Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

bublinka711
17. jan 2014

@klarawerder Táto stránka (www.babyonlineshop.de) sa mi páči, najmä cena 🙂 Je tu nejaká mamina, ktorá s ňou má skúsenosť? Ako dovoz, dodacia doba a čo prípadná reklamácia?

ifkael
17. jan 2014

@bublinka711 ja som brala cez ebabo- je aj tu na mk. Cena super za novy Xplory V4 s vanickou

bublinka711
17. jan 2014

@ifkael jéj, vďaka, idem mrknúť 😀

nat_marcipanova
17. jan 2014

maminy, nema niekto na predaj CERVENU VANICKU???

klarawerder
17. jan 2014

@bublinka711 Třeba se ti baby ozvou... Já si jen vzpomínám na konkrétní reklamaci u toho Babyonlineshopu, kdy kočce zapustila kožešina do bílého rukávníku WK barvu, ta to nafotila a dostala obratem nový rukávník. Jinak já bych to ani moc neřešila, kde kočár koupím - stejně vše vybavuje Stokke, tak je jedno, jestli koupíš na SK, v ČR, DE, AT,... Já kupovala např. Bugaboočko v Polsku (byli jsme tam na návštěve u rodiny a já se rozvzpomenula, že potřebuju teď hned okamžitě Bee, tak jsme šli do kšeftu, tam jsem si zjišťovala co a jak a když je závada, tak se problém vyfotí/natočí video a pošleš to na Bugaboo, kde ti to vyreklamují)...a stejně to chodí u Stokke. Já mám ale třeba super zkušenosti s reklamacema v brněnském Baby Parku - šla jsem tam reklamovat rukávník, protože se mi podšívka vyvlékla z jednoho druku a kožešinka byla našitá trochu pod tahem, takže se mi ten lem trochu krabatil...ale nic hrozného...No a výsledek reklamace? Za měsíc jsem měla celý nový WK 😀 ...a ještě se omlouvali, že by to bývali vyřídili rychleji, ale že byly povodně (zrovna byly zaplavené Čechy), tak že to stihli až na tu lhůtu... Myslím ale, že v BP mají ceny vyšší a Stokkáč se dá sehnat levněji...

laurinkamalinka
17. jan 2014

Ahojte kocky, chcela by som vas poprosit o radu. Cast, kde je vanicka upevnena poistkou k tyci mi zacala dost vrzgat. Mate niekto podobnu skusenost? Ako tomu zabranit? Vopred vam velmi pekne dakujem za hocijaku radu.

vralen
17. jan 2014

@bublinka711 ja mam z tejto stranky, dorucenie a komunikacia super. rychle. no teraz chcem reklamovat kocik, a napisali mi ze mam to dat u nas, lebo je to casovo menej narocne. tak mi to pozreli v predeti a urobili reklamaciu, tak uvidim ako to dopadne. ja mam problem s tym ze mi buchoce a hrmoce a podla fotiek to nedokazem.

klarita1979
17. jan 2014

Kocky predavat vanicku Crusi black melange, pouzivana 6 mesiacov. Cez vikend pofotim a dam na bazar. Ak by mal niekto zaujem tak viac info bude tam.... 🙂

radikuk
17. jan 2014

Nasa prva prechadzka.. a dokazovy material, ze aj bambulke sa naozaj pacilo 🙂 Mala som pocit, ze ten kocik ide sam, je uzasny.. 🙂

tomila
17. jan 2014

@bublinka711 Ja som kočiar kúpila cez internetový obchod baby-centrum.cz vyšiel lacnejšie ako tuto v babymarkete o nejakých tuším 50 eur. Myslím, že ešte výhodnejšie sa asi dajú kúpiť v Nemecku ale môžeš natrafiť na nepodarok ako ja a predsa len v rodnom jazyku alebo veľmi príbuznom sa reklamácia rieši ľahšie 🙂

tomila
17. jan 2014

@bublinka711 Inak mňa vyšiel pozerám akurát 1079 eur bola taká akcia, že vanička + šporťák a WK k tomu zdarma. Skús sa s nimi dohodnúť aby ti trebárs dali namiesto vane fusák a slnečník.

mimi27712
17. jan 2014

@bublinka711 ja nemám dobrú skúsenosť s týmto eshopom, neposlali mi fusak a tvrdili, že poslali. Naťahovali sme sa týždeň, až som im nakoniec povedala, že im kočík vrátim späť, tak mi vrátili peniaze. Majú strašne drahé poštovné 50€. Ja som im to aj odvážila, z DHL mi poslali potvrdenie o váhe a napísala som, že nech si to zvážia s fusakom, ale napíslali, že oni neurobili žaidnu chybu, ale vracajú mi peniaze. S tou reklamáciou bieleho WK som to bola tiež ja a bolo to www.newkids-online.de, tam som bola veľmi spokojná a pošta 15€. Kamarátka má ešte skúsenosť s www.windeln.de tam je pošta 10€
@klarawerder

hojda
17. jan 2014

@radikuk Krásná barva!

klarawerder
18. jan 2014

@mimi27712 Aha, tak to se potom omlouvám...nějak se mi ty německý shopy popletly 🙂

michaelapsotova
18. jan 2014

Ahoj kocky tak sa musime aj my pochvalit sice nieje uplne novy ale krasny je jak novy nakolko kocka predomnou velky pozor davala.

mimi27712
18. jan 2014

@klarawerder to je v pohode, len som to chela uviest na pravu mieru. 🙂

sufo
18. jan 2014

@bublinka711 ja vrelo odporucam ebabo. My sme pred tyzdom objednavali kocik, cakame na dovoz. Super cena, ochota a pre nas ako zaciatocnikov nam slecna velmi dobre poradila, co sa tyka farieb, materialu.

nina20
18. jan 2014

ahojte som tu nova chcem vas poprosit o radu aky alebo aku pouzivate bud zavinovacku alebo fusak do stokke?okrem originalu?dakujem

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nina20
18. jan 2014

sportak 🙂

sufo
18. jan 2014

@teegreen na web sttraanke maju napisane, ze su filialka velkej nemeckej fi, kde nie je. Problem s registraciou ani reklamaciou. Nas vysiel sportova cast 820e po zlave

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nina20
18. jan 2014

dakujem idem kukat

michaelapsotova
18. jan 2014

@sufo ebabo? Kamoska mala nepekne skusenosti. :(

Inak trosku mimo keby mal niekto zaujem predavam novy winter kit v zaruke s krabicou alebo vymenim za style kit 🙂

ifkael
18. jan 2014

@michaelapsotova nechce sa mi verit, ja spokojnost nad ocakavanie

sufo
18. jan 2014

@teegreen necham sa teda prekvapit. . .

michaelapsotova
18. jan 2014

@ifkael viete ja som ten problem nemala ale dobra kamaratka a videla som co sa dialo a ako vsetko prebiehalo myslim si ze nie kazdy musi mat rovnaku skusenost. To je tak isto ako ja som v zivote nemala problem s babymarketom a pritom poznam x ludi co mali problem 🙂 milion ludi milion skusenosti ;)

sufo
18. jan 2014

@michaelapsotova nie vzdy sa da kazdeho uspokojit...bolo by horsie keby sa naslo viac nespokojnych mamiciek

sufo
18. jan 2014

@ifkael prosim ta ty mas ake skusenosti? Kupovala si na ebabo aj kocik?