Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
19. nov 2014

@teegreen Mám pocit, že každá mluvíme o něčem jiném...

andrea631
20. nov 2014

Ahojte.prosim vas nezda sa vam vanicka na Stokke prilis mala? Este aj koli tomu vyrezu? Obavam sa toho,ze sa mi tam dieta po 3-4 mesiacoch nezmesti 🙂

iwkaiffs
22. nov 2014

@andrea631 moj tam bol len do 4mesiacov no miesta tam mal ešte veľa,ale chcel všetko už vidieť tak šiel do športiaka kedže má novorodeneckú vložku. Neriešila by som či sa tam zmestí neviem ako dlho lebo matka mieni dieťa mení 😁 a ten výrez je tam fakt minimálny 😉

leria
24. nov 2014

Baby chcem sa opýtať.... Moj maly ma teraz 4 mesiace, chcem ho voziť este v hlbokej vanicke, miesto tam este tak tak má....mam ten nozickovy fusak....ako ho do neho obliect? Ja som myslela, ze do fusaku stací napr.body, puncochy, na to overalik, nohavice a nejaká hrubšia mikina, no teraz pozerám, ze okolo hlavy to ma dosť velky výrez a nedá sa úplne stiahnuť....to mu mam dat este aj vetrovku? Vobec neviem....nechcem to prehnať,ale zase aby mu nebolo zima...inac aj ja by som ho najradšej uz supla do sportiaka, len sa mi zdá este skoro...no uvidím ako ho tam natrepem, do vaničky.....uz teraz mam hisák, lebo cirkusy pri obliekaní robí nenormálne 😀 , sa bojím aby susedia neposlali na mna sociálku 😀 a zimný kit ste uz dali?

murka2222
24. nov 2014

Mamičky prosím poraďte. Kúpila som kočiar Stokke xplory z druhej ruky,kedže cena na nom je taká aká je a osobitne autosedačku Besafe izi go. Lenže mám problém nedá sa nakliknúť sedačka na podvozok,treba mi adaptéry? Veď všade na videu čo pozerám nakliknú bez problémov . A ak treba viete mi poradiť aké? Ďakujem vám.

leria
25. nov 2014

@murka2222 no mal by sa v pohode, pokial mas tie modely ktoré spomínaš....možno je v tom nejaky zadrhel na ktory ste neprišli...nemáte tú tyčku velmi spustenú? hoc to by asi nemalo veľmi prekážať....alebo pri naklikavani stlácas aj tie spodné sivé tlačidlá ? tie adaptéry sa mi zdá ze slúžia skôr do auta...

murka2222
25. nov 2014

no skúšali sme hocijak aj stláčať sivé tlačidlá a aj tak tu sedačku nedrži,padá do zadu. Ono to vyzerá ako keby tam ešte niečo chýbalo. Tak ja už neviem

iwkaiffs
25. nov 2014

@murka2222 musí sa dať nakliknúť. Adaptéry sa použǐvajú len pri maxi cosi a peg perego. Ak ti to nejde tak zbehnite do najbližšej predajne kde predávajú stokke a nech ti to ukážu 🙂

murka2222
25. nov 2014

no problém je ten že najbližšia predajňa je možno 200km. Ak je vôbec v košiciach,takže je to dosť ďaleko ☹ preto som riešila aj kúpu cez internet. No a dnes som zistila,že je to nie Stokke Besafe ale iba Besafe čiže nieje originál od Stokke. Ale na stránkach kde ju predávajú je napísané,že tiež pasuje na tento podvozok. Tak neviem či predsa treba tie adaptéry.

janalucenicova
30. nov 2014

Dakujem

iwkaiffs
1. dec 2014

@murka2222 skús kuknúť video,musí to ísť...od 3:20min

https://www.youtube.com/watch?v=M6mNilKcWVM
ythyl
3. dec 2014

Ahojte žienky,vedeli by ste mi poradiť,či by mi to vedeli reklamovať v Babymarkete?Nakoľko sa mi to začalo lúpať samo od seba,tá páka nie je ani tak veľmi využívaná, nakoľko veľmi málo skladám kočík.Ďakujem za rady.

ythyl
3. dec 2014
ythyl
3. dec 2014

Neviete ako tu pridám foto?Dávam na pridaj fotografie,vyberiem fotku,ale mi pošle text bez foto 😒

taminkaaameik
3. dec 2014

zdravim 🙂 syn ma 4 roky ale nechce sa mu chodit moc a momentalne mame bgb bee +
myslite ze sa tam este mesti ? uz som mala stokke a premna je to top ... mala som aj buffalo a le tazko sa ovladalo ... ... a tuzim zase po stokke ... pjosim o rady maly skor vyzera ako by mal 3 roky je pomne aj ja som krpata

taminkaaameik
3. dec 2014
julia225
5. dec 2014

Ahojte, nema niekto zimny set na predaj, ktory by mi pasoval na Xplory V2 myslim to je, taky ten este so sivou brzdou. Dakujem 🙂

katkasofi
19. dec 2014

Prosím vás baby je toto farba navy, či som blbá??? A existuje aj odtieň dark navy? Diky

iwkaiffs
20. dec 2014

@katkasofi je to farba navy,winter kit dark navy neexistuje. Ja som ho mala a on je podľa mňa skor do šeda 🙂

iwkaiffs
20. dec 2014

@taminkaaameik ja si myslím,že už tam bude vyzeráť troška smiešne a asi aj natlačený v xplory alebo v crusi. Skús nový scoot v2. Ten je pre vačšie deti a je naozaj super 🙂

nina20
23. dec 2014

@klarawerder prosim ta co to je za tasku?

zmrz_lina
30. dec 2014

Ahoj holky, kde sledovat inzerci Xplory? U nás v ČR dost bída (sleduji bazos, český MK a mimibazar), když už jsou v nabídce, tak v holčičích barvách a já čekám kluka... U vás na SK je nabídka slušná (dívala jsem se tady na bazar), ale bojím se objednat bez omrknutí, údajně teď začaly dost kolovat čínské kopie Stokke a Bugaboo ☹

mystery22
31. dec 2014

Holky prosim nevite jestli se daji nekde koupit nahradni predni kolecka na Stokke Xplory?

iwkaiffs
4. jan 2015

@mystery22 objednať ako náhradný diel u hociktorého autorizovaného predajcu 😉

iwkaiffs
4. jan 2015

@zmrz_lina stačí sa spýtať odkiaľ je kočík kupovaný prípadne foto bloku,potom si už ľahko pozrieš či je od autorizavého predajcu a ak ti mám pravdu povedať napodobeninu stokke som na bazári ešte nikdy nevidela na predaj,to by tam veľmi rýchlo nejaká z nás nahlásila 😉

zuuzka
10. jan 2015

Kocky prosím ktoré máte stoke scoot V2..... Aký je rozdiel medzi V1 a V2? A nevadí Vám, ze ma len pasy, nie madlo?Dakujem 🙂

iwkaiffs
13. jan 2015

@zuuzka ja som mala prvý scoot a teraz mám v2. Mojmu malému madlo vobec nechýba,skor zavadzalo. Rozdiel je v kolesách,rúčke a v polohách. Prvý mal len 2polohy-sed a lah a malé kolieska. V2 má veľké kolesá akoby nafukovacie takže nie je kočík taký tvrdý,ale dadáva pri jazde pocit odpruženosti,má 3polohy-sed,polosed a lah,rúčka má kĺbik a je lepšia,nemám pocit,že ju zlomím keď idem na obrubník tak ako to bolo na prvom modely. No,ale scoot v2 je aj vyšší a ťažší od prvého modelu a aj vačší po zložení 🙂

zuuzka
13. jan 2015

@iwkaiffs Dakujem za vysvetlenie 🙂

duplicka
16. jan 2015

@zuuzka predavam konstrukciu v3 a ta je ovela lepsia

zuuzka
16. jan 2015

@duplicka Ja mam xplory komplet cely, aj s doplnkami, zimným kitom a pod. Len ho teraz chcem využiť tak cca do 5 mesiacov a potom vymeniť za niečo, co mi nahradí aj športiak a neskôr tak trochu aj buginu. A scoot, ten prvy sa mi zdal super, ta dvojka mi trochu pripomína športovú časť z xplory, teda co do priestoru menšia, aj ked ešte som ho nevidela naživo. Rozmýšľam aj nad mamas papas urbo2. Ide mi o to, aby sa tam malé v pohode vyspalo a natlacila som tam aj fusak, kedže pôjdeme do zimy.