Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

fatia
4. máj 2013

No, tak pozrela som si video. To budem teda maturovat🙂

luly3
4. máj 2013

chcela som ho predať 😕 😕 😕 ale nakoniec som si to rozmyslela a trošku sme sa vylepšili 😉 🙂 🙂 🙂

tannia87
4. máj 2013

@luly3 ako si tam prosim ta pripla ten silt?

luly3
4. máj 2013

@tannia87 prizipsovala 😉 sestra mi našila zips na SK striešku 🙂

tannia87
4. máj 2013

@luly3 ved hladam zips na nasom a nechapem 😢

luly3
4. máj 2013

@tannia87 na SK nieje zips 😕 😕 😕 mne ho tam našila moja sestra 🙂

tannia87
4. máj 2013

@luly3 viem viem sak preto sa pytam ze ako si to tam pripla ale mohli ich konecne vyrobit so siltikmi a aspon s tym zipsom ked uz

luly3
4. máj 2013

@tannia87 presne 😕 😕 😕 v tomto je SK nedokonalý ☹ ☹ ☹ no ja som sa vynašla 🙂

klarawerder
4. máj 2013

Baby, mám dilema a potřebuju poradit 🙂 Vymýšlím, co se Summer kitem...možná ho budu mít ušitý od maminy, ale kdyby ne, tak chci kupovat...máme holčičku a fialový kočárek a vymýšlím, jestli Pink anebo Blue Pixel...totiž, jsem odpůrce "holčička od hlavy k patě v růžové", takže se mi asi víc líbí ten Blue, ale zas nevím, jestli to s tou fialovou nebude vypadat blbě - ten Pink s tím asi ladí víc..., příp. jestli se ten Blue na holku "hodí"...No, asi mi za chvilku praskne hlava 😀

klarawerder
4. máj 2013

@luly3 To s tím zipem je super!! Zip jsi koupila normálně v galanterii?

klarawerder
4. máj 2013

@fatia Neboj, to půjde, taky jsem to takhle zezačátku musela udělat, než jsem zjistila, co, kde a jak je přichycené a zapnuté...Ale klídek, prostě si pusť video, dělej si pauzy a současně s tím to vyslíkej...Není to tak složitý, pak to frkneš do pračky na 30´C, necháš volně uschnout a hodíš zpět - v podstatě špatně to tam dát nemůžeš, protože to jde vždy jedním směrem/způsobem...není tam žádný díl, který by se dal dát víc jak jedním způsobem. My už máme po víc jak roce a půl Stokkáčování praxi, takže mám kočár komplet vyslečený tak za 2 min 😎 😀 Mimochodem nezapomeň vyndat jednu plastovou výztuž z boudy - s ní to neper, aby se ti nepoškodila...

klarawerder
4. máj 2013

@fatia Hele...náš Stokkis je exhibicionista...rád dělá striptýz 😀 😀

kajuska01
5. máj 2013

@klarawerder aky nahačik 🙂

cawes
5. máj 2013

@klarawerder co tak dojit na kavu a vyskusat si moj sk blue pixel aspon uvidis ako to bude vyzerat

fatia
5. máj 2013

@klarawerder 🙂 ďakujem ti za ukážku. Už aby som aj ja takto susila. Môžem do pracky hodiť aj nakupnu tasku?

luly3
5. máj 2013

@klarawerder ja som nekupovala 😕 segra kupovala, ale netuším kde 😉

cawes
5. máj 2013

@fatia mozes ja som ju prala tyzden dozadu. Na 30stuonov z praskom aj avivaz som dala aby to pekne vonalo 🙂

fatia
5. máj 2013

@cawes diky. Tak to dám vsetko spolu. Hádam sa nič nepokazí🙂

vralen
5. máj 2013

nepraska a neskripe vam rucka? co s tym?

cawes
5. máj 2013

@fatia neboj nepokazi

@vralen hej skripala prestriekala som silikonovym sprejom a uz neskripe

kajakaja77
5. máj 2013

@vralen ano treba nastriekať buď silikonovým sprejom alebo wd- čkom a prestane.... 😀

vralen
5. máj 2013

@kajakaja77 dakujem, vyskusam
@cawes

klarawerder
5. máj 2013

Já jsem do pračky narvala komplet celé potahy i s taškou 😉 Na 30´C, suché to je za pár hodin a kočár vypadá jak nový 🙂

fatia
6. máj 2013

@vevika1
@milankovazuzana kočky, veľmi, veľmi, Vám ďakujem. Úspešne som to zvládla. Kocik je rozobraty a už sa susi🙂)) dúfam, že ho zvladnem aj poskladat. Ešte raz vďaka, bez vás by som to nezvladla.

milankovazuzana
6. máj 2013

@fatia tak super, nebojkaj, pomaličky to budeš nahadzovať a pôjde to. 🙂

fatia
6. máj 2013

@klarawerder
@cawes kočky, veľmi, veľmi, Vám ďakujem. Úspešne som to zvládla. Kocik je rozobraty a už sa susi)) dúfam, že ho zvladnem aj poskladat. Ešte raz vďaka, bez vás by som to nezvladla.

fatia
6. máj 2013

Tak a je poskladany🙂)) zostal tam jeden maly fliacik, poradite, ako ho odstrániť?
Ďakujem Vám za všetky rady.

ikarkulka
6. máj 2013

@klarawerder Je mi jasné, že sis to taky dala zobrazit, ale tak jen pro oko ...

Ten blue se mi k purple hezky líbí. Pink je k tomu hezký, ale já bych ho taky nemusela, taky mi to přijde už moc přeslazený.

cawes
6. máj 2013

@ikarkulka dnes to aj skusala z mojim blue pixel ale nepacilo sa jej ani to. Asi pojde do pinkie

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz