Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

vbrnka
24. okt 2011

@mycats no k winter kitu bola rovno ta redukcia na striesku aby sedela aj na starsi..cize my sme ju dali bez problemov

@petra1303 no zatial len vytrusime odrobinky v pripade potreby 😀

mycats
24. okt 2011

@vbrnka aha, myslim, ze toto je len strieska bez redukcie, aspon podla fotiek. takze asi budem musiet kupit forest set a to mi bude sediet a budeme aj vynoveny 😀 😀

vbrnka
24. okt 2011

@mycats kukni niekde na predajni..podla mna sa to predava s tym rovno

mycats
24. okt 2011

@vbrnka mne to ponukla tu palacinka 😀 😀

kilian
24. okt 2011

kocky ,priznajte sa .kto kupil kozusinku na stokke z bazara??uz zmizla. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mycats
24. okt 2011

@kilian ja by som ju hned brala, len som teraz svorc 😀 😀 😀 budem musiet zohnat nejaku lacnejsiu verziu

kaya60
24. okt 2011

@kilian skoro bola moja, ale nevyslo to, vraj radsej novu za ten peniaz😀

gabikazehny
24. okt 2011

ahojte. chcela by som sa spytat, ci sa s tou kozusinkou zmesti aj ten nozickovy fusak, neni tam potom babo natlacene? a ked chcem dat babo do toho nozickoveho fusaku, tak musim odsrobovat madlo na sportovej casti (mam ten druhy model)? inak super diskusia, vela som sa dozvedela 🙂

mycats
24. okt 2011

@kaya60 inak vazne 🙂 keby chcela polovicku, tak hned skocim po nej 😀 😀

kaya60
24. okt 2011

@mycats takych by nas zrejme tu bolo viac, este by sme sa pobili 😀 dobre ze uz nas tu nedrazdi 🙂

mycats
24. okt 2011

@kaya60 😀 😀 😀 tak, tak. no nahradit ju nie je prave najjednoduhsie, ale vzhladom na cenu sa to vzdy vyplati 😀 . na nete sa najde vselico, ale tato je tak nadherna a do creamacika by mi sadla ako uliata 😉 😉 len tento mesiac mam za sebou oslavu, novu vetrovku a chcela by som novu tasku na kocik..... asi som sa mala vydat za tatrabanku 😀 😀 😀

kaya60
24. okt 2011

@mycats ved aj nam by sa krasne hodila 🙂 ale zas nemusime mat vsetko hned 🙂 este sa hadam naskytne lepsia prilezitost...

mycats
24. okt 2011

@kaya60 jj, mozno bude aj lacnejsie 🙂) len ja mam toto asi poslednu zimu v kociku, tak uz nechcem investovat. winter kit je na to, ze ho budem mat nejaky ten mesiac trosku drahy. Buducu zimu uz asi nebudeme kocikovat, ved marci sa uz ideme prihlasit do skolky 😀 😀

kaya60
24. okt 2011

@mycats tak to si ozaj treba vychutnat to kocikovanie, nech to stoji zato 🙂

mycats
24. okt 2011

@kaya60 tak tak 😀 😀 😀

laura28
24. okt 2011

@mycats dobra stranka, to sa fakt oplati kupit a ten muflon je ok 😉 ak niekto taku kupi ako alternativu dajte vediet, ci ste spokojne

laura28
24. okt 2011

@mycats bola kupovana v marci tohto roku, takze este v zaruke bola 🙂 ale uz vas aspon nedrazdi 😀

ustrachana
24. okt 2011

kocky na ceskom MMB je kocka co predava kozusinky vo viac farbach ( nie su origos, ale su pekne)

mycats
24. okt 2011

@laura28 oki, neviem ci budem este tento mesiac objednavat, mozno buduci, tak dam potom vediet, ze co som vymyslela. keby som kupila inu, tak tiez dam vediet 🙂 som do tej kozusinky cela poblaznena 🙂))))), ale kupila som si prebalovaciu tasku, lebo som pouzivala jednu k obom kocikom a potom v tom bol chaos 😀

mycats
24. okt 2011

@ustrachana ja som nasla aj na slovenskom 🙂 ale nemala vhodnu farbu. tak sem s kontaktom. tiez som hladala na ceskom mmb a nic mi nenaslo, asi som zle hladala 😀 😀 😀 lebo ista som si neni ako sa to povie po cesky 😀 😀

mycats
24. okt 2011

@laura28 tak ja som bola cela zerava po nej skocit, len by som ju malo vyuzila, tak sa mi zdala akosi drahsia 😀 😀 😀 tak mozem len slinky poutierat 😀

mycats
24. okt 2011

@laura28 ozaj a preco si ju predavala?? ved by si ju este vyuzila s winter kitom 😀 😀 ci nie

laura28
24. okt 2011

@mycats to som predavala kamoske 😉

mycats
24. okt 2011

@ustrachana juuuj, odpadnem 😀 😀 😀 dakujem za kontakt

ustrachana
24. okt 2011

@mycats 🙂 prosim ta, nie je zaco 😀

janka2110
25. okt 2011

Ahojte dievcata
Neviete mi niektora prosim povedat ci sa da dat dole aj potah vnutorny?
Teda myslim ten na sportovej casti kde sedi dieta.
Chcela by som ho oprat..dakujem 😉

lenocka23
25. okt 2011

@janka2110 podla mna by sa malo dat vsetko odobrat.. aspon na starsom mi ostala len plastova konstrukcia... 😉

kilian
25. okt 2011

@janka2110 ano,da sa vsetko ,,vyzliect,,. 😀

mycats
25. okt 2011

@janka2110 este som neskusala, ale mal by byt pratelny, treba len pohladat spravne zipsiky a ide to dolu 😀 😀