Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
9. sep 2011

@kilian krasny! 🙂

pallacinka
10. sep 2011

Ahojte, nestalo sa nahodou niekomu z vas, ze odpadol cvok zo striesky? Neviem, ako to riesit, ci mam skusit krajcirku alebo rovno to reklamovat.

hajanka
11. sep 2011

@pallacinka nam nie, ja by som sla asi rovno reklamovat

mikolajova.zuzana
11. sep 2011

ani mne sa to nestalo, ale tiez by som sla reklamovat.

kilian
11. sep 2011

@pallacinka reklamovat. ☹

fliacik0103
11. sep 2011

ahojte kocky, chcem vas nadherne poprosit, ci by ste mi niektora nemohli odfotit stokke fusak, moja sikovna maminka by ho chcela vyskusat usit...potrebovala by som pofotit zboku a konkretne to, ci je spodok a bok zosivany, potom zospodu a tu cast pri hlavicke akoby zvonkajsej strany(myslim, ze je tam zips)..uff, hadam sa to daa pochopit...prosiiiiim, budem moc vdacna...a este by ma zaujimali rozmery - celkova dlzka, sirka, dlzka nozicky a sirka nozicky a vyska bocnej strany...

kilian
11. sep 2011

@fliacik0103 moj este nieje doma,tak ja ti neviem pomoct.

hajanka
11. sep 2011

@fliacik0103 ahoj a akej farby mas stokke? Len tak ma to zaujima. A z akych materialov to chce mamina usit?

fliacik0103
11. sep 2011

@kilian tak, ked dorazi a bude sa ti chciet, by ma to potesilo, aspon tie miery, foto mozno ani netreba, bo teraz ma napadlo, ze do zimy sa urcite dostaneme do ba(som z tt), aby sme ho kukli na predajni, ale teda merat ho tam, by uz bolo fakt moc drze,ci? 😀
@hajanka mame purple, bude ho sit bud z pul latky (http://www.bibu.cz/www-bibu-cz/eshop/11-1-Latky...) alebo z teflonu (farbu este neviem) a vnutro bude vatelin a plus asi dekovina, nech je teplunky...ked sa podari, hodim foto, ked sa nepodari, hodim foto tiez😀 teraz usila taky jesenny (skusobny) na tento styl http://www.prodeti.eu/doplnky-k-autosedacce-zim... , este ho dokoncuje, potom pofotim

vidolucia
11. sep 2011

Ahojte tak ja posielam tiež neake foto som vyriešila tú kožušinku takto ale skúsim ešte aj neakú inú. Aj ten lodger bunker nieje zlý. Ja fusak tiež nemám tak ti nepomôžem . Ten predtým model mal len také nohy asi nánožník nie celý fusak. ten mám .

hajanka
11. sep 2011

@fliacik0103 Ta latka vyzera super 🙂 paci sa mi, je to take vesele, super ze je aj vodeodolna. Som zvedava ako sa podari, drzim palce nech vyjde podla predstav. Ja tiez velmi rada tvorim, ale na taketo nieco by som si asi netrufla 😅
aj sestra ma purple 🙂 fialovych je tusim najviac 🙂 alebo sa mylim?
@vidolucia z coho si to spravila? To su dve rozdielne, alebo len zle vidim?

hajanka
11. sep 2011

A som sa este chcela opytat, ako riesite ten nakupny box dole ked prsi, odopinate ho prec, alebo nechavate? Ono ta latka je vodeodolna, ale myslim ze by sa zisiel tiez nejaky prsiplast na neho.

kilian
12. sep 2011

@hajanka ja som to minuly tyzden vyskusala,v dazdi!!nechala som ho tam,a nebol mokry,neprsalo na ten box,lebo ta sedacka to zakryla,ale mala som to na lezato,lebo mi mala spala.takze v sede neviem.ale ja si myslim,ze to nieje problem,inac by uz nieco vymysleli. 😅

kilian
12. sep 2011

@fliacik0103 a maminka nechce aj nejake predat ??ja sa hlasim.

vidolucia
12. sep 2011

To bez malého je kožušina kúpená na jarmoku v TT celkom dobre tam pasuje ale ešte budem hladať neakú a nepichá fakt je príjemná. A to s malým to je tá vložka do toho fusaku lodger bunker . Tých fialových je fakt asi najviac. Tú nákupnú tašku tam určite budem nechávať, zatiaľ som nič nevymyslela . Ešte posielam foto s winter kitom ale nechcelo sa mi to celé prerábať. Tie rukavice sú svetovééééé - aký výmysel

hajanka
12. sep 2011

@kilian my sme ju tiez mali nalezato (sportovu sedacku) a naprsalo na nu dost, ale nastastie nepremoko vobec 🙂 ale aj tak..., mohlo by tam nieco byt
@vidolucia aha uz chapem 😉 a pekne to pasuje tam, tie rukavice z kitu, na tie sa najviac tesim 🙂 som zvedava ake budu. A ten kit na striesku, to sa len nejak pripina tam alebo je to cela hotova strieska?

kilian
12. sep 2011

@hajanka no vo velkom lejaku je to urcite mozne. 😉

zacarovanedeti
12. sep 2011

Poradí někdo jak sundat z evo sportovní potah prosím

kilian
12. sep 2011

@vidolucia ten tmavy winterkit sa super hodi k tomu fialovemu.vyzera to velmi dobre.

vidolucia
12. sep 2011

Striešku máš celú novú aj s tými umelými somarinkami čo sa dávajú do tých otvorov ale tie netreba vyťahovať z tých otvorov všetko pasuje len vymeníš striešku do tých tyčiek nieje to až také komplikované. A tie rukavice majú aj taký vačok na zips asi na telefon alebo na klúče. A ten nánožník sa pripína nabokoch asi ako tá deka na tie cvočky a potom je tam niečo na tú striešku - aby nefúkalo dieťatku, ale to asi musí ísť tá kožušina dolu- tá sa dá odzipsovať. To som neskúšala. Ani ten zadný krit som nedávala.

vidolucia
12. sep 2011

@zacarovanedeti ahoj skús pozrieť na youtobe tuším jednej babe tu radili že to tam nájde tam ináč nájdeš všetko

zacarovanedeti
12. sep 2011

@vidolucia nenasla jsem bud jsem slepa a nebo nevím

zacarovanedeti
12. sep 2011

děkuji hotovo a jak snadne a já se tu mordovala hodinu🙂))

mikolajova.zuzana
12. sep 2011

@fliacik0103 fotky mam narobene detailne, ak chces mozem poslat, a miery este nemam, ale pokusim sa aj tie :D

mikolajova.zuzana
12. sep 2011

zatial taky rozmer: 96x40cm, nožičky dĺžka 30cm

fliacik0103
12. sep 2011

@mikolajova.zuzana jeeeej,super, moc vdaka, posli fotos, ked budes mat cas, fakt pomozu, si poklaaaaaaaaaaad!

miroslavazh
13. sep 2011

ahojte, neviete mi poradiť, kde kúpiť náhradné kolieska na stokkiho?

lenocka23
13. sep 2011

@miroslavazh ja som minulu tyzden predala kolieska.. Mali sme ich objednane z babymarket-u...

miroslavazh
13. sep 2011

@lenocka23 no že som nehľadala skôr ☹ ďakujem za info