Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kalista
4. apr 2013

@milankovazuzana a opat raz si tu niekto komentuje (uplne od veci) kocik co videl na obrazku. Ja som sa len pobavila, ale spatna vazba mi iba potvrdila inteligencny qocient danes pani. Zrejme kompenzacia nespokojnosti so svojim zivotom 🙂

vevika1
4. apr 2013

@cawes no vidíš, mne neodpovie, keď napíšem niečo k veci.🙂 @michaelamilan na pani dokonalú sa tu hráš ty! daj prosím link, ako má vyzearť kočík, nech sa poučíme. 😉

milankovazuzana
4. apr 2013

@michaelamilan Milá mamička, asi sa stal niekde omyl, lebo si v téme o Stokke, kde sa radia mamičky, ktoré ho majú a dennodenne využívajú.Si v téme, kde nastávajúcim maminkám radia mamičky ohľadne kočiarika, ak sa na ne obrátia.My nechodíme do iných tém haniť ostatné kočiariky, tak to prosím nerob ani Ty.Nevyvolávaj tu zbytočné emócie, lebo si tuná na to sama.Niekedy je lepšie sa uhryznúť do jazyka než vypustiť takúto vec.

milankovazuzana
4. apr 2013

@kalista už som to zaregistrovala 😀

cawes
4. apr 2013

ach jaaaj. Este ze tu mame @milankovazuzana ty si to pekne diplomaticky napisala. Vidis to sa musim naucit

martinano
4. apr 2013

@kalista @milankovazuzana @vevika1 strasne,ked su ludia nespokojni a este sa k tomu aj nudia,ze? 😀

cawes
4. apr 2013

@martinano tha, co si zacnes ked sa nudis a si nespokojna, ides vrtat

vevika1
4. apr 2013

@milankovazuzana Zuzi, ty si diplomat! pekne si to napísala 🙂

martinano
4. apr 2013

@cawes ja nie,ale ved vidis,kolko tu toho na mk je, ja si fakt myslim,ze sa tym kompenzuju mnohe veci, co je velmi smutne

kalista
4. apr 2013

@martinano radsej by som cas investovala do niecoho ineho. Predpokladam, ze patri do skupiny nahlasujucich inzeraty a podobne...nuda...v podstate jej zavidim. Pri mojej trojke by som sa tazko takto nudila :-/

michaelamilan
4. apr 2013

@milankovazuzana áno máš pravdu, len ja som sem nešla rýpať!!!! Jednoducho som len napísala svoj názor a nechápem ako sa nato niekto môže uraziť, keď je s tým kočíkom spokojný.....veď to dá rozum, nie????
A idem si radšej odhryznúť jazyk a začnem byť nespokojná 🙂

martinano
4. apr 2013

@kalista katka to mas pravdu

milankovazuzana
4. apr 2013

@martinano pred časom som napísala svoj koment pod jeden status a to asi túto vec, že nik nevie byť na seba taký zlý a tak cielene ublížiť ako ženy ženám a za tým si stojím.Vyrývať, provokovať, vysmievať sa...
A čo vedie k takému správaniu?Ja ti neviem či je to tá nuda, či potreba vyvolávať hádky, či závisť alebo jednoducho nedostatok slušnosti a taktu? neviem...

martinano
4. apr 2013

@milankovazuzana zuzi tak z tohto co si napisala asi to posledne, ludia uz nevedia byt slusni bohuzial a je to tu sama nadavka a urazka, mne strasne vytaca,ked sa tu nadavam,sme na verejnom fore paneboze

kalista
4. apr 2013

@michaelamilan zrejme si nepostrehla, ze maminky tu skor nechapu naco vobec klikas na danu diskusiu. Tak uz to neries, napisala si ok. Dalsia tema napr. Bugaboo, ....?

vevika1
4. apr 2013

@michaelamilan vieš, je iné napísať: mne sa ten kočík nepáči a iné bohorovne vyhlásiť, že to okolo kočíka ani nešlo!

kalista
4. apr 2013

@martinano ved to napoveda o vsetkom

milankovazuzana
4. apr 2013

@michaelamilan Nikto by Ti z tejto témy nezakazoval sem chodiť a prispievať, určite nie, len... len keby Tvoja poznámka nebola tak sformulovaná ako si ju tu -pardon za výraz šplechla pekne natvrdo.Možno nabudúce si lepšie sformuluj myšlienky a potom prispej, my sa Ti pokúsime odpovedať - ak teda bude k čomu.

kalista
4. apr 2013

Dievcata likeujem vase prispevky, nejak mi mobil blbne :D

michaelamilan
4. apr 2013

@vevika1 mno tak som sa zle vyjadrila mno......ale zato nemusím mať zlý život, nahlasovať správy apd!!!! Ako môžete vydedukovať len tak aká som???? Ano som uprimna......nikomu som sem neišla ublížiť!!!! Zato vy ste aku supy! Ale ako vás to môže uraziť keď ste s ním spokojné???? Veď keď vám sa páči, tak prosím, ja vás zato neodsudzujem....len som videla túto tému, tak som nanu klikla, napísala som svoj názor a to bolo všetko 😲
Som nečakala že to takto dopadne! A hádať sa s nikým nechcem!
Prejem vám všetkým pekný deň, ja idem voziť drobca 🙂

kalista
4. apr 2013

@michaelamilan Ahoooj...to vozenie, to urobis velmi dobre, to prospeje

milankovazuzana
4. apr 2013

@michaelamilan Miška, napísala si mi do IP, ja som Ti odpovedala, dúfam, že si to pochopila, prečo sa tu strhla trošku zvada...
Kľudne tu choď, prispievaj, ale inak sformuluj myšlienky, zjemni.Dobre?Nechajme to tak, myslím, že sme ti to trošku rozmenili na drobné.Peknú vychádzku Ti prajem.

janulka0110
4. apr 2013

Ahojte,,,ak mozem,,,,,snazime sa o druhe dietatko.A na miliooooooooooooooooooooooooooon percent bude kocik stokke xplory,alebo mima xari!!!!!! Teda ak sa nam podari babätko. Su svetove ako aj dizajnovo tak aj ucelovo!!! Len tolko 🙂 pekny dnik .)

vevika1
4. apr 2013

@michaelamilan mňa si neurazila tým, že sa ti nepáči, ale to čo si (konkrétne mne) napísala na predchádzajúcej strane za urážku považujem!!! Nemyslím si, že som zlá matka, ktorá nemyslí na pohodlie svojho dieťaťa iba preto, že mám moderný kočík!!!

balli
4. apr 2013

@cawes si zabilaaaa 🙂 hehe, ze muzeum 🙂

@michaelamilan diky za ospravedlnenie, myslim, ze vsetky sme natolko rozumne ze chapeme ze kazdemu sa paci nieco ine, len skus kuk temy inych kocikov a najdi tam jednu za nas ze ci tam pisala alebo komentovala ze tie kociky su neprakticke alebo ze sa nam nepacia alebo neviem co. Myslim, ze ani jednu z nas tam v tych temach nanajdes.
Uprimne sa komenty pisu, samozrejme, ale tato tema ma uz vyse 500 stran a myslim ze negativne nazory na kocik sa vybuchali tak v prvych 100 ked bol novinkou a teraz ide uz len o skusenosti a rady tych co ho maju alebo ked sa niekto pre neho chce rozhodnut a potrebuje radu od tych co ho maju. tak preto reaguje kazda z bab co sem chodi a chrani si ten kocik na negativne komenty hlavne od kociek ktore ho nikdy nevyskusali... keby si prisla do temy a povedala ze si si ho kupila a bola to chyba tvojho zivota lebo xyz dovodov, tak kazda to pochopime, ale to je ako keby som ja vliezla do bugaboo kocika temy a povedala ze to je strasny kocik, okolo kocita ani nesiel lebo mam pocit ze to je nejaka nakupna taska na koleckach pri ktorej by moj muz vyzeral vyslovene komicky... a na co by bol dobry taky komentar mamickam ktore su v tej teme a su s nim spokojne alebo tym co sa pre taky kocik rozhoduju.

Tak len tolko 🙂

klarawerder
4. apr 2013

@cawes No, pane bože...to jsem si přesně myslela, že to bude nějaká rachotina jako Tako, Firkon nebo Roan 😀

klarawerder
4. apr 2013

@balli Souhlasím s tebou...pokud se někomu můj kočár nelíbí, tak ať slušně řečeno drží hubu a nechá si své komentáře pro sebe... Já teda nikomu nějaký Roan nezávidím, a proto ani nemám potřebu ho zdrbat...přestože je to zrovna ta kategorie kočárů, se kterýma bych nejela ani okolo baráku...

klarawerder
4. apr 2013

@michaelamilan Vzhledem k tomu, že ten máš svůj Roan a Stokke jsi podle všeho v životě ani naživo neviděla, tak tady v témě nemáš co dělat...nikoho tu tvé názory nezajímají a plácáš tu jen nesmysly. Udělala by jsi stokrát líp, kdyby jsi se odsud vypakovala a zbytečně tu nenasí*ala x bab 😠

z.u.z.k.a.
4. apr 2013

Baby klud, predsa nas neurazi niekto kto ma taky pohodlny kocik, vkusnu postielku, moderne bavlnene oblecenie , najbezpecnejsiu autosedacku... 🙂😉

klarawerder
4. apr 2013

@janulka0110 Taky jsem se rozhodovala mezi těmito dvěma...ale u Mimy je na houby například bouda - nestojí za moc...pak je nedomyšlená opěra nožiček - nedá se nastavit vysunutí a místo, kam dítko na podpěru šlape nožkama je příliš úzké, že se tam prcek opře jen patama - a to je špatně. Na Stokke máš hodně doplňků, které jsou promyšlené a funkční - tak jako celý kočár. Mima je taková "kosmičtější", ale praktičtější je určitě Xplory 😉

klarawerder
4. apr 2013

@z.u.z.k.a. Já už jsem v klidu 😀 No, mít tady všechen ten luxus - nejlepší kočár Roan, vkusnou postýlku a moderní bavlněné povlečení, tak mám asi noční můru 😀 😀 😀