Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

sufo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sufo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelapsotova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwkaiffs
18. jan 2014

Ja mám športiak xplory V4 z ebabo...Katka mi ho zohnala tak rýchlo,že tu pomaličky nevedeli,že nejaká 4 existuje.keď som ho chcela objednať v Kike tak si naskôr zisťovali,či taký vlastne existuje a potom mi oznámili,že sú schopný mi ho objednať s tým,že kočík budem mať za 3mesiace! Od Katky som ho mala za necelý mesiac doma,komunikácia super,milá,ochotná,zálohu som nedávala žiadnu a ani s registráciou som nemala problém. Teraz som si objednavala aj novú shopku inej farby a prebalovaciu tašku a zasa prebehlo všetko úplne super. Reklamáciu som zatiaľ žiadnu nemala tak to ešte neviem posúdiť,ale zatiaľ nemožem povedať nič zlé 🙂

sufo
18. jan 2014

Pevne verim, ze taka spokojnost bude aj u nas doma 🙂

kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tannia87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelapsotova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelapsotova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marlen5
18. jan 2014

@cawes
@klarawerder
Ahojte kocky, tak este skusam raz. mozno ste moju spravu prehliadli. Chcela by som vas poprosit o radu. Cast, kde je vanicka upevnena poistkou k tyci mi zacala dost vrzgat. Mate niekto podobnu skusenost? Ako tomu zabranit? Vopred vam velmi pekne dakujem za hocijaku radu.

kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
18. jan 2014

@marlen5 nemala som vanicku az sportovy kocik sme kupili neskor ale @klarawerder poradi

petkaa28
18. jan 2014

@bublinka711 ahoj, zohnala si nakoniec lacnejsie ako som pisala veny v kike? Nech mam info do buducna 🙂)

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelapsotova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vjaja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz