Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
3. dec 2013

@dolcee viečšo moja, vezmem servítku a povyťahujem to... aby to nerobilo šarapatu neskôr a tiež to teda vypadá nevábne...a to by som nezniesla ☹ ☹ ☹
S tým zipsom je to pravda asi, ale ja Ti neporadím, my sme ho používali od 16. mesiacov a to už sme ten vrch nezapínali...

vjaja
3. dec 2013

@dolcee muž to skúmal a malo by to ísť, musím ho už prinútiť nech to dá dole a celé to nafotím a potom zavesím

cawes
3. dec 2013

fuuuuuuuuuuuuuuuuj ja som myslela ze su to moje vlasy z bytu a nie cudzie

@dolcee ja to vystrihavam noznickami takymi na manikuru, malinkymi

astra13
3. dec 2013

Kam pripevnujete prebalovaci tasku? Da se dat i na madlo? Stokke se mi moc nelibi, chci si poridit neco vice kabelkoidniho 🙂

milankovazuzana
3. dec 2013

@cawes 😀 😀 😀
to som si myslela i ja, ale keď som videla tie nalepené vlasy vonku na kolieskach, tak som si v tom urobila jasno 😀

milankovazuzana
3. dec 2013

Tak ma napadlo, že ak náhodou budete reklamovať kočík a bude na ňom niečo odmontované-to, čo sa deklaruje ako neodmontovateľné, môžte stratiť záruku...

klarawerder
3. dec 2013

@milankovazuzana To mi vůbec neříkej nebo se asi pozvracím...Blééééééé 🤐 🙄

ifkael
3. dec 2013

@astra13 ja to planujem takto...len black melange kocik a cervena il tutto taska

klarawerder
3. dec 2013

@astra13 Já měla přebalovací "kufřík" a měla jsem ho na karabiny po sedačkou. Krom toho se dá zavěsit i za korbu anebo na háčky na rukojeť...Na rukojeť by se ale nemělo věšet nic těžkého, protože se ručka ničí a kočáru to přesová težiště na špatné místo...takže se krom ničení může v extrémnějším případě i převrátit...

astra13
3. dec 2013

@klarawerder Ja se prave bojim toho prevraceni pri zaveseni na madle, proto se ptam. Dneska nam kocarek dorazi, tak to prozkoumam.
@ifkael Diky!

klarawerder
3. dec 2013

@astra13 No, zkusit to můžeš...Osobně bych ale tašku pověsila jinam - tam, kam patří - pod sedačku nebo na korbu- Xplory není dělané na to, aby se na rukojeť něco věšelo - rozvrzá se ti o to rychleji a o to víc. Kamarádka Stokkačka - tady z Koníka, si nacpala přebalovací tašku, pověsila ji na ručku a kočár se jí převrátil. Na rukojeť když už, pak jen malou taštičku na peněženku, klíče a mobil... Ale však vyzkoušej 🙂

astra13
3. dec 2013

Tak Stokke je doma, krasa! A doporucuju WK Anthracite Melange, k Beige se fakt hodi 🙂

dolcee
3. dec 2013

@astra13 tak uka fotku ;)

Asi to chytátko k zipsu urvu a bude!

astra13
3. dec 2013

@dolcee Zitra, dnes me cele to sestavovani a zkouseni docela zmohlo 🙂)

sisi333
4. dec 2013

Ahojte prosim vas bude mi sediet winter kit z xplory na crusi? Mam dilemu ktory kocik kupit

carmelamichaela
4. dec 2013

Ja mam Zas dilemu ze ci winter kit neni zbytocnost

sisi333
4. dec 2013

@carmelamichaela u nas v za je teraz k xplory zadarmo 🙂

sisi333
4. dec 2013

Baby radte xplory ci crusy zajtra musim zavazne povedaaat

carmelamichaela
4. dec 2013

No ja stokke uz mam a uz aj objednany winter :D dusevne som to neprezila nech sme uz komplet. Taka som stastna. Lutujem ze som nalinkemu od narodenia nekupila stokke :(

babymarket_sk
4. dec 2013

@sisi333
Ak potrebujete vaničku do zimného obdobia, tak odporúčam Crusi...

sisi333
4. dec 2013

@babymarket_sk termin mam koncom februara tak poradte 🙂

klarita1979
4. dec 2013

Kam sa vam namotavaju tie vlasy? Ja jazdim s kociarok stokke crusi uz 7 mesiacov a este nikdy som si domov nedoniesla ziadne vlasy namotane na koleckach.... 😎
Ja odporucan jednoznacne stokke crusi, Dieta ma vo vanicke kopec miesta 🙂

cawes
4. dec 2013

@carmelamichaela wk je uplne super vec, minuly rok som bola bez lebo som si hovorila ze zbytocnost tento rok si neviem predstavit ako som mohla byt bez neho je tu najnamakanejsia vec na svete

klarawerder
4. dec 2013

@sisi333 Z WK ti nebude sedět nic na Crusi vaničku...a když pak dáš sporťák, tak ti stále nebude sedět rukávník... Brala bych určitě Xplory, pokud nepodnikáš honbu za co největší korbou 😀 Xplory je praktičtější, vychytanějsí...Top kvalitní jsou ale oba, o tom žádná...

klarawerder
4. dec 2013

@carmelamichaela Určitě není..za ty peníze stojí,, krásně zateplí kočárek a nemusíš jezdit s pláštěnkou, když chumelí (což není dobré za prvé, že se dítě pod ní zapaří a druhak ji ničíš - pláštěnka není věc do mrazu, materiál se ničí, křehne, praská a trhá se)...Rozhodně doporučuju... Bez WK už si to neumím představit 🙂

lala123
5. dec 2013

Ahojte dievčatá Vašu diskusiu čítam uz dlho lebo tiež som sa ,, zalubila,, do Stokke .chcela by som Vas poprosiť o radu .najradsek by som si kúpila stokke nový ale strašne sa mi páči práve v prevedeni pink. Viem, ze je to limitka z roku 2011, takze nový uz ťažko zozeniem alebo viete kde by som ho zohnala? Chcem sa opýtať či niektorá z Vas, ktorá ma pink ho nepredáva. lebo na nete kocky predávajú ale kociky su kupovanye v Nemecku a väčšinou bez zaručneho listu:( dakujem

vevika1
5. dec 2013

@sisi333 velka vanicka podla mna nema vyznam, zvlast ked mas termin koncom februara, pretoze novorodenec sa ti aj do Xplory zmesti v pohode aj keby si tam nacpala dva fusaky a dalsiu zimu uz bude mimi urcite v sportaku, pretoze od pol roka ani jedno dieta neoblezi v hlbokom pretoze chce vidiet...

sisi333
5. dec 2013

@vevika1 uz sme objednali crusi videla som ho dnes prvy raz nazivo a bola to laska na prvy pohlad uz je objednany 🙂manzelobi strasne na xplory vadila ta tycka a ak stabilitu ma trosku lepsiu crusi nakolko budeme na dedine

chani23
5. dec 2013

@sisi333 vanicka na Xplory vobec nie je mala, nas maly tam vydrzal do 6,5m v pohode. A to je dost dlhy.. A tycka je super, maly si tam stale vyklada nozicky.. 🙂 mojmu manzelovi sa tiez najskor pacil Crusi, ale teraz si nevie vynachvalit Xplory..

sisi333
5. dec 2013

@chani23 mne sa vanicka zdala v pohode ale ten crusi sa nam pacil vizualne asi viac ked sme ich dnes videli vedla seba ale xplory a crusi bola dlho dilema no dnes sme sa rozhodlu a do obchodu uz nepojdeme lebo sme stale vymyslali 🙂