Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

julianna78
4. mar 2014

@vralen a odkial si mala kocik? ja mam z babyonlineshop. de a reklamovala som kolesa a odpisali nech riesim na sk u autoriz. predajcu, ale tam ma zase odpoklonkovali riesit kde som kupila.

vralen
4. mar 2014

Tiez odtial.Takisto mi odpisali a reklamacku som riesila priamo cez stokke

sonka14
4. mar 2014

Ahojte maminy,chcem poprosit o radu.Mame stokke beige kocik.Chcela by som,ale vyprat beige potah.Prosim mozem ho oprat aj doma?Ak ano,na kolkatke ste to prali?Co mozem pouzit na flaky aby som sa nemusela bat,ze potahu uskodim?Ci je lepsie to zaniest do cistiarni?Dakujem

julianna78
4. mar 2014

@vralen dnes sa chystam napisat priamo stokke, pisala si na fb alebo priamo stokke. com. dik za odpoved🙂

vralen
4. mar 2014
iwkaiffs
4. mar 2014

@sonka14 ahoj ja som mala beige a komplet poťahy som právala normálne doma v práčke na 30 stupňov+lovela 😉

sonka14
4. mar 2014

A flaky sa vyprali?Da sa prosim dako vyzliect aj sedacka sportaku?

julianna78
4. mar 2014

@vralen dakujem 🙂

luelu
5. mar 2014

ahojte baby, poraďte mi ako povolím popruhy na šporťáku ... ďakujeeem 🙂

iwkaiffs
5. mar 2014

@sonka14 no mne sa vypral poťah poriadne až na 40stupňov,no keď bol slabo zašpinený tak stačilo 30stupňov,poťah sa dá dať celý dole a vyprať,tu máš video kde to naj vidieť ako to urobiť 😉

https://www.youtube.com/watch?v=5wUXceyK9NU
sonka14
5. mar 2014

Ste zlata,dakujem velmi pekne.Tak to skusim dat na 40.Dufam,ze neuskodim potahu.

iwkaiffs
5. mar 2014

@sonka14 nemaš zač. Mne sa s ním nič nestalo a to som ho tak prala viac krát.Tu je ešte video ako dať ten poťah spať 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=Mg-BLeEJwms
sonka14
5. mar 2014

Super.Dakujem velmi pekne.

tomila
7. mar 2014

Ahojte, včera mi nedalo a cez facebook som písla na stokke či teda budú nové summer kity a odpisali mi v angličtine, že tento rok budú len tieto summer kity čo sú teraz.

vralen
10. mar 2014

da sa kupit i nova strieska na kocik?

lala123
10. mar 2014

Ahojte dievčatá neviete poradiť kde môžem kúpiť sietku proti hmyzu? Vdaka

iwkaiffs
11. mar 2014

@vralen
@lala123 tieto veci sa dajú kúpiť ako náhradný diel,napr. Babymarket alebo Predeti,ale na eshope to nemajú,treba si to objednať osobne,telefonicky alebo mailom

janka2232
11. mar 2014

@lala123 aj na bazare je ich kopu🙂

kkarina
11. mar 2014

Ahojte maminy, potrebujem poradiť ako riešite prechod na jar, keď dáte dole fusak. Včera som prikryla malej nožičky dekou, ale vyzeralo to hrozne, najmä v sede, keď tá deka bola okolo tyče. Ďakujem

kristina36
15. mar 2014

@kkarina davam emitex cocoon prechodny nozickovy fusak

kkarina
15. mar 2014

@kristina36 dík pozriem aký to je....

erikaireland
17. mar 2014

ahojte...neviete mi poradit kde by som kupila nalepky na kocik stokke?myslim ten nazov STOKKE co sa lepi na bok konstrukcie.dakujem 🙂

babymarket_sk
17. mar 2014

@tomila
nepravdivá informácia, nakoľko nové letné kity nám práve prišli na sklad:

mirkov
17. mar 2014

@babymarket_sk dobry den. A budu v ponuke viacere alebo iba tento jeden? Kedy sa budu dat zakupit a za aku cenu?

babymarket_sk
17. mar 2014

@mirkov
cena zostáva nezmenená a už sa dajú zakúpiť, toto bude jediný nový, ktorý doplní SK, ktoré sú už v ponuke

mirkov
17. mar 2014

@babymarket_sk dakujem za odpoved..

bamby78
17. mar 2014

Ahojte..neviete kde kupim ruzovu striesku a potah na madlo?popripade aspon ten siltik? Dakujem ;)

chrislucas
17. mar 2014

@erikaireland jed a baba na MK v sukromnej skupine Stokke predavaja tieto reflexne nalepky....vola sa vojacik1985....ale neviem.ci ich este ma

hajanka
17. mar 2014

sklamanie.... jediny novy a este k tomu takyto... ☹

erikaireland
17. mar 2014

chrislucas jej som uz pisala,tak cakam kedy mi odpise...dakujem🙂