Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
20. mar 2013

@ivanajelinek My měly tu vložku myslím cca do roka. Nejdřív byla komplet vložka, pak když byla malá větší jsem z toho vytáhla ten bílý polštářek a jezdila takto...a pak byla zima, fusak...a vložka šla do skříně 😉

klarawerder
20. mar 2013

@ljonas Dvojčecí variantu nabízí Stokke Crusi...tam jistě ještě nikdo děti neodvozil, protože je ten model na trhu celkem chvilku. Je to řešené tak, že je klasická sedačka a dole, tam kde je nákupní košík, tj. pod horní sedačku se dá přidat ještě sedačka druhá. Já bych tam své děti teda určitě nedala, jako dobrý dvojčecí kočár vypadá jinak...tohle moc šikovně vyřešené nemají...

klarawerder
20. mar 2013

@dolcee Tak to jsme zvědavé dvě 😀 Zatím vím jen, že je to hedvábí, základ bílý a na tom ručně malované jemné vlnky a rybky do fialkova, takže nám to bude ladit s kočárem 🙂 No, vzhledem k tomu, že máti už toho ušila tolik, že bych tím naplnila náklaďák, věřím, že to s tím kitem dopadne dobře 😀

Jináč k tomu fusaku - já jsem se rozhodla pro Emitex Cocoon nožičkový - není tak teplý jako Stokke, takže ho máme spíš jako přechodový (dá se ale ještě vyteplit přídavnou vložkou...a kdybych dala malou do kombinézy, tak by byl teplý dost i do větších mrazů), no a jako extra teplý máme ED - v něm jezdí malá jen bodýčko, svetřík, bunda a punčošky...No a Stokke už tím pádem nepotřebuju, protože mám jeden tenčí a jeden teplejší fusak...mně přijdou Stokke fusaky trošku nudné tím, jak jsou jednobarevné a tím, že je má skoro každá maminka, co má Xplory...takže když jsem viděla fusáčky ED, tak bylo jasné 😉

ivanajelinek
20. mar 2013

@klarawerder a nepoti sa v lete moc dieta pod tou vlozkou?

klarawerder
20. mar 2013

@ivanajelinek No, tak ta zmenšující vložka tam hlavně není proto, aby se dítě potilo anebo nepotilo, je to tam čistě z toho důvodu, aby se sedačka zmenšila a přizpůsobila se tak menším dětem. Vzhledem k tomu, že je ta vložka syntetická, jsem malou čistě na ní ležet/sedět nenechávala...Proti pocení se mi suprově osvědčila vložka do Bugaboo, takže tu jsme měly na léto, jinak na teplejší jaro/podzim budeme mít obyč bavlněnou vložku, co zrovna teď šiju a na chladnější jaro/podzim kožešinovou vložku v kombinaci s dekou. Takže abych to napsala nějak polopaticky - když byla dcerka menší, tak měla ve sporťáku zmenšovací vložku a na tom ještě další tenkou vložku, která nezmenšovala, ale byla funkční. Teď už zmenšovací vložku nemáme, takže jezdíme pouze s nějakou tou funkční (bavlněnou/proti pocení/kožešinovou). Polstrování sedačky je celkem měkké, ale na ležení mi to nepřišlo moc pohodlné, přeci jen něco měkčího na tom, je lepší... 😉

cawes
20. mar 2013

@klarawerder este si nedosila??? som chora chapes uplne zapalene hrdlo

cawes
20. mar 2013

@klarawerder uz si objednavala z malvika asi potrebujem ciapky

cawes
20. mar 2013

Baby viem ze je este skoro ale mam cervene stokke a premyslam nad wk plus fusak. Fusak by som chcela hnedy myslim ze k cervenej to pekne pojde no ale aky wk k tomu? Biely urcite nie,ani cierny a cerveny sa mi tiez nepaci

vevika
20. mar 2013

@cawes no tak to uz veľa možností nemáš 😀 fialová ti k nemu nepojde a dark navy tiez nie, kedze chceš hnedý fusak. (ale inak ten červený je nádherný 😉. Počkaj do septembra, možno budú nové farby.

dolcee
20. mar 2013

@klarawerder ajoo, takže ty nemáš ten nožickovy vůbec. No to já uz jej mám objednaný. Tak to uz by ten ED byl zbytečný. Tak take pokoukam po nejakem lehčím na přechod spíš. Safra, ale ten Elodik je Krasný.

@cawes Já bych k němu viděla červený WK. Mohli by udělat hnědý, ten by se mi hodil. 😵

ljonas
20. mar 2013

@luly3 děkuji 🙂 vypadá to dobře....

cawes
20. mar 2013

@vevika ked mne ten cerveny pride az moc cerveny a este taky moc kricavy. No a neviem ako to mam poladit.

klarawerder
21. mar 2013

@dolcee Já mám nožičkový Emitex Cocoon 😉 s tím, že ho mám jako tenčí (oproti ED) a dá se zateplit + dát malou do overalu, takže z toho může být i férový zimní fusak...ED je megateplý...kupovala jsem ho spíš na parádu, ale nemůžeme si ho vynachválit, je suprový 😉 A ED fusak můžeš koupit na střídačku...taky jsem si říkala, že jeden fusak stačí...pak jsem ale už nevěděla coby, a teď mám fusaků 5 😀 No coo, vynosíme a pak prodáme 😉 Ale Stokke nožičkový je prý taky super, takže podle mně litovat objednávky nemusíš 🙂 ...a navíc to neznamená, že nemůžeš přikoupit ještě ED 😀

ivanajelinek
21. mar 2013

Dobre ranko. Tak si idem k vam zasa po radu. Pozerala som tie vanicky. Oni su bez tej striesky? Musim tam dat potom celu tu striesku zo sportiaku? 😕 🤐

vevika
21. mar 2013

@ivanajelinek ano, ale nie je to nič zložité, len to naklakneš a prizipsuješ.

ivanajelinek
21. mar 2013

@vevika aha. Tak to som nevedela. Ale zasa som o cosi mudrejsia. Dakujem.

maminamaja4
21. mar 2013

@ivanajelinek pozor striesky stare nepasuju na nove vanicky a naopak🙂

ikarkulka
21. mar 2013

@dolcee Ano, počítám, že ještě aspoň část léta budu vozit v korbičce, takže budu dávat SK na ni.

dolcee
21. mar 2013

@ikarkulka já bych na půlku léta dala blue pixel a na půlku beige dots- určitě se najde maminka, který by to takhle směnila a obě máte na půl léta něco jiného. Já bych to brala, ale budu mít holku...

ikarkulka
21. mar 2013

@dolcee Jo a co když vyměním, vyjedu a zjistím, že chci zpátky svůj Blue Pixels? 😀 To leda, že by si ta druhá maminka řekla to samý 😀

ikarkulka
21. mar 2013

Speciálně kvůli tomu jsem si pustila jeden díl té slátaniny 😀 Nevěřím svým očím, většinou mají ve filmech a seriálech hrozné bamberáky.
Ale tu kožušku má nějakou opelichanou 😅

dolcee
21. mar 2013

@ikarkulka no tak furt lepší než prodat, prodělat na tom, koupit beige dots a pak si to vyčítat 😀
Já jdu do béžováka určitě 😉
No tu kožešinu má nějakou jetou, to je recht. T byla asi nějaká reklamace 😀

klarawerder
23. mar 2013

Tak já se jdu pochválit 🙂 Podložky jsem včera cca ve dvě ráno dokončila 😀 Černá se bude vozit v červeném Stokkáčku, světlá bude ve fialovém + ta je ještě oboustranná, druhou stranu musím ještě doladit...

cawes
23. mar 2013

@klarawerder no ta svetla je nadherna

vevika
23. mar 2013

@klarawerder nádherné sú obidve! 🙂

klarawerder
23. mar 2013

Díky 🙂 Snažila jsem se 😉

dolcee
23. mar 2013

@klarawerder Holka, ty jsi kouzelnice, hned bych si všechno u tebe objednala 😵

klarawerder
23. mar 2013

Babule, které máte Tripp Trappku v nějaké barvě (takže né přírodní dřevo)...Drží ta barva dobře? My máme stoličku Hauck Alpha, což je v podstatě dost podobné...máme jí v černé a je během několika měsíců pěkně otřískaná, a to podotýkám, že s ní zacházím šetrně...Tak su nakrknutá, asi ji vyhodím a koupím Stokke... 😎

miskasitka
23. mar 2013

@klarawerder my mame purple 🙂 mame ju na jednom mieste uz oskretu a pod tou povrchovou farbou je taka ista takze to takmer nie je vidiet... Ani neviem kedy sa nam to stalo,mame ju len mesiac... Asi nie je uplne odolna ale aj tak by som ju nevymenila 🙂