Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tlucka
22. dec 2017

Ahojte, chcela by som sa Vás skúsených mamičiek spýtať na náhradné diely na Xplory V3. Dnes som si od kamošky kúpila tento kočík, ale zadné kolesá nie sú v dobrom stave (robí osmičky). Viete mi poradiť, kde by som zohnala náhradné? Pozerala som na nete a na jednej stránke náhradné koleso majú, ale jedno stojí 65€. Z novších rád V4 V5 majú obe dokopy za nižšiu cenu. Alebo nepredavate niektorá?

baja15
17. mar 2018

Ahoj, včera mi prišiel Stokke V3.

baja15
17. mar 2018

Brzda mi funguje len na pravé koleso, ľavé nebrzdí. Nemáte niekto s tým skúsenosti? Chcela som to rozobrať ale je tam x šróbov a neviem ktoré odšróbovať až zbytočne nerozoberiem celú konštrukciu.

dezire1000
30. máj 2018

Baby skúsenosti s V2?dakujem

kikusa23
25. jún 2018

@klarawerder z čoho vás ide rozdrapit že vám nevihovuje že je zle alebo chcete nový?ja rozmýšľam o kúpe ale neviem či hej či neskôr.

l1991
25. jún 2018

@dezire1000 skusenost nemam, mam trailz. Ale uz je xploryV6, V2 je asi 10rokov stara, sedacka hranata, strieskabez siltu celkovo nie je velmi pekny, kes uz tak V3 tam uz je aj nova sedacka, na ktoru sadnu vsetky kyty. A na podvozokV2 pasuje aj nova sedacka z V6.

kikusa23
25. jún 2018

@l1991 aha ďakujem

l1991
25. jún 2018

@kikusa23 chcela som napisat na podvozok V3 pasuje sedacka ktora je na vsetkych V3, 4,5 a V6 ma predlzenu striesku a ine nozicky ale pasuje od V3 vyssie+trailz a crusi...hod si do googla xplory V2 a V3 a uvidis rozdiel v sedacke

kikusa23
26. jún 2018

@l1991 ti viem len som potrebovala vedieť či mi na V2 konštrukciu bude pasovať z V3. Športová časť. Ďakujem za rady . By som si poskladala s bazaru kočík. Uvidím ešte lebo na to že sú už používané a dosť zodraté sú stále drahé. Za to kúpim nový kočík iný

l1991
26. jún 2018

@kikusa23 nebude ti pasovat na podvozok v2 sedacka z v3. Od v3 po v6 sedacka pasuje len teda v6 je nova ale sedi aj na nizsie rady

kikusa23
26. jún 2018

@l1991 aha lebo tá pani mi tvrdila že asi hej.no ešte by som sa ohukala. Ďakujem

l1991
26. jún 2018

Co ja viem tak nesedi az od V3 vyssie sedi

lenkakovacikova
14. aug 2018

Stokke fusak

lucinka1104
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bintang
25. apr 2019

Dievčatá, ak by ste niektorá mala záujem ten môj predám za 300€ (vanička + športová časť)

briseovna01
17. jún 2019

dobrý deň, chcem poprosiť niekoho kto má kocik stokke o odpoveď. nikdy sme stokke nemali, kupili sme pouzity aj sportovu cast, hlboku vanicku a vajicko stokke-besafe. chcem sa opytat ci je mozne kupit novu striesku na vajicko niekde, ci ked predavaju original nove vajicko tak aj so strieskou. totiz to vajicko co mame ma striesku ale chcela by som ju vymenit, je to trocha osuchane ale neviem nikde najst. len striesku na kocik maju novu ale ta z kocika nepasuje na vajicko. tak nie je mi jasne ci predosla majitelka uz tak kupila vajicko so strieskou ci sa to tak predava alebo odkial je mozne ju zohnat. dakujem pekne za odpoved ak si niekto najde cas.

briseovna01
17. jún 2019

aha este som zabudla uviest ze kocik je stokke xplory 3

lenka0283
4. dec 2019

Ahojte...neviem kde by som uz hladala..mame stokke explory v1 este ten stary po prvej dcerke....mam uz aj novy pre druhu dceru ale stokke kocika sa neviem vzdat...obcas chodim von s mim ale zadne kolesa su uz velmi poskodene...NEmate nahodou niektora doma tento kocik? potrebovala by som zadne kolesa kupit ...Dakujem 🙂

veronika342
14. apr 2020

Ahojte 🙂 chcela by som sa spýtať, sedí sedačka napr. z V5 alebo aj V6 z xplory aj na trailz? Lebo veľmi túžim po xplory, ale rada by som chodila aj do prírody, tak ma napadlo, že by som mala oba podvozky. Ak je to blbá otázka, tak sa ospravedlňujem 😊

l1991
14. apr 2020

@veronika342 ano sedi je to jedna a ta ista sedacka len podvozok je iny bud xplory alebo trailz. V6 je najnovsia sedacka cierne plasty, predlzena strieska, otocne madlo a oddelena opierka noziciek. Podvozok trailz je bud ciern ten je najnovsi no uz bude mat takmer 2 roky a potom je silver so sedymi plastami.

monuska342
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
14. dec 2020

Ahojte,do akého veku sa vám zmestili detičky do V5?
A odporúčate skôr V5 alebo trailz?
Ďakujem❤

babatkoo1
14. dec 2020

@l1991 sedí aj vanička V5 aj športová časť ? Na konštrukciu V3 ??

l1991
14. dec 2020

@babatkoo1 myslim, ze ano.
Len po V2 je sedacka ina, stara. Od V3 by malo pasovat

weja1
16. mar 2021

Dobry den. Prepacte....ja viem ze uz je to par rockou co ste sem zavesili tuto fotku. Ale neslomeniete si....z akej stranky ste objednavali tento krasny ruzovy stokke xplory? Dakujem za odpoved. 😄