Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kalista
29. apr 2013

@teegreen 😵 😀

kajakaja77
29. apr 2013

@teegreen myslíš? ??

mima01
29. apr 2013

@teegreen jaaaaj, dobre sa bavim 😉 😀

kilian
29. apr 2013

@mima01 aj ty??? Normalna komedia..

mima01
29. apr 2013

@kilian hej, hej...toto tu a do toho moj slintajuci chlap maly, veru lepsie ako komedia 😀

milankovazuzana
29. apr 2013

@teegreen konečne si to niekto všimol...

kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima01
29. apr 2013

@kajakaja77 mozem vediet, preco do tohto zatahujes mna? Nieco som ti pisala? Mne je akurat smiesne, ako sa to tu cele zvrhlo, cela tato tema je fraska, kde si niekto robi obchod. Uz to tu nie je o tom, ze si navzajom pomahame, davame rady, tesime sa z novych stokke prirastkov, ale cele je to tu len o tom, ze si tu niekto rozbehol velmi okato biznis. A ked hovoris o tej uprimnosti, tak zrovna vy nou prekypujete...vid "kauza" stokke, ktory je tak strasne poskodeny, ale veselo sa predava na bazariku, len preto, lebo dotycnu uz omrzel, ale inak je v top stave. Ach jaaaaj...tak mi tu este chvilu nieco rozpravaj. Viac sa k tomu nevyjadrujem, ohovorte si ma v tej vasej trapnej 400 stranovej drbarni...aspon mate zase temu na vecer.

milankovazuzana
29. apr 2013

@kajakaja77 Počúvaj moja, na toto škoda reagovať, lebo máš pravdu, že zo súkromky sa vynášalo a Ty si bola jednou z nich a to svedčí o tvojom charaktere...
To, že pro shop si nemá robiť reklamu vo verejnej téme je fakt a to sa mi nepáči, nesedí to totiž s pravidlami prispievanie do verejnej témy... Na toto verejná téma neslúži, prispievali tu aj iné pro shopy a nikdy si takýmto spôsobom reklamu nerobili...
A to je všetko z mojej strany. nebudem predsa verejnú tému zneužívať na vysvetľovanie invektív , na toto táto téma naozaj neslúži a nikdy neslúžila, veľmi sa zmenila za posledné týždne ... k horšiemu...

kajakaja77
29. apr 2013

@mima01 no moja ja neriešim žiadny stokke ktory bol poškodený riešim to čo ste riešili daňový doklad....

kajakaja77
29. apr 2013

@milankovazuzana tak sa moja zamysli..... Že kto podáva info.... Ja som to nebola ale o všetkom čo sa u vas deje vieme.... Ale mne je to šuma fuk a o charaktere ? Porozmýšlaj nad sebou.... Nehcela vám predať veci tak sa teraz vyvršujete a riešite voloviny....

bejbi777
29. apr 2013

Ahojte;) potrebovala by som radu ohľadom autosedacky na stokke xplory., aky je rozdiel medzi IziGo s iziSleep?a ktorá je lepšia?dakujem pekne

milankovazuzana
29. apr 2013

@kajakaja77 to nemyslíš vážne???Ja mám ľutovať, že mi niekto nepredal veci? 😀 😀 😀 Ja mám kúpené to čo potrebujem za oveľa lepšie ceny ako je u spomínaného pro shopu .A prosím, už mi nepíš, čítaj vyššie, nemám záujem reagovať na invektívy Vašej skupiny.

maminamaja4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
29. apr 2013

@milankovazuzana áno ale už nie nové..... Ja ťa možem vieš čo.....- a začali ste vy.... Takže si naštudujte zákony a potom útočte....

maminamaja4
29. apr 2013

@bejbi777 ahoj,skus ist do predajne a hned uvidis rozdiel, izogo je novsia,lahsia ale vemi mala,ked mas vacsie babo nevydrzi ti dlho, izisleep je sice vacsia,ale tazka jak fras,na bezne prenasanie nepouzitelna. Vela dievcat včetnew mna tudo dilemu vyriesila kupov maxi-cosi autosedacky,su zakladne cabriofix,alebo novsie pebble,ktore maju mnoha uzitocnych vylepseni,ja som mala cabriofix,ale teraz by som urcite brala pebble. Staci dokupit adaptery a v pohode naklikavas na stokke a vydrzi dlho🙂 🙂 🙂

kajakaja77
29. apr 2013

@bejbi777 ahoj sleep je polohovateľná a je dosť ťažká a go je oveľa ľahšia..... Pokiaľ viem, baby sleep chvália lebo sa dá dať o ľahu ale zase je ťažká na nosenie.... Na mám peg perego a adaptéry.... Je tiež ľahšia a dosť veľká.... Takže dlho vydrží a tiež je možnosť kúpy isofix základne do auta.... Ćo je veľká pomoc....

magica78
29. apr 2013

@maminamaja4 skacem do diskusie 🙂 a su dobre v teste bezpecnosti? D

mima01
29. apr 2013

@maminamaja4 ano, mame si tu pomahat a radit a nie robit biznis. Pravidla zneju jasne...teda ako pre koho. Kedysi bola tato tema uplne o niecom inom, ale co sa tu deje posledne tyzdne, ja fakt nemam slov. A ja som sa tu nevyjadrovala k pokladnicnemu dokladu, tak by som ta poprosila, aby si vazila slova...kedze ocividne TY nevies, o co tu ide, nie my. Ak ti to ovsem nevysvetlila svorka niekde v druhej teme, so svojou verziou. Ale to tu nebudeme riesit, to sem nepatri. A veru mas pravdu, tiez sa hanbim, ale nie za seba ale za tie, ktore z tejto temy urobili to co urobili.

bejbi777
29. apr 2013

@kajakaja77 takze asi sleep ;) dakujem

maminamaja4
29. apr 2013

@magica78 stokke netusim ako obstali,ale maxi cosi su jedny z najbezpecnejsich autosedaciek este s romerkami myslim,ale tie asi nepasuju na stokke kociariky,ak niekto vie o nejakych inych nech ti napise🙂

kajakaja77
29. apr 2013

@bejbi777 no ale na prenášanie čistá katastrofa.... Veľmi ťažká.... 😀

magica78
29. apr 2013

@maminamaja4 ok skusim kuknut mozno niekde najde na nete este ze je te n ujo googel 😀

maminamaja4
29. apr 2013

@mima01 ..to hadam nemyslis vazne, myslim,ze som normalna a uprimna a nazor mam svoj vlastny,nepridavam sa k nijakej svorke,na nikoho neutocim, a aj ja mam svoj vlastny shop okrem dalsich obchodov,ktore vlastnim v sukromnom svete,ale nedovolim si nikoho obvinovat alebo osocovat 😠 pokial k tomu nemam paradne dokazy, ..a toto tu je len hadzanie spiny a to ma riadne nastvalo, ak ty za to nemozes,tak to rovnako uprimne napises a nebudes sa urazat,...

kalista
29. apr 2013

@kajakaja77
@maminamaja4 poprosim, aby ste ma vynechali zo svojich vyjadreni. Vdaka

bejbi777
29. apr 2013

@kajakaja77 takze je lepsie to go?

kajakaja77
29. apr 2013

@bejbi777 asi áno, ale keď bude vačšie babenko tak ti rýchlo vyrastie z nej a budeš musieť riešiť inú.... Ja by som asi šla buď do MC alebo PP
Ale keď chceš Stokke tak asi radšej Go....
😀

mima01
29. apr 2013

@maminamaja4 ale ved ja nikde netvrdim, ze nie si normalna, neobvinujem teba ani nikoho ineho a nikoho neosocujem, kde prosim ta nieco take vidis? Cisto ciste konstatujem, ze v teme s nazvom "kocik stokke xplory, má ho niekto" to nie je o radach a pomoci ako to tu bolo kedysi, ale o predaji. Ja nemam nic proti shopom, ale forum nesluzi na predaj a propagaciu svojho obchodu, je to jasne napisane v pravidlach!!! Ja sa neurazam, nemam byt preco urazena, len sa mi nepaci, ze sa to tu takto zvrhlo a pretacaju sa veci.

cawes
29. apr 2013

baby neako sa v tom stracam. O com sa tu vlastne teraz dohadujete??? aka propaganta a predaj? lebo az take hrozne ako to teraz popisujete mi to vobec ale vobec nepripada.

kajakaja77
29. apr 2013

@cawes však to nič sa tu také hrozné nestalo a ani nedeje.... Ale už bolo zle ked bola pridaná reakcia ohľadne daňového dokladu.... 😀