Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mimi27712
25. sep 2013

@monika_35 Ďakujem.

rodka
25. sep 2013

ahoj holky, je nejaky rozdiel v adapteroch stokke?. potrebujem to na maxi cosi, ktoru nasadim na stokke, ktory este len kupim 🙂. a na bazosi obcas ponukaju pouzite. tak ci nevadi, ze adapter je r. 2011 a stokke podvozek bude novy. je to asi jedno, vsak? tie adaptery by mohli byt rovnakeho typu. diky.

milankovazuzana
25. sep 2013

@rodka áno, sú rovnaké, pasujú i na tie prvé typy, len si kúpiš ten správny na značku autosedačky. 🙂

monika_35
25. sep 2013

Prosim dajte mi link na tu pani Vladku na mmb kvoli stokke obj

monika_35
25. sep 2013

Dakujem idem teda od nej obj a predam stare potahy ;)

kristynakubecova
29. sep 2013

Tak mame doma k memu brownikovi brown fusak a je to fakt pekny.Zacina se mi fusak libi.Je jako perinkovy, strasne mekkoucky a prijemny.Jen mam dotaz, vsimla jsem si ze i uplne dole kde jsou pak botky je stale fleece, jak to delate v zime kdyz maji uz chodici deti botky od blata nebo od snehu? Zouvate nebo jste koupili navleky? Diky (3 fotky)

silvianm
29. sep 2013

@vevika1 nemaju ju 😢 kde.by som ju este mohla.zohnat?

cawes
29. sep 2013

@kristynakubecova mam navleky

kristynakubecova
29. sep 2013

@cawes myslela jsem si to, poridime😉

segafredo
30. sep 2013

Holky prosím o radu - tip nebo zkušenost. Jak vybavit kočárek na zimu? prostě dáte jen fusak a přes něj WK? nebo ještě nějakou deku přes fusak a teprve WK nebo jiná možnost??? Popř. jak dítě do fusaku obléct? malý bude mít 5 měsíců, už jezdí ve sporťáku...díky moc za tip..

verkov
30. sep 2013

@segafredo Také by mě to zajímalo, řeším podobný problém🙂) Momentálně přemýšlím, zda není ještě na fusak brzy, tak pokukuji po Lodger fusaku na podzim/jaro...🙂

cawes
30. sep 2013

@segafredo
@verkov
na jesen ak zacne byt uz dost nepekne pocasie tak davam kozusinku pod maleho ak je k tomu aj chladno nahodim strechu a zadnu cast z winter kitu. k tomu malemu davam deku a teplo ho obliekam. Ak mas 5 mesacne dieta tak skus kupit prechodny overal vies taky nie este zimny ale jesenny, ted ti bude stacit s kozusinkou. Ak mas fusak tak daj kozusinku a fusak. No a ak pride tuha zima tak podla toho co vsetko sa mi tam da, bud dam kozusinku prec dam tam fusak, winter kit a overal, alebo kozusinka, fusak ale bez overalu plus wk.
ja mam teraz len normalny potah, a maleho dobre obliekam ale ma 13 mesiacov. Ked ma pustia z nemocnice dam mu tam kozusinku a nohy ma vzdy pod dekou aj ked teda neni hruba ale staci.

verkov
30. sep 2013

@cawes a máte jen ten nozickový fusak?

valentina333
30. sep 2013

@wingsseven Ahoj, aj ja som si od nej objednala, a to dokonca kocik, dennu postielku a mnozstvo inych veci, dorucuje mi to uz od jula ......kazdy tyzden tak tri krat......V zivote som sa nestretla s tak nezodpovednou osobou, nerozumiem, ako taky niekto moze byt vobec matkou

cawes
30. sep 2013

@verkov hej len ten

mirkov
30. sep 2013

@valentina333 ahoj, hovoris o samot?

martinano
30. sep 2013

@valentina333 tento problem ma kamoska ☹

wingsseven
30. sep 2013

@valentina333 mne od mája doručuje klokanku.A ako to ideš riešiť?

zuzigirl
30. sep 2013

@klarawerder Klarka, pisala som ti spravu, dostala si?

valentina333
30. sep 2013

@mirkov ahoj, ano, hovorim o samot, vidim, ze je nas tu dost ☹

cawes
30. sep 2013

@zuzigirl predpkladam ze ju dostala len je na dovolenke tak napise asi neskor 😀

zuzigirl
30. sep 2013

@cawes si poklad, vdaka 🙂

cawes
30. sep 2013

@zuzigirl tak teraz som s nou pisala na fb a bali veci zajtra sa vracia spät takze odpise zajtra 😀

zuzigirl
30. sep 2013

@cawes dakujem 🙂

valentina333
30. sep 2013

@wingsseven asi jej dlho nikto nevysvetlil niektore veci....ale urcite to tak nenecham, zajtra na nu podavam trestne oznamenie a navrh na platobny rozkaz, veci od nej nechcem, chcem naspat peniaze, za tri tyzdne mam totiz termin, som hlupana, ze som cakala tak dlho a spoliehala sa, ze to predsa len doruci. Ani sa tu nemozem normalne vyjadrit, lebo by som porusila pravidla diskusie a slusnosti, takze asi tak. Ty si to riesila nejakym sposobom?

valentina333
30. sep 2013

@martinano ☹, to mi je luto, ale zial vidime, ze nie je sama. V kazdom pripade, dufam, ze si tuto diskusiu precitaju potencialne kupujuce a uz si od nej nikto nic neobjedna. Pre vsetkych, ktori nevedia, o koho sa jedna, ide o tzv. Dagmar J allias Rebeka ( skryvat sa za meno vlastneho dietata tiez napoveda o charaktere), ucet Lenka Dobrovodska, tzv. imaginarny kurier pan Duris a ako vsetci vieme uz neexistujuci profil predavajuceho samot287 ....

wingsseven
30. sep 2013

@valentina333 ešte som to neriešila, iba som napísala mail istému panovi Romamovi/ nepamatám, od koho mám na neho mail/, kde som popísala situáciu a mal by sa mi ozvať. Viaceré mu písali, ale mne sa ešte nikto neozval.
Inak aj ja som jej strašne dlho dávala šancu, že mi to pošle, no márne

valentina333
30. sep 2013

@wingsseven a prosim ta, kto by mal byt ten Roman, resp. v com/ ako by mal pomoct? Dik

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz