Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vidolucia
9. aug 2011

Držím palce aj ja z vlastnej skúsenosti by som len na osobný odber poradila.

fatia
9. aug 2011

Baby, chcela by som Vas poprosit o radu. Co si myslite o kociaroch Mamas & Papas Mylo, Orbit Baby G2 v porovnani so stokke? Dost ľudí ma od stokke odhovara.

riki1
9. aug 2011

@isabelle777 ...môj Alexko sa narodil 19.1. a vaničku som používala do 6-tich mesiacov a ešte by tam vošiel ,len už sa pretáčal hrozilo ,že vypadne ,takže neboj mimino ti tam v pohode vojde .. 😉

kilian
9. aug 2011

@julinkak ano,ja s nim jazdim aj po nerovnom terene a nehrka mi nic.ide uplne tisko.
@pallacinka no to je fakt cudne.dufam,ze ti to pride!!!! 😖

julinkak
9. aug 2011

@kilian A kolko vazi tvoja malicka? Aj ked bola mensia, ti v nom nic nehrkalo?

kilian
9. aug 2011

@julinkak moja malicka ma 7kg a ja mam ten kocik asi dva mesiace.a doteraz nevrzgal .

julinkak
9. aug 2011

@kilian Hmmm, tak ja uz vazne neviem....asi to robi len mne a zrejme trosku aj @hajanka 😠

hajanka
10. aug 2011

@julinkak 😖 🙂
... co uz, na reklamaciu to nestaci. Ja si myslim, ze to bude tou vahou, ved uvidim casom 🙂

julinkak
10. aug 2011

Sranda, dnes bol manzel s malou v Kosiciach a nahodou stretol presne taky isty Stokke (fialovy) ako nas. To sa nam este nestalo 😀

hajanka
10. aug 2011

Dievcata, takto ma teraz uviazane tie popruhy

julinkak
10. aug 2011

@hajanka Myslela som, ze si to ty 😅

julinkak
10. aug 2011

@hajanka Ma este rezervu, takze fajn. Moja to ma podobne, len ten cierny system, ktorym si to regulujes, ma trosku posunuty blizsie k tomu stredovemu zapinaniu, kde si to vsetko naklikas.

hajanka
10. aug 2011

ma tam este viac nez polovicu k uvolneniu

hajanka
10. aug 2011

@julinkak ze kto som ja? v tej sedacke? 😀
takze je tam este miesto... 🙂 ja som tie cierne somarinky dala schvalne dalej, lebo tie konce tam potom trcia a ona to taha 🙂

julinkak
10. aug 2011

@hajanka Nie nie 😀 som myslela, ze ta rodinka v Kosiciach si ty, co stretol dnes manzel 🙂 ved drobcek mal aspon zabavu, ked to tahala 🙂

hajanka
10. aug 2011

@julinkak nie nie, my sme este dalej na vychod 🙂
zabavu to hej 🙂

julinkak
10. aug 2011

@hajanka Ja viem, ja len ci ste si nahodou neurobili mensi vylet 🙂

esika
11. aug 2011

@pallacinka to faaakt , tak to je sila, tak to mammrzi a pritom sa na mimibazar.cz tvari ako skusena predajkyna a vsetci su spokojny, ja to nechapem, dnes uz clovek nemoze verit nicomu ☹ tak snad Ti dojde co najskor a nech Ti to posle expresne!!

mimikas
11. aug 2011

ahojte kocky, tie co uz mate skusenosti s kocikom Stokke Xplory ako ste s nim spokojny? U mna je to jasny favorit a paci sa mi ako lahko sa ovlada ale chcela by som skusenosti priamo od niekoho kto ho ma 😀

riki1
11. aug 2011
julinkak
11. aug 2011

@mimikas ahoj, precitaj si celu diskusiu. ale myslim, ze nenajdes ani jeden prispevok, kde by niekto pisal, ze je so stokkacom nespokojny 🙂

julinkak
11. aug 2011

@riki1 Jeeej 🙂 inak vidim, ze tiez papkate z flias Tommee Tippee, maximalna spokojnost 🙂

riki1
11. aug 2011

🙂

mikolajova.zuzana
11. aug 2011

dievcata este by som sa chcela opytat: ako by to bolo keby som dala prebalovaciu tasku (quinny) na rucku blizsie ku tyci, nebude sa mi kociar prevalovat dopredu? Ja nechcem dalsiu prebalovaciu tasku, a nechcem tu quinny nosit na pleci ako kabelu (lebo je to v podstate aj kabela)... a uz nie som daleko od kladneho rozhodnutia :D 😀

hajanka
11. aug 2011

@mikolajova.zuzana niektorej z predchadzajucich stran som dala zopar linkov kde je stokkas tak ovesany nakupmi 🙂 a bez ujmy 😀 bez prevazenia... tak taka prebalovacia taska mu urcite neublizi 😉

@riki1 jeej pekne fotky, co je to za farbu? To je ta blue? Nejako sa mi zda viac jasnejsia.

julinkak
11. aug 2011

Ja si myslim, ze by to nebol problem, urcite sa ti kocik neprevrati. Videla som fotky, kde maju prebalovacie tasky kade tade a kocik v pohode stal. Takze nemaj boja 🙂

hajanka
11. aug 2011

@fatia z tych dvoch co si dala tak mne sa viac M&P paci, ale fukciami ich porovnat neviem, tak len tak po estetickej stranke. Akymi argumentami ta ludia od stokke odhovaraju?

julinkak
11. aug 2011

Pridavam dalsi fotku 🙂

lucisa
11. aug 2011

@julinkak zlatá, očividně si to užívá 🙂

julinkak
11. aug 2011

@lucisa Dakujem, ano, velmi sa jej v nom paci 🙂