho zatiaľ ani tašky ani nič iné a to chodíme po vonku stále zatiaľ nie je špinavý.... Ani zašpliechaný.... Uvidím v šporťáku ale mala ho aj luly3 skús jej sa spýtať ale pokaľ viem, na farbu nenadávala - ani nespomínala, žeby nejak casto musela prat.... No ja už za chvílu budem black melange..... Objednala som style kit....- ale nie preto, že by sa mi farba farba nepáčila ( beige) ale preto, že táto black melange je úžasná....

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2232
4. feb 2013

@luly3 pekne si to napisalaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
4. feb 2013

@ivanka.7 ja som napísala večinou mamičiek a podla mňa večinou neznamená všetky 😉 tak ja neviem ako som všetky maminky strčila do škatulky???? hmmmmm???? tak potom mimo si asi ty 😝 😝 😝
prečítajte si poriadne, ako som to napísala... a potom mi píšte, oki 🙂 🙂 😉
vážne ma nebaví tu nejakým vraj nezaujatým vysvetlovať niečo, čo rozklikla vraj omylom 😀 😀 😀 😀, prajem pekný deň

janka2232
4. feb 2013

@luly3 jaj boze straasne ze? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 smejem sa tu uz poriadne