Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
2. sep 2011

@kilian ja som akurat dnes predala stare beecko. Ale to plusko ma laka velmi, predsa len je priestrannejsie. To uz by vsak asi mm nerozchodil, predsa len som kupila pred par dnami este citi mini 😅

jessicax
2. sep 2011

@kilian mne sa na ruzovej paci viac strieborna ale to je len vec nazoru. Skoda, ze uz nie je dostat ten biely.

hajanka
2. sep 2011

@kilian mne sa k ruzovemu hodi aj strieborna aj fialova! 😀 obe k ruzovej farbe pasuju
Rovnako ako k fialovemu, k nemu sa mi hodi aj fialovy aj strieborny 🙂
ta strieborna je taka ze pojde ku kazdemu a fialova mi pasuje k fialovemu, ruzovemu a bezovemu. K inym uz asi nie 🙂

kilian
2. sep 2011

@hajanka mne sa ten fialovy velmi paci,ale to asi potom aj fialovy fusak,ze?myslis,ze by sa to k tomu hodilo?neviem si to nejako predstavit nazivo.
@jessicax ja som svoj bee+ uz zabalila a dala zase do pivnice.maly uz nekocikuje a momentalne pouzivam len xplory.mala som aj ja ten stary bee,ale bee+ je lepsi to fakt.

hajanka
2. sep 2011

@kilian ja som skusila takyto composite, mne sa to celkom pozdava takato kombinacia 😉 ruzova + fialova

kilian
2. sep 2011

@hajanka neni to zle.no musim porozmyslat.... 😝

mikolajova.zuzana
2. sep 2011

@kilian myslis? No neviem, skode ze to nemaju niekde nafotene ze co k comu dopasovat. 😖

kilian
2. sep 2011

@mikolajova.zuzana ja si myslim,ze biely by bol NAJ!!! 😠

mikolajova.zuzana
2. sep 2011

@kilian no to mi hovor. Nechapem preco to stiahli z trhu a preco vobec dali len ako limitku, ten by som nevahala ani sekundu :D

kilian
2. sep 2011

@mikolajova.zuzana nechapem ani ja.ale co uz. 😠

mikolajova.zuzana
2. sep 2011

@kilian zdielam ten isty ksicht 😀 no ale aj tak akakolvek farba vyzera suprovo ten zimny, normalne ako len odkladam kazde ecko navyse,aby som mohla na zimu kupit, uz len kvoli imidzu, bo aj funkcne to bude urcite, ale je to uplne coolove :D

jessicax
2. sep 2011

@kilian jaaj a ty mas ten denimovy, ten je krasny....teraz je aj cierny na ciernej konstrukcii, tiez je zaujimavy 😉

jessicax
2. sep 2011

@hajanka ja som si nechala ten smotanovy fusak zo stareho stokkaca, ma take hnede a tmave gulocky z vnutornej strany. Ta kombinacia s tmavym skoro az ciernym stokke sa mi velmi paci 😵

hajanka
2. sep 2011

@jessicax to moze byt pekne. A ten fusak bodkovany je tiez rozdeleny na nozky, asi nie, ci?

jessicax
2. sep 2011

@hajanka jasne je nozickovy, mala som aj do hlbokej vanicky ale ten som predala s kocarom

kilian
3. sep 2011

@jessicax hej denimovy.ten cierny je na obrazku krajsi ako v skutocnosti.ja si necham radsej moj denim. 🙂

aksniteb
3. sep 2011

Tak hlásim, Stokke objednaný 😉 keďže nevieme stále pohlavie bábätka a tiež by sme si ho asi radi nechali aj do budúcna pre druhé, tak sme sa nakoniec rozhodli pre fialový aj s fialovým winter kitom.
A mojkala som si aj tú kožušinku dovnútra kočíka, je úžasná ...

pallacinka
3. sep 2011

Ahojte, hlasim sa spat z dovolenky, nas stokkacik ju zvladol na 1*, milujem ho este viac 🙂 Za odmenu som mu prave objednala fialovy winter kit aj s fusakom a dekou za super cenu. Inac tem biely definitivne nebude, teraz uz iba ocakavam peniaze, dufam, ze sa mi vratia. A vypocitala som, ze ma uz doplnky stali skoro rovnako ako kocik, pomoooc!

lenocka23
3. sep 2011

@pallacinka no.. tak uz si oficialne zavisla... 😉 😀 😀 moje doplnky sa k cene samotneho kocika len priblizovali... 😉

pallacinka
3. sep 2011

@lenocka23 Tak to mas pravdu, dakujem za zoficialnenie 🙂 Som si dala tu namahu a prepocitala to, k cene kocika mi este zostava zhruba 50 Eur, co by som tak este kupila??? 😀 Nastastie som skoro vsetko kupovala za nizsiu ako odporucanu cenu tak dufam, ze to potom este dobre predam.

pallacinka
3. sep 2011

Jaj, a zabudla som zapocitat haciky, super vec, tak uz mi zostava len 40 euracov 🙂

mikolajova.zuzana
4. sep 2011

@pallacinka a kde si zohnala prosim winterkit za fajn cenu :D

mikolajova.zuzana
4. sep 2011

@pallacinka uz mi doplo :D ze asi v nemecku vsak? 😅

pallacinka
4. sep 2011

@mikolajova.zuzana Hej, v Nemecku, kuk tu: http://www.babyonlineshop.de/kinderwagen/Stokke...
Za 40 Eur posielaju aj na Slovensko, tak ak by si toho objednavala viac, moze sa ti to oplatit (ja som pri tych 3 veciach usetrila okolo 80 Eur).

mikolajova.zuzana
4. sep 2011

@pallacinka dakujem za link pozriem :D

jessicax
4. sep 2011

baby a ktory winter kit by sa hodil nam? Ten strieborny je krajsi ako tmavomodry?

rebeca0911
4. sep 2011

@slniecko26 ahojte,môžem sa spýtať??po takej nerovnej hrbolatej ceste sa s ním ide ako,nehrkocú kolieska alebo iné časti kočíka???vanička nie je malá,v pohode sa tam zmestí v zime bábätko aj s fusakom??a športová časť je tiež dosť veľká??dakujem

kilian
4. sep 2011

@jessicax akej farby mas?

jessicax
4. sep 2011

@kilian mam tmavy so svetlym fusakom

kilian
5. sep 2011

@jessicax ja by som volila asi ten tmavy.tu striebornu si nejak k tej kombinacii neviem predstavit. 🙂