Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

angelina88
13. máj 2015

Ahojte.mam problem s velkymi kolieskami.pri jazde to vyzera, ze ich stratim, akokeby sa odtahovali 🙂.idu zo sikma ako ked je tatrovka nalozena 🙂🙂.viete mi niekto poradit v com moze byt chyba?kolieska su kupovane nove v decembri.dakujem

rearo
13. máj 2015

Dievcata dajte vyhody a nevyhody kocika stokke explory,ci sa oplati kupit dakujem

ifkael
13. máj 2015

Vsetko to tu je popisane

rearo
13. máj 2015

@ifkael citat som citala ale ktora ho ma doma ci by ho kupila znova alebo radsej niaky iny

lindaklaudia
23. júl 2015

Ahoj my sme boli spokojne!!!a mam aj napredaj kociar stokke .s dvomi vanickami a taskami aj skejt je ktomu.aj sportova cast aj vanicky aj vajicko.

rearo
24. júl 2015

@lindaklaudia dajte foto a cenu

cibax
24. júl 2015

Predam skejtik

lindaklaudia
24. júl 2015

@rearo mam v inzeratoch.cena je taka ze au tam ratane tucet veci.pri vaznom zaujme dohodneme.len vyberete farbu

rearo
24. júl 2015

@lindaklaudia kolkatka je V- 3?

cawes
24. júl 2015

@rearo mam ho doma mala som ho pri malom a teraz je vycisteny v pivnici a caka mozno raz na dalsie dieta. A ak by som ho dala po malom prec tak by som si ho aj tak potom kupila. Neni nad tento kocik

lindaklaudia
24. júl 2015

V4 je to

lindaklaudia
6. aug 2015

Stokke V4 mam naoredaj zeleny komplet 3kombi so skejtom.a bezovu vanicku zvlast

lindaklaudia
7. aug 2015

Ja mam napredaj tento

martooni
12. aug 2015

Ahoj všem,
chtěla bych se zeptat na summer letný kit od Stokke. V letošní kolekci není slunečník. Jak často jste slunečník používali, když tam je i ta přední clona?

Rozhoduji se, jestli mám koupit letošní kolekci nebo jestli vzít ještě doprodej loňské kolekce summer kit se slunečníkem.

huma
15. aug 2015

Dievcata, chcela by som si cosi ujasnit: ked kupim stokke xplory, tak strieska z cervenej casti pojde aj na hlboku vanicku?
A v popise na stokke.com je pisane, ze sucastou sportovej casti je aj raincover a sietka proti hmyzu, ale je to sucastou aj pri vanicke? Ci treba dokupit? Dakujem

colormoda
21. aug 2015

Maminy odporucate kocik Stokke ktore ste ho mali nehrkal po case ? cakame babatko akurat v decembri na zimu a velmi sa bojim ze vanicka bude moc mala. Ma ho aj svagrina ta ho len ospevuje ale malu mali na jar cize fusak ani nevyuzivala. Poradte, pripadne iny s ktorym ste boli spokojne 🙂

dadulicek1
14. sep 2015

Zhanam deku stokke green multi? nema niekto na predaj? dakujem

eternity72
18. sep 2015

ahojte, stratili sme, nevedno kde a kedy madlo do stokke dark, viete mi niekto poradiť, kde zoženiem . Ďakujem za info do správy

hclucinka
27. sep 2015

Ahojte baby..kupovali ste stokke niektora v Polsku? Ze ci sa oplati tam ist..dakujem

petra6484
5. okt 2015

Baby niekto na predaj predne kolieska

1987mima
10. okt 2015

Ahojte. chcem sa spýtat , používali ste aj fusak aj winterkid spolu na športovu čast, mám kupený len winterkid a neviem či nemam dokupit aj fusak, hm?dakujem

1987mima
10. okt 2015

@petra6484 Predné kolieska kupis aj v nejakej predajni detskej,(kde predavajú kočíky), alebo aj cez internet, na jednej českej stranke, cena bola cca 80e a dodanie do 2 týždnov tusím.

karol23
15. okt 2015

@lindaklaudia
Dobry den, je este inzerat aktualny ? Dakujem vopred. Pekny den. Beata

patka1987
15. okt 2015

predam cerveny winter kit

lindaklaudia
15. okt 2015

@karol23 tiez prajem pekny vecer.uz zial ho nemam.teraz msm krasny cam dinamico a bebetto.mam ich v inzerate.cam je sivy nie cierny

1987mima
16. okt 2015

Dobrý deň,viete mi poradit niekto ako rozoberiem sportovu cast stokke xplory, tu kde leži alebo sedi drobec, chcem to oprat a vobec neviem ako to mam vyvliect🙂dakujeeem

luludy
29. okt 2015

Ahojte..zijem v grecku a neni tu dostat nanoznik na stokke scoot v2..sije niekto?? Alebo kde mozem kupit

luludy
29. okt 2015

Ahojte..zijem v grecku a neni tu dostat nanoznik na stokke scoot v2..sije niekto?? Alebo kde mozem kupit

colormoda
29. okt 2015

Kupila by som drziak na pohar stokke