Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tomila
20. jan 2014

@bublinka711 ahoj, ja mám brown a ta látka je veľmi citlivá, mala som na strieske na clone takú špinku tak som ju chcela nechtom dat dole a ostala mi tam taká čmuha, musím teraz kúpiť novú clonu ☹
Beige melange tým, že je to taká riflovina bude zrejme hoci ide o svetlejsiu látku na údrzbu jednoduchsia. Prat sa dá všetko z kociara :_D

bublinka711
20. jan 2014

@tomila @farea vďaka, lebo som tie materiály nikdy nevidela naživo, u nás na predajni majú iba červený, takže tieto ostatné si neviem predstaviť, ale to o tej béžovej melange ma potešilo 🙂

bublinka711
20. jan 2014

@tomila @farea ešte mi viete poradiť, ak nechcem kupovať tašku na kočík od stokke, lebo máme babymel a dala som za ňu strašné prachy, okrem toho sa mi fakt páči, dá sa na kočík pripevniť aj niekde inde ako na rúčku, sú tam niekde naspodu nejaké háčiky alebo také niečo, na čom visí aj origoš taška? Dám na to aj inú tašku?

farea
20. jan 2014

@bublinka711 ja som mala pink lining tasku.

bublinka711
20. jan 2014

@farea super, takže pripnem. Vďaka, to ma potešilo 🙂

vjaja
20. jan 2014

máte niektorá túto tašku, chcem ju dať k šporťáku na crusi, sedí to zavesenie

michaelapsotova
20. jan 2014

zdravim kocky mozno sem to nepatri ale chcela by som upozornit na jednu pani nick este neviem patrame po nom nakolko je uz asi zas zmazany... je tu jedna co odkupuje kociky za smiesne sumy a mesiac pouziva a potom chce vratit spet a vyhraza sa vsetkymi moznymi sposobmi tato pani je s popradu vacsinou figuruje pod muzskym nickom. Koniec hlasenia :D

Mimochodom dneska sme kupili stokke deku a som z nej nadsena ako male dieta. Nikdy som si nevsimla ze su na nej cvocky 🙂

asimon
21. jan 2014

Ahojte dievcata pls pomoooc ako dam strechu dole...teda wk myslym toto na foto...vzdy mi to nahadzuje mm ale teraz je daleko predaleko a musim to dat dole sama...asi som blba ale nechcem to zlomit...

miaa19
21. jan 2014

Prosím o radu ! Začalo mi hrkotať v zadných kolieskach, máte niekto s tým skúsenosť???
Kočík som dostala už používaný a teraz po mesiaci to začalo robiť, bojím sa dať kolieska dole, že ich už nedám späť 🙂 Poradťe , prosím :D Ďakujem

ikarkulka
21. jan 2014

@asimon Vycvakni cvočky, rozepni zip po celém obvodu boudičky. Pak stačí tady v těch místech, co máš vyfoceno, vysoukat tu látku, která obepíná tu hlavní výztuž boudičky, trochu nahoru (cca 5 cm), abys odhalila kousek té výztuže. Pak ji stačí z boku zmáčknout a vycvaknout ze základny 😉

alsi
21. jan 2014

@miaa19 na kolieskach je páčka, dajú sa dať krásne späť, nemusíš sa báť, my sme mali tiež ten problém

asimon
21. jan 2014

@ikarkulka dakujem idem na to ;)

miaa19
21. jan 2014

@alsi A ked ich dám dole, tak ich mam namastiť, alebo konštrukciu? Vy ste to ako urobili? A už to nehrkotalo? Ďakujem 🙂

sasikas
21. jan 2014

@bublinka711 ja mam tiez farbu beige, ale teda nikdy viac....fakt tam vidiet uuplne vsetko...svagrina ma blue melange a na udrzbu uplne super.... 😉

bublinka711
21. jan 2014

@sasikas ☹ hmm, už ma uchlácholili, že tie melange materiály sú lepšie čistiteľné, tak už som bola skoro rozhodnutá pre beige, práve som na stránke stokke obzerala, že aké doplnky zoberieme 🙂. No tak zas od znova???!!! Ja by som potrebovala, aby sa ten kočík robil iba v jednej farbe a hotovo 😀

ifkael
21. jan 2014

@bublinka711 ale beige melange je urcite lepsi ako len beige. Kvalitnejsi a lepsi na udrzbu. Nic nemen ;)

ikarkulka
21. jan 2014

@miaa19 Nejlepší je na to silikonový spray WD40 (snad to píšu dobře), postříkej tím tu tyčku, na kterou se kolečka nasazují. Můžeš tím takto ošetřit většinu míst, kde se něco tře, překlápí, ohýbá, je prostě potřeba, aby se to hýbalo 😉

bublinka711
21. jan 2014

@ifkael 🙂 asi ostanem pri nej, dúfam, že si nebudem nadávať potom, lebo ja už dva dni sedím za počítačom a furt len dolaďujem. Mi tá farba tak nejak padla do oka 🙂

sasikas
21. jan 2014

@bublinka711 ale zas sa nedaj odradit, ked sa ti paci tak nie je o com. 😉 ...a ja mam zas obyc. beige, ten melange asi bude fakt lepsi na udrzbu... 😉

ifkael
21. jan 2014

@bublinka711 len si ho nechaj. je kraasna ta beige melange. a pozri- ak sa Ti nebude po case pacit- stale mozes predat a kupit inu farbu... ale ja dam krk nato, ze budes s nou spokojna. aj na udrzbu je super

bublinka711
21. jan 2014

@sasikas veď potom dám vedieť, či táto farba zvládne prežiť aj moje dieťa 😉

bublinka711
21. jan 2014

@ifkael ďakujem 🙂. Potom hodím foto, že ako vyzerá tak po mesiaci používania 😀. Ešteže sa to dá prať, to ma upokojuje 🙂

ifkael
21. jan 2014

@bublinka711 ani nebude treba to stale prat- naco mame vlhke obrusky? 😎

bublinka711
21. jan 2014

@ifkael 😕 tiež pravda 😵

alsi
22. jan 2014

@miaa19 opýtam sa manžela, keď príde z práce, ale už to viac nehrkoce

mia1112
22. jan 2014

Ahojte vsetcia Stokke fanusikovia. Predtym ako si kupite tento kocik precitajte si toto a urcite si overujte seriove cisla ajked kupujete cez MK ci z inych bazarov. Predpokladam ze chcete mat doma ten original a dat dietatku to najlepsie, najpohodlnejsie a najbezpecnejsie co original ponuka.
http://on.fb.me/1himROx

Drzim palce ja patrik k tym co miluju Xplory a ostatne vyrobky Stokke, ak mate otazky rada odpoviem.

ifkael
22. jan 2014

@mia1112 kupila som z mk, od registrovaneho predajcu z nemecka cez filialku- kocik zaregistrovany.

Skor by som davala asi pozor na inzeraty sukromnych osob

kristina36
22. jan 2014

@mia1112 ahoj, ja som pisala na ten stokke mail seriove cislo s prosbou, nech mi napisu, ci je to original alebo fake a uz tyzden cakam na odpoved a stale nic, tak neviem, ci to tak dlho trva alebo kde je problem :(

mia1112
22. jan 2014

@kristina36 skus napisat cez facebook stokke CZ&SK tam promptne reaguju. Drzim palce

iwkaiffs
22. jan 2014

@mia1112 ahoj takže keď napišem správu s prosbou na facebookovu stranku stokke cz&sk tak mi to zistia? Ďakujem