Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ivanajelinek
5. apr 2013

Ahojte. Kde sa najlepsie objendavaju dopnky ku kocaru? Myslim keby ze chcem inej farby nakupnu tasku, madlo a pod. 😉 Dakujem 😉

milankovazuzana
5. apr 2013

@zuzana__d jasné, to vytušíš, od takého obchodu ruky preč...

vralen
5. apr 2013

potrebujem radu. prvy krat som isla s kocikom von a hrkotal ako traktor po ceste. je to normalne? neviem ci treba pritiahnut kolieska, alebo nieco. a este ked nadvihnem kocik za rukovat, ta tyc sa u poistky kde je napisane stokke hybe. ci ju mam dobre zaistenu, alebo ja neviem. no nie je podla mna normalne s takym drahym kocikom jazdit a hrkotat ako keby som isla zo srotoviska. poradte co robit. dakujem

balli
5. apr 2013

@dolce diky moc, no neutralita je celkom fajn, potom to mozes vyuzit. Hlavne ked vidim kolko veci sme my pokupili detom kamosov a niektore ani nestihli mat na sebe a to vzdy kupujem vacsie...a kocik ked uz stokke tak by sa vyuzil aj pri druhom mimi urcite, preto unisex 🙂 bezove vecicky su na detoch krasne...biele a bezove, tiez nemam moc rada cisto ruzove dievcatka a cisto modrych chlapcov, aj ked viem ze aj moje tak niekedy budu oblecene ;)
hlavne ze su nase 🙂

cawes
5. apr 2013

@zuzana__d tak uz si zohnala no super

cawes
5. apr 2013

@ivanajelinek najlepsie za super ceny cez samot287

cawes
5. apr 2013

@vralen to je normalne lebo babätko je velmi lahucke plus nemala si asi nic v taske, takze jasne ze to trosku hrkoce ale to po chvilke prestane uvidis. a ano mas to dobre zaistene ten kocik musi mat trosku volu inak by sa to zlomilo.

cawes
5. apr 2013

stokke on the road with @klarawerder

kajuska01
6. apr 2013

a oddnes ma stokke kamaratku včielku 🙂

klarawerder
6. apr 2013

@cawes Malý jak tam čučá zpoza boudy 😀

klarawerder
6. apr 2013

@kajuska01 Chválím výběr kočárků...taky se nám doma kámoší Stokkáč se včelkou a jsou oba super...hlavně se dobře doplňují 😉

cawes
6. apr 2013

@klarawerder maly pucici spion

ikarkulka
6. apr 2013

@cawes Super fotka, jeden hezčí než druhý 🙂

Chci taky s nějakou Stokkačkou kočárkovat!!!!

@klarawerder Prosím tě, co to máš za pouzdro fialové pod sedačkou?

cawes
6. apr 2013

@ikarkulka to ma z dmky tusim mi hovorila znacka mam sa mi zda je rovnake ako kocik to mna nahnevala 😀

no tak pridi za nami a pojdeme kocikovat spolu
myslim si ze by sme mali zorganizvoat neake stokke stretnutie niekde v cz alebo sk vsetky maminky zo stokke by sme prisli na neaku chatu na vikend trosku popipi a podebatili na temu stokke

ikarkulka
6. apr 2013

@cawes Hm, tak to asi v black melange nedělají, co? 😀

Já bych přišla hned, Swiss miluju 😵

cawes
6. apr 2013

@ikarkulka no vidis tak sup ho sem

ajdije
6. apr 2013

a nas fialovy Stokke kamaradi s fialovym mamas papasom 😀

luly3
7. apr 2013

@kajuska01 🙂 krásne bgb 🙂 🙂 🙂 , strašne som po ňom túžila, no tvoja foto ma teraz odradila, a asi by som si na ten
výškový rozdiel už nezvykla a teda nakoniec asi scoot vyhraje 😀 😀 😀
noooo ale isto sa krásne doplnajú, spolu 🙂 🙂 🙂 vedľa seba vyzerajú super :D :D

eternity72
7. apr 2013

Potrebujem prebalovaciu tašku dark navy, neviete o nejakom type, kde ju zohnať?

cawes
7. apr 2013

Ach jaaaaj vsetko tu hned zastavia stopnu to je mi demokracia

veronica30
7. apr 2013

takze reklamaciu na ten poškodení rukavnik mi cistiaren neuznala ,ze vraj oni cistili podla etikety.Dala som to reklamovat do babymarketu a tam mi povedali aj pisomne napisali ze cistiaren pochybila a cistila zle.Volam stale sefovi tej cistiarne a normalne sa mi vyhýba,klame ze tam neni a nedvíha mi ani telefon.Co by ste robili vy na mojom mieste??? samozrejme ze idem zase v pondelok do cistiarne lenze sef tam nebude a ja sa budem zbytocne rozculovat predavackam.Normalne ma odfajkol takým listom ze oni cistili sparavne a ze reklamaciu neuznava!A ja mam uplne znehodnotení rukavnik a este som aj za to zaplatila.

cawes
7. apr 2013

@veronica30 dala by som podnet na zdruzenie ochrany spotrebitela tam by ti mali pomoct, ja som tak teraz pisala do ciech

ikarkulka
7. apr 2013

@veronica30 Asi bych mu poslala doporučeně s dodejkou dopis, kde podáváš odvolání proti neuznané reklamaci, a přiložila bych k tomu vyjádření z toho babymarketu.
A pokud by ani na to nereagoval, tak případně jemně pohrozit nějakou obchodní inspekcí, no a nebo potom se můžeš soudit že. Ale to je dost na dlouho.

veronica30
7. apr 2013

@cawes a ty si tam volala alebo pisala??a nemas adresu alebo cislo?

cawes
7. apr 2013

@veronica30 ja som tam poslala email zatial a pockam ci mi odpisu, ale na web stranke maju aj t.c ked potrebuje niekto urgentnu pomoc

milankovazuzana
7. apr 2013

@veronica30 určite písomne-doporučene napíš čistiarni list, že s uvedeným záverom čistiarne nesúhlasíš keďže sa k uvedenej veci správajú negatívne a s neochotou nájsť spoločnú reč a riešenie, že sa obraciaš na autorizovanú skúšobňu a rukávnik dáš na posúdenie.Na SOI Ti určite poradia, kam sa môžeš obrátiť.Posudok si budeš musieť uhradiť sama, ale pokiaľ sa preukáže že čistiareň pochybila, budú Ti musieť nielen uhradiť vzniknutú škodu ale i posudok preplatiť.
Niekedy pomôže i list od právnika...
Treba s nimi komunikovať asi už len písomne, keďže sa zapierajú a od všetkého si nechať kópiu a doporuč. lístok, aby si mala dôkaz.Treba najprv vyčerpať všetky zákonné postupy a v prípade neúspechu sa obrátiť na právnika.

vralen
7. apr 2013

Takze aj vam hrkocu kolieska?

klarawerder
7. apr 2013

@ikarkulka To je termoobal na lahve MAM 🙂 ...čirou náhodou je ta fialová dost podobná textiliím 🙂

cawes
7. apr 2013

@klarawerder cirou nahodou, nekecej ty si si to nechala urobit na zakazku aby si bola in 😅

klarawerder
7. apr 2013

@cawes Jasan...potřebovala jsem tě nakrknout kvůli tomu Cocoonu...tak mi to ušili na zakázku 😀