Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

zuca
4. feb 2014

@petkaa28 ahoj a nevieš prosím ťa, dokedy je tá akcia? Lebo tých 959 je normálna cena bez akcie, ja chcem kupovať až cca v máji, najskôr sa musím zbaviť starèho koča 🙂

petkaa28
4. feb 2014

@zuca tak mm ma opravil, ze za sportak a vanicku v4 sme dali 899€. Tie kupony su vraj stale v dm knizke. Ja osobne ich nemam, tak neviem poradit... Ale pani v kike povedala, ze su v knizkach uz aspon 2 roky vkuse, tak skus sa v dm alebo v kike spytat na to... Drzim palce

zuca
4. feb 2014

@petkaa28 super ďakujem. To je inak výborná cena 899

janka2232
5. feb 2014

baby neviete mi poradit kde by sa dala objednat poistka co drzi sedacku?dakujem

ifkael
5. feb 2014

@janka2232 jedna tu bola aj na bazare...inak objednanu predeti

janka2232
5. feb 2014

@ifkael myslim tu co drzi sportovu sedacku aj ta sa da?

ifkael
5. feb 2014

@janka2232 jaaaj. To bytiez mali objednat

janka2232
5. feb 2014

@ifkael pisala som meil tak uvidim

iwkaiffs
5. feb 2014

@janka2232 v babymarkete sa určite dá lebo keď som chcela poistku na vaničku tak mi tvrdili a ukazovali poistku na športiak pod sedačkou,že len tá sa dá no nakoniec zistili,že aj na vaničku 😀 čiže v babymarkete áno,no podľa mňa aj teda v predeti 🙂

danella
5. feb 2014

baby kde mozem kupit style kit keby som chcela ?

vralen
5. feb 2014

@janka2232 a tam je aka poistka? ja som len nasadila na vidlice sportiak a hotovo.

barakara
5. feb 2014

Ahoj holky chtela jsem se zeptat zda mate nekdo ten fleecovy spacacek od Stokke a jestli se normalne vleze do hluboke kobicky Xplory? Hledam na netu a vsude pisuou, ze to tam sedi, ale chci mit jistotu kdyz nema nohavicky rozdelene. popripade foto kdyby bylo prosim? 🙂 Moc dekuju.

miaa19
6. feb 2014

Chcela by som sa opýtať,keď sa otepli a už sa nebude používať hrubý stokke fusak,tak čo budete používať? Je dáky jarný nozickovy fusak? Ďakujem Vám 🙂

janka2232
6. feb 2014

@vralen no tu co drzi sedacku a nastavuje sa nou vyska 😀

vralen
6. feb 2014

dnes pozeram na rucku a cela odrata, od toho ako som kocik mala v servise. kolieska sa zastavuju, zadne maju osmicku. mna asi slahne.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vralen
7. feb 2014

@teegreen ano tam sa ta rucka odrela. ja uz na ten kocik nemam nervy. ale myslim si ze to je zly kus. chcem novy. este uvidim co mi povedia cez stokke servis. ale fakt mam toho uz dost.
aby som si dala so servisu kocik a je to este horsie. kolieska zadne mi isli uplne super a teraz osmicky ☹ predne su nove a netocia sa. len co je lepsie je ten stred, co mi vymienali lebo to tam bolo nieco zle, vela sa to otvaralo a buchalo, ako je poistka na sliapnutie.

dolcee
7. feb 2014

@vralen to jsi teda měla smůlu.
Ja bych to vsechno sepsala a i s videem poslala na Stokke.
Ja měnila taky kolečka, krasne mi je promazali vazelinou, kočár jede jako nikdy. Take mi měnili tu nohu a vse mám od te doby v pořádku. Držím palce ..

Holky, me by chlap zabil kdybCh koupila a hned prodala.
Ja jsem teda se stokkem moc spokojená, takže ja hned koupila favorita kočárek.
Holky, co jste koupily a jste víc spokojené?

milankovazuzana
7. feb 2014

@dolcee Stokke by som nedala za nič na svete...láska najväčšia nielen ku Xplory, ale k značke ako takej, milujem ju... 🙂 😀

zuca
7. feb 2014

Je tu niekto, kto ešte nemal stokke v servise alebo na reklamácii? Nepýtam sa v zlom, rozmýšľam nad kúpou, no čo čìtam na posledných pár stranách ma dosť odrádza... za tie prachy by mal šlapať ako hodinky

danella
7. feb 2014

@zuca u nas zatial vsetko v poriadku 🙂 ja som velmi spokojna

martinano
7. feb 2014

@zuca ja som mala stokke dva krat ani raz ziadna reklamacia

vralen
7. feb 2014

@zuca ja by som zase isla do stokke. ked porovnam ine kociky kamosiek, tak moj je naj, iba som narazila na nepodarok.

vralen
7. feb 2014

Prosim vas, ktora je taka zdatna a ochtna a pomoct mi prelozit do nemciny/anglictiny text, aby som mohla napisat do stokke. chcem aby to bolo vsetko spisane. ja sa neviem tak vyjadrit. dakujem

sufo
7. feb 2014

Baby neviete, ci v novej kolekcii farieb nie je aj farba "light green"?

sufo
7. feb 2014

Lebo ja na stokke.com ju nevidim...tak asi nie je...alebo?

nevdak
7. feb 2014

Rukavnik ;) originál plus nasita práva Líška

sufo
7. feb 2014

Chudatko liska ☹...kvoli rukavniku.

ikarkulka
7. feb 2014

@sufo Light green už nebyla ani v té minulé, nebo?

sufo
7. feb 2014

@ikarkulka ja ti neviem...vtedy som o tomto kociku este ani nerozmyskala-nemam prehlad