Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

agatkag
30. mar 2009

Ahoj, chcela som si kúpiť ten kočík, veľmi sa mi páčil, odradila ma malá hlboká vanička a športová časť, lebo
je príliš otvorená.Neviem, či si ho držala v ruke, takmer stredom ide taká tyč, na ktorej je ten kočík pripevnený, vlastne nôžky by malo tvoje bábätko stále oddelene....to by naozaj nebolo pohodlné......neviem, možno sa mýlim. Nemám s ním žiadnu skúsenosť, ale videla som ho naživo. Majú ho v Trenčíne. Aj tá látka
už bola riadne vyblednutá, a to nebol ani na slnku. Priznávam, má úžasný design, aj mi sme boli s manželom
z neho unesení, ale musíme dbať aj na pohodlie bábätka a aby bol praktický. Veľmi by som chcela vedieť, ako sa
rozhodneš, tak ak sa ti bude chcieť, napíš ako to dopadlo s tvojím rozhodnutím. Ja som si nakoniec vybrala Mutsy slider hnedej farby - veľká vanička a je vyšší než ostatné kočíky, ale nie až tak ako stokke, jeho design je odlišný
od bežných kočíkov a veľmi si ho chvália, aspoň čo som ja počula. Tak želám správnu voľbu.

mady
2. apr 2009

Dobrý den!
Zkuste napsat téhle mamïnce. Měla tento kočárek v červené barvě.Určitě vám řekne co a jak. Já jsem z něj byla u vytržení a mco jsem ho chtěla ale je to spíše městský kočárek. Ale dá se myslím použít i jako autosedačka do auta 😉
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=14183

katy1979
2. apr 2009

no podla fotoalbumu ich teda vystriedala hodne. myslím kočíkov 😅

mady
2. apr 2009

jojo je to kočárkový maniak 😉 😉

katy1979
3. apr 2009

mady vyzerá ze nielen kocarkový 😅 malý sa má ako v bavlnke. dobre oblecený aj vozitok uz mal dost od formuly az po trojkolky 😅

piatok
10. apr 2009

mimamima presne ako pises, aj ja som si ho "vyhliadla" a chcela som relevantne info od niekoho kto ho uz pouzival. Ale zacali mi pisat len baby ktore ho videli na obrazku a ani neohmatali. Ale stalo sa mi, ze som sla po meste a stretla som jeden parik ktori v tomto kociariku viezli babatko. Kedze som huba nevymyta, tak som ich zastavila a hned sa opytala na ich nazor. Ich drobec mal zatial len pol roka, cize skor vyuzivali vanicku, ale boli velmi spokojny. Nevedeli si ho vynachvalit. Kedze kupujem prvy kocik, neviem presne na co som sa mala pytat. Mna odradza jedine to, ci do tej sportovej casti napcham v zime babo s fusacikom. Prosim ak si toto forum este citas, tak sa urcite ozvi. Pa

hviezda22
11. apr 2009

piatok a mimamima, ja som tento kočík tiez niekolkokrat stretla v meste, či nakupnom centre, videla som ho aj v obchode "predeti" v Bratislave na Košickej, vtedy boli este jeho vyhradny zastupcovia-predajcovia, ale uz ho tam tuším nemaju. Vtedy som si zobrala letak, ktory tam k nemu maju. Stokke kočíky maju aj stranku www.stokke.com, dufam ze to admin nevymaze 😉
som kočíkovy maniak, behom dvoch rokov som vystriedala kočíkov, bohužial tento nie, baby myslím ze určite bude kvalitny, za tu cenu musí byt 😎
získal mnoho ocenení za desng a aj testy kvality ma, prajem štastný výber

nikol_79
11. apr 2009

mne sa na tom kočíku nepozdáva to, že keď je športová časť v protismere jazdy, má dieťatko medzi nožičkami tú tyč, ak by sa chcelo otočiť, tak mu to tam asi bude vadiť, aspoň taký je môj názor, a tiež sa mi zdá veľmi otvorený, rozmýšľala by som o ňom, ak by som čakala dieťatko v zime, do vaničky vo fusaku a v jari a na leto do športovej časti kým je ešte malé, ale ináč je zaujímavý 🙂

sisstin
11. apr 2009

holky..my tomu kočáru říkame soukromě "barová židle" 😅 ..u nás docela jezděj...ale teda..nevim no..přijde mi to hrkací a celé divné...pohodlí na úkor designu 😉

piatok
12. apr 2009

sissitin praveze si nemyslim ze je to pohodlie na ukor dizajnu, skus si precitat recenzie a kolko cien povyhraval, a urcite nie pre dizajn. Praveze ten dizajn je prisposobeny potrebam dietatka. Aj to ze sa da zlozit pocas jazdy koleso a naaahderne ho vysunies po schodoch. Navyse je aj relativne lahky. Ja som uz na 90% rozhodnutna.

rezina1
17. apr 2009

Ahojky.
Já se hrdě hlásím k maminám co vlastní tento kočárek 😉
Mám 3 dítka 6 let + 4 roky a nyní 7 měs.
Na první dvě jsem měla klasický hluboký kočár + později golfky.
Bohužel jsem byla nucena vystřídat několik kočárků a stále nenacházela ten odpovídající.
Stokke se mi líbil ,ale v té době ještě nebyl tak moc rozšířen a cena také odrazovala.
Při třetím těhotenství jsem uvažovala jestli je lepší investovat více peněz hned a nebo ty samé peníze dát za několik nevhodných kočárů 😖
A tak bylo rozhodnuto - pořídila jsem ho už jako použitý asi za jeho třetinovou cenu 🙂

Malá se narodila v září - používáme ještě stále hlubokou korbu a přes zimu byla v original fusaku
a vešla se perfektně i s dekou.
Korba je vlastně určena do 6 měsíců a pak má nastoupit sportovní verze se specialní vsadkou, ale já jsem pořídila original. kšíry a malá mi hezky hačá i v korbě a spinká také bez problémů.

Sportovní verzi jsme už také vyzkoušeli a to v proti směru jízdy a bylo to bez problémů.
Tato poloha je určena pro děti co ještě potřebují kontakt s rodičem a nejsou tolik aktivní cca do 1 - 1,5 roka.
Takže ta tyč uprostřed jim moc nevadí a hezky se sedačka může polohovat do skorolehu.
Poté se už sedačka otočí a dítě má nožičky úplně volné - může se poloha sedačky uložit níže aby si dítko mohlo vystoupit a mělo podepřené nožky. Bohužel sedačka už nejde tolik položit- ale to staršímu dítku zas tolik nevadí -
které golfky jdou položit úplně ?
No ještě to nemáme ozkoušené v praxi s dítkem , ale jen tak na podvozku 😎 😎
Takže jsem sama zvědavá na co všechno ještě příjdu 😉
Jinak já jsem spokojena kočárek je atraktivní svým designem a hlavně svými funkcemi.
Jo jinak nutno podoktknout to , že není jen do města 🙂
Bydlím na vesnici takže i nějaký ten drncanec polní cesty zvládá v pohodě a je skvěle skladný do auta.

slniecko26
26. máj 2009

ahojte baby 😉 takže ja som tiež majiteľkou tohto kočika a som s ním veľmi spokojná!!!! cena zodpovedá kvalite, ak môžem odporučiť tak vrelo odporučam budete spokojne 🙂 my ho máme v olivovej farbe, plus máme všetky veci čo k tomu patria, čiže vanička, športová časť, fusak, nánožník, deka, slnečník, zrkadlo do auta, sieťky proti hmyzu a daždu, tašku. Nám sa zapáčil na prvý krát a iný sme už ani nehladali. 😉

emamamamu
26. máj 2009

a nevadi vam, ze nemate skoro vubec kosik?

petra2505
26. máj 2009

je to ten najkrajsi kocik na trhu

petka55555
26. máj 2009

ahojte, moja kamoska ho ma a je s nim velmi spokojna, nevie si ho vynachvalit, ja som sa s nim korculovala a bolo to super... 🙂

petinax5
20. aug 2009

...chcela by som reálnu odpoveď od niekoho, kto ho má

petinax5
20. aug 2009

Ja si ho kúpim /myslím kočík STOKKE/aj napriek tomu, že je tu veľa "proti". Dúfam že tam bábo v zime dáko poskladám. A ak nie,tak kúpime nový kočík. Ináč, je veľmi ťažké zistiť cenu. V BA mi odpovedia na cenu novinky "kvietkovaná strieška + ..." len o 2 týždne...

slunecinecko
21. aug 2009

ahojte holky, i my jsme se na první pohled do tohoto kocarku zamilovali....zatim jsme si ho neosahali v realu, ale je to nas nejvetsi favorit 🙂

susisus
21. aug 2009

Aj my ho ideme kúpiť, manžel dnes sedel hodinu s kamošom, ktorý ho má a až na malý úložný priestor je to dokonalý kočiar - čo ale mne vôbec neprekáža, pretože ja nerobím veľké nákupy ani teraz a na vecičky pre malú mi to bude akurát stačiť.
A nie nadarmo ten kočík získal toľko ocenení... 🙂

petinax5
24. aug 2009

susisus...keď si ho kúpiš, tak daj vedieť čo a ako...Ja som tiež pevne rozhodnutá pre tento kočík... a ak bude malý, kúpime iný...

petinax5
24. aug 2009

...a ešte na internete som objavila kočár ORBIT INFANT, to je super vec, škoda, že len v dvoch farbách /hrozné farby 😕 /. Ale kočík je super...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ozaj, nemá ho nik?

nadenkaaa
24. aug 2009

baby my sme tiez s mm rozhodnuti pre stokke xplory a uz sme ho boli aj vyskusat v predajni pre deti ale urcite ho nekupime tu na slovensku a rozhodli sme sa aj pre to ze je dostatocne vysoky kedze mm ma 2,2 m 😉

petra2505
24. aug 2009

petina orbit mala sasenkah - spytaj sa jej na skusenosti, ale viem, ze bola max spokojna (aj ja by som ho brala)

petinax5
26. aug 2009

Otázočka na SASENKAH: Vieš mi popísať kočík ORBIT? ŽE vraj si ho mala. Na obrázku vyzerá skvele!!!!! 😕 😕 😕

petra2505
27. aug 2009

petina napis jej IP tu si Tvoj dotaz tazko najde

petinax5
27. aug 2009

...už sa stalo...Čakám na odpoveď. Mala aj suprovnú postieľku... 😅

petra2505
28. aug 2009

Tu na bazare na Modrom k. predavala myslim, ze aj s hojdackou a este tu predavala stolicku na papanie za skvele ceny.A viem, ze o kocik mala uz zaujemcu velmi davno lebo za ten som sa jej pytala.

susisus
1. sep 2009

Tak my sme ho dnes objednali v čiernej farbe so všektým príslušenstvom. O 5 tyždňov vám napíšem aký je 🙂

marcik2
9. sep 2009

Ahoj holky, my jsme se take rozhodli pro xplory - zhruba po 2-mesicnim rozhodovani, zjistovani informaci atd... proste je to jediny kocar na trhu, ktery pro nas pripada v uvahu. Manzel se pro nej rozhodl okamzite, kdyz jej uvidel stat v obchode mezi ostatnimi kocarky 🙂 Mne to rozhodnuti trvalo trochu dele. Mam na vas prosbu, muzete mi nektera napsat rozmery hluboke korby a sirku sportovni sedacky? Diky!

slunecinecko
17. sep 2009

holky tak ten kocarek orbit je taky bozsky 🙂 akorat ten asi v cr nesezenu uzh vubec a kupovat kocarek aniz bych si ho vyzkousela to se mi moc nechce :-/