Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
16. máj 2013

@zienka1609 Ja tiež zháňam tenunkú úpletovú, u nás je dobrý obchodík a predávajú tam aj pekné dečky, pani mi spomínala, že budú takéto mať, musím tam dnes zbehnúť a spýtať sa, že kedy ich dostanú.

zienka1609
16. máj 2013

@milankovazuzana....pocuj Zuzka, ty si mi ale pomohla 😀 ..to mam utekat do Cadce? 🙂

peka1
16. máj 2013

Ahojte. Neviete nahodou, kde by som zohnala dazdnik black melange? Videla som ich len na predeti a tam tuto farbu nemaju 😖

cawes
16. máj 2013

@peka1 babymarket mozno?

maminamaja4
16. máj 2013

vylepšený SK,,narýchlo som nahodila strechu 😀 😀 😀 šiltík,kuk

milankovazuzana
16. máj 2013

@zienka1609 Nooo, dnes som to nestihla, kôli hokeju 😀 😀 😀 , ale zájdem za pani majiteľkou sa popýtať kedy prídu, lebo ja mám v merku béžovú.Tak keby sa Ti páčila, tak by som Ti ju poslala.Už som takto viacerým mamičkám posielala aj oblečko od nich. 🙂

kkarina
17. máj 2013

@pallacinka Dík pozrem

ebsian
17. máj 2013

@klarawerder Jako při pohledu na tento kočárek v terénu to vypadá ale jako nákupní vozík v lese, nebo spíš židle od pc, co se projíždí lesem. Vypadá to zvláštně..Nevěřím, že to tak suprovně projel, když i malou nosíte na rukách.. 😉 Ta kolečka prostě do takového terénu? Nevím, nevím..Na pohled je to zvláštní a jestli to vážně projel, tak gratuluji, nevypadá na to. 😉

kajuska01
17. máj 2013

@ebsian zase nejaka vyryvačna maminka nože ukažte vaš super kočik......načo chodite do tohto fora nechapem.....nemate co robit????len sliedit po forach a vyvyvat???

ebsian
17. máj 2013

@kajuska01 Ale no tak..Já si teda do terénu spíš představím x move x lander, který si pořídím za týden s celou výbavou. Nyní mám xa model. Jako podle koleček to vypadá v terénu tento kočík vážně spíš směšně. Nepřipadá vám? Jak pojízdná židle k pc na horách. Nejde ale o cenu, ale prostě mě překvapila fotka takového kočárku někde v lese, to je na rozbití kočárku a působí to vážně divně. 😉

ebsian
17. máj 2013

@kajuska01 Nebuďte hysterická..O to nešlo a vůbec vám jsem nepsala navíc. Nebo toto je uzavřená diskuze? Ano, hrozně se nudím, malá zatím spinká, tak pochopte. 😀 😀 😀 Raděj jdu, než mi tu někdo zakroutí krkem. 😔 Za názor .

zienka1609
17. máj 2013

@milankovazuzana... Dakujem Zuzka, si mila....tak potom daj vediet, please 🙂

deyana
17. máj 2013

@ebsian jasně, tak x-lander je trochu jiná kategorie.. 🙂 😉 my se taky nenavážíme do jeho majitelek, ačkoli myslím, že spousta z nás by ho nechtěla ani zadarmo. Tak se prosím zdržte odsouzení Stokke, pokud jste ho sama v terénu netestovala 😉

ebsian
17. máj 2013

@deyana Samozřejmě, ale na fotku takto v lese je vhodnější, nevypadá to jako pěst na oko. 🙂 O to jde. A tvrzení, že takovej kočárek projel les a kořeny a já nevím co, tomu se absolutně věřit nedá. I s velkými koly bývá problém v terénu, natož toto 😀 😀 Říkám, nejde mi o cenu, x move mě bude s tát s výbavou 16tisíc, což je cena srovnatelně nižší oproti tomuto kočárku, ale prostě ta fotka mě dorazila a zasmála jsem se. 😀
Jinak je pochopitelně takový kočárek zajímavý do města, ale vážně ne do terénu. Tam působí směšně. 🙂 Tak aby nebyly pak další mamky zklamané. Když této fotce náhodou uvěří. 🙂

ebsian
17. máj 2013

@deyana Tak já bych zas ani zadarmo nechtěla stokke tam kde bydlím ... Nemáme tu rovné chodníky 🙂 Ale to neříkám, že není zajímavě řešený. A myslím si, že vy jste také netestovala kočárek x lander v terénu, pokud máte tento styl. Tak se také můžete zdržet hlasování 🙂 No tak stačilo, svůj názor jsem řekla.

ebsian
17. máj 2013

Jenom jsem si ho vyhledala na netu a jak tak koukám, zas o tolik dražší tento kočárek teda není. Čekala bych částku přes 30 tis, ale je to celkem průměrná cena.. Což mě docela mile překvapilo. 😀

ikarkulka
17. máj 2013

@peka1 Česká stránka, ale třeba pomůže http://www.babypark.cz/slunecnik-stokke#variant...

ikarkulka
17. máj 2013

@maminamaja4 Jak jsi nahodila kšilt na SK??? 😕
Jinak pěkná barevná kombinace, líbí se mi to moc 🙂 Já snad ten modrý style kit ještě dokoupím 🙂

ikarkulka
17. máj 2013

@ebsian "ale na fotku takto v lese je vhodnější, nevypadá to jako pěst na oko." Ty si pořizuješ kočárek, aby vypadal dobře na fotce v lese? 😅 😀
Promiň, ale hodila jsem záda.

Navíc je to subjektivní - mně se na té fotce líbí, protože se mi líbí celý ten kočárek a je jedno, kde je vyfocený.
Tento terén projede naprosto v pohodě, jdou sklopit kolečka k sobě, což kromě BGB Buffallo (nově) neumí žádný jiný kočárek.

Na kolik vyjde ten X Lander?

ikarkulka
17. máj 2013

@ebsian Aha, už to čtu. Tak na Stokke v plné výbavě by sis musela připravit cca 4x více 😉
A projede všude, nerovné chodníky jsou to nejmenší. Maminky fotce mohou směle uvěřit, naopak bych byla nerada, kdyby se řídily názorem někoho, kdo to vůbec nemá ověřené, protože kočárek si našly jen na netu 😉

ebsian
17. máj 2013

@ikarkulka Já neuváděla cenu x move v plné výbavě..Ráda bych viděla třeba video jízdy tohoto kočárku v lese. Samotný kočárek sporták je jednou tak dražší. Čekala bych i více. Ale to je jen bokem toho, proč jsem reagovala. Ta kolečka na té fotce a vůbec styl kočárku tam vážně působí divně. 🙂 Kdyby se mi kočárek hodil do terénu tak bych i cenu 25 tis dala.

ebsian
17. máj 2013

@ikarkulka cena x move 10500 zhruba a stokke 24tis jednou tolik nikoliv čtyřikrát.. 😀 😀

zienka1609
17. máj 2013

@ikarkulka....ja mam jeden modry kit na prodej 😀 ....kdybys chtela 😀 😀 😀 😀 😀

ebsian
17. máj 2013

@ikarkulka proč si tu hned každý myslí, že jde o cenu.. 😀 Zaujala mě prostě ta fotka v terénu. 😀

deyana
17. máj 2013

@ebsian haha.. já teda x-lander zkoušela a to hned několik 😀 neb několik mých kamarádek ho má. A říkám - ani zadarmo 😅 😅 😅 To, že ho má kdekdo, neznamená že je dobrý. Ale někteří jsou zvyklí na tanky, tak si pořídí x-landera a pak říkají jak je to super ovladatelný kočárek. Pro mě tank jako tank. Úplně jsem se z té představy oklepala 😖 😖

btw Bugaboo Cameleon má ještě menší kolečka, a světe div se, terénní kočárek jak dělanej. Ale ani neočkevávám, že to pochopíte 😉

deyana
17. máj 2013

@ebsian no a k té ceně, tak 24tis. je cena za sportovní verzi a bez doplňků, proto @ikarkulka psala, že cena je asi tak 4x vyšší v PLNÉ výbavě 😉 Jen pro pořádek.

ebsian
17. máj 2013

@deyana Tank, bytelný kočárek na vesnici i do terénu, přesně tak 😀 😀 To je to, co jsem potřebovala a chtěla, přesně tak. Než se zapíchnout někde s kolečkem o šutr - s kolečkem pidi a nenafukovacím, kdy budu nadávat jako špaček 🙂 Tak myslím, že nebylo třeba vytahovat, kdo co má lepší. Ale smiřte se s tím, že tento kočárek prostě neprojede les např. na Helfštýn - to musí být pěkná sebevražda. 😀 Stačí to i s velkými nafukovacími koly. 😅 Natož toto. Proč nechcete říct, že to ej spíš kočárek do města? Však o co jde? Raděj táhnout tank, co projede vše. Posílíte si svaly. 😵 😵
někdy je stejně lepší mít ergo nosítko, či šátek. 😵 V určitém terénu.

ebsian
17. máj 2013

@deyana Ano, znova říkám, že x move s veškerou výbavou také hodí nad 22 tisíc..klíďo píďo..ALE CENA SAMOTNÉHO KOČÁRKU JEN VE SPORTOVNÍ VERZI JE PRÁVĚ JEDNOU TAK VYŠŠÍ A KOUSEK. Jen sportovní verze. I kočárky typu x lander se dají vymazlit s plnou výbavou je cena hned jinde.

deyana
17. máj 2013

@ebsian protože to není pravda, do terénu je, bydlím na Vysočině, tak tady nic než terén snad ani není. Jinak se nevytahuju, kdo co má lepší, ale uvádím pravdivé argumenty, člověku, který se tady báká a nic o tom neví. A tím končím.

ebsian
17. máj 2013

@deyana Bugaboo má sestřenice a světe div se, neprojela cestu k chatě 😀 Ještě si tam zničila před kolo. ☹ A já s tankem v pohodě.