Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mikolajova.zuzana
16. sep 2011

tento mam na mysli :D

kilian
16. sep 2011

@mikolajova.zuzana je to nejaka novinka do kocika.ale zatu cenu nieje zly.hej je do toho coccon,ako v lodgeri.ale celkom sa mi pozdava.ty mas tento len v mensom?tento na obrazku?ako je velky?na jesen by ani nebol zly...

mikolajova.zuzana
16. sep 2011

@kilian hej ja mam v mensom, no moja ma 4 mesiace a nozicky este maju miesta dost, no co sa tyka hore dier na pasy, tie mam uz dost nizko, ale ja jej horne pasy teraz neputam, aj tak mi len lezi a putam ju len okolo noziek, a davam madlo, takze mne to hore nevadi ze je nizsie polozene a myslim ze na chladnu jesen to bude akurat, ten zimny stokke sa mi zda na jesen dost hruby.

Ale ten novy emitex vyzera super, len ja neviem, lodger si chvalia, ale ja sa tych cisto fleesovych nejako bojim celkom do zimy a na dlhsiu prechadzku vonku, aby neprefukalo. 😒

jessicax
16. sep 2011

@kilian super s tym winterkitom, teraz uz len verit, ze ten fialovy dorazi cim skor 😉

jessicax
16. sep 2011

@kilian inak ja som ten emitex cocoon tiez pozerala, keby som mala babu tak vezmem ten ruzovo zeleny co si hodila do linku ale pre chlapca som si nevedela vybrat, pripadali mi tie farby take fadne, nevyrazne. Kupila som nakoniec lodgera a zatial sami da dav v pohode v protismere aby som maleho videla, myslim, ze tak vydrzime bez problemov do jari. A na jesen sa uz maly pravdepodobne bude chciet pozerat do sveta takze mi ten vyrez na nozicky nebude chybat.

jessicax
16. sep 2011

@mikolajova.zuzana aj my sme mali tu emitexovu zavinovacku v zimnej verzii ale uz je nam mala 😠

kilian
17. sep 2011

@jessicax a nevadi ta tyc pri lodgeri?lebo aj ja som najprv nad nim rozmyslala,

vidolucia
17. sep 2011

ahojte ja by som vám mohla vyskúšať lodger aj s malým tiež ho mám neviem ale asi ten emitexový tam bude lepšie pasovať. Tiež nemám fusak stokke. Vo štvrtok sme boli v kika nemali tam ani fusak ani deky len som si kúpila ten stojan na nápoje. Chcela som vidieť naživo aj tie deky. ale že je to len na objednávku. Mamina mi hovorila že v Nitre v maxe majú neakú deku tak pôjdem kuknúť. Akú mám kúpiť? Ja mám ten fialový stokke ale mám chlapca a ten winterkit je taký šedomodrý.

kilian
17. sep 2011

@vidolucia to by bolo super,keby si hodila foto s tym lodgerom.s tou dekou ti nepomozem,ja mam tu ruzovu.ale kvalitna je velmi.

jessicax
17. sep 2011

@kilian zatial nevadi, pockaj skusim odfotit

jessicax
17. sep 2011
kilian
17. sep 2011

@jessicax maly smejo!!nevyzera to zle.mne sa osobne viac paci bunker lodger viac ako stokke fusak,mohli by vyrobit nejaky farebnejsi... 😝

mikolajova.zuzana
17. sep 2011

@jessicax je podareny maly, no mne by viac pasoval ten emitex novy nozickovy. Ale nebojite sa na zimu? Je to dostatocne teple? nemam skusenost tak neviem 😕

vidolucia
17. sep 2011

jej super to vyzerá , malý aký smejko, tebe sa hodí ten fusak dobré farby ja mám ten olivovo zelený lodger a kočár fialový mne sa to nebude hodiť ale ked nebudem mať navýber bude dobrý aj lodger zakryjem winterkitom.

jessicax
17. sep 2011

@mikolajova.zuzana @kilian ja budem lodgera pouzivat iba na prechod bez tej vlozky, na zimu mam original nozickovy stokke fusak. Ale s tou vlozkou ho mozno sem tam pouzijem v baby joggeri aj v zime, je dost teply aj ked nevyzera, pri dcere som ho mala tiez len v ruzovej farbe

jessicax
17. sep 2011

@kilian mne by sa zas pacilo keby ten emitexovy cocoon fusak spravili v krajsich a veselsich farbach 😅

kilian
17. sep 2011

@jessicax to hej.najkrajsi je lodger.
@mikolajova.zuzana podla mna je super aj do tuhej zimy.to je taky hruby fllece,ze to urcite neprefuka.

jessicax
17. sep 2011

@vidolucia jasne, winter kit zakryje, ved tam mas k nemu ten nanoznik, ktory sa da zapnut az po vrch a nikto neuvidi aky mas fusak a hlavne, ze malemu bude teplucko 🙂

mikolajova.zuzana
18. sep 2011

@kilian tak to je potom super, ja ho nepoznam, ale ked je taky teplucky aj na zimu tak to je fajn. 😀

hajanka
20. sep 2011

ahojte dievcata, nie som si ista kde som to citala, ci to tu v diskusii ste sa bavili o winter kitoch a ich podsiti.... tak pre istotu napisem, winter kity kolekcie 2011 (cerveny, fialovy, strieborny, tie novsie....) maju oproti tym starsim (co bol biely, fialovy, cerveny a nejake tmave) extra "padding" na storm cover ( bavlnene podsitie, vypln), preto by mali byt vraj teplejsie. Vidiet to aj na tom novom videu s cervenym winter kitom, ze to je tam pekne podsite takou kockatou latko alebo cim...., to tie starsie vraj nemaju. Ale, vraj takmer vsetci predajcovia maju v zasobach a na predaj este tie stare (bez podsitia) a pokial sa nevypredaju tie stare, nebudu mat nove.
Viete o tom nieco? Ake mate vy, tie, co ste teraz nedavno kupovali?

kilian
20. sep 2011

@hajanka co mne omylom poslali ten navy.tam nebola ziadna kockova latka podtym.nezdal sa mi byt podsity.tak ked teraz museli ten fialovy objednat od vyrobcu znamena to,ze asi ten novsi uz poslu.

hajanka
20. sep 2011

@kilian tak som zvedava, das potom vediet? 😀 lebo co citam recenzie, tak pisu ze tie stare maju ten storm cover taky tensi, na novom videu je ale novy storm cover uz podsity a vraj aj pevnejsi a teplejsi 😕 😒
Bola by som vdacna ak by aj ostatne napisali, aky je ten ich storm cover a kedy kupovali 😅 dakujem vopred 😀

jessicax
20. sep 2011

@hajanka ja som tiez niekde na nete citala, ze tie stare su bez podsitia a tensie 😨

hajanka
20. sep 2011
kilian
20. sep 2011

@hajanka no take hrube to navy nebolo.to bolo urcite este to stare.to bol taky obycajny sustiak.tenky.no dufam,ze to bude fakt ten podsity.mas pravdu.

vidolucia
20. sep 2011

Ahojte ja mam starší ten nánožník je len taký šuštiak . Strieška je hrubá ako keby podšitá tých 5mm . Aj tie rukavice sú podšité.

fatia
20. sep 2011

Ahojte. Chcem sa Vás opýtať, ak ste niektorá kupovala kočík z babymarketu, na ich stránke uvádzajú, že k hlbokej vaničke je strieška zo športovej časti. Inak sa dokupuje a stojí 63 eur. Už ma to dosť hnevá, mám pocit, že o chvílu objavím, že sa pripláca aj za kolieska ☹
Ďalej sa chcem opýtať, či v hlbokej vaničke je aj matrac alebo nejaká makka výplň pre bábo. Lebo na stránke som tak isto našla nejaký návlek na hl. vaničku, tak neviem, či sa to musí dokupiť. Ďakujem za všetky rady a odpovede.

fatia
20. sep 2011

Ešte jedna info 🙂 viac, ako fusak stokke, sa mi páči lodger bunker. Máte niektorá vyskúšané, ako sa ten fusak zmestí do stokke, kvoli tej tyči. Myslím, že do hlbokej vaničky ešte ano, ale do športovej časti nie. Ak máte niekto skúsenosti, prosím Vás poradte mi. Termín sa už pomaly blíži... 🙂

lenocka23
20. sep 2011

@fatia my sme kupovali kocik ku koncu roka 2009 a aj vtedy tam bola len jedna stireska na vanicku aj sportovu cast... matrac vo vanicke je, dokonca ma taku navliecku, ktora sa dala oprat.... myslim ze sa to az tak dramaticky nezmenilo.... noa kupovali sme v predeti v Ba...

vidolucia
20. sep 2011

@hajanka ahoj teraz som to na youtobe niekde vyhrabala je určite iný má aj taký zips cez stred na tých starších to nieje. a bolo vidno že je hrubší určite bude aj lepšie sedeť lebo ten čo mám ja sedí pekne ale je úplne mäkučký ako taký pršiplášť.