Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

25nikolla
20. nov 2011

@lenkagl chcela by som bezovu a ty mas aku?Ozaj a v kiku neni lepsia cena?

lenkagl
20. nov 2011

@25nikolla ja mam bezovy 🙂 , je to taka neutralna farba, co cakas? Ja dievcatko. V kiku? To nepoznam....

25nikolla
20. nov 2011

@lenkagl myslim Kika...ja budem mat chlapca,paci sa mi aj cerveny ale cerveny Quinny ma sestra ,ale velmi pekna kombinacia je aj bezovy kocik a winter kit cerveny,videla som to jednej holke a vypada to fak pekne...autosedacku mas original?ja chcem maxi-cosi

lenkagl
20. nov 2011

@25nikolla vajicko mam original, ale je dost tazke....v kike maju kociky? To som nevedela....

25nikolla
20. nov 2011

No ani ja som nevedela pisali to tu baby ale neni su tam ceny tak neviem a este ho maju aj v babymarkete ale tiez nie bohvie aka cena ale tak co narobim ked ho chcem 😅

hajanka
20. nov 2011

@25nikolla a ty chces komplet aj s vanickou? Asi ano ze?

hajanka
20. nov 2011

@25nikolla
v Brendone mas vanicku za 150,- a sportak za 900,-
v Babymarket je vanicka za 200,- a sportak za 900,-

25nikolla
20. nov 2011

@hajanka ano cely komplet takze v brendone sa oplati viac ja som bola v predeti a tam bola super cena len to dodanie je zle

lodgermaniacka
20. nov 2011

@25nikolla ked kupiš v brendone nad 700 eur, zaplatíš si najprv šporťak 900, tak z tej ceny ti daju na brendon kartičku 5% t.j.45 eur a vaničku zaplatíš ako druhu, odrataju ti z nej 45 čo maš vlastne ušetrene vdaka sportovej časti a vyjde ťa 105 eur 😉 😉 😉 a aj z tej ceny ti nejake peniažky daju na kartu, zase môžeš použiť pri dalšej kupe doplnkov a tak 🙂
píšem ako madar, ale dufam že chapeš 😀

25nikolla
20. nov 2011

@lodgermaniacka dakujem za radu 🙂 a dokedy je tato akcia nevies?

hajanka
20. nov 2011

@25nikolla ake dlhe dodanie maju?
Tam maju komplet za 949,- dobra cena. Neda sa s nimi nejak dohodnut, na tom dodani? Velmi ti to suri?

Mne v Brendone vtedy tiez vraveli, ze musia objednat z centralneho skladu a trvanie nejake 2 alebo 4 tyzdne.... ja uz presne nepamatam (aj tu som to vtedy pisala) a prisiel nejak o tyzden, mi volali, ze si ho mozem prist vyzdvihnut.

hajanka
20. nov 2011

@lodgermaniacka vidis, na to som uplne zabudla, tiez mam karticku so zlavou... len kedy ju ja vyuzijem...

lodgermaniacka
20. nov 2011

@25nikolla to tak maju stale 😉
@hajanka pokial ja viem, každy štvrtok chodia objednavky, ja som kočík objednavala v pondelok, alebo v utorok a v piatok mi volali že tam môžem prísť 😉 takže max.týžden, pokial je skladom

lodgermaniacka
20. nov 2011

@hajanka ja som si zaplatila najprv šporťak nad 700 eur davaju 5% na kartičku, pod 700 eur len 2% a potom som si zaplatila fusak, tak ma vyšiel celkom "lacno" 😎

25nikolla
20. nov 2011

No povedali mi ze zajtra skusia este zavolat a zistit ci sa bude este dat doobjednat ale ze to je na malo percent a ked nie tak ze sa bude objednavat az v januari a to neviem preco,zevraj na tento kocik sa dlho caka 😉 , no termin mam v januari takze by bolo najlepsie co najskor

hajanka
20. nov 2011

@lodgermaniacka vidis, to sme potom aj my mohli tak spravit, lebo sme kupovali sportak a deku. Mohli sme najskor sportak vyplatit a potom deku, ale to nam tam nikto vtedy neporadil.

lodgermaniacka
20. nov 2011

@hajanka ja som na to prišla sama 😀 😀 😀 😀 potom som to aj sestre poradila, ta si zaplatila šporťak+winter kit, aby mala čo najviac dole a potom doplatila par eur za fusak 🙂

desinka10
20. nov 2011

@riki1 nevies mi poradit, v tej autosedacke, saju sa tie pasy nejako vytiahnut? Chcela som tam dat fusacik, a kedze su tie pasy tak vkuse tak sa to vlastne neda prevliect cez tie diery na fusaku...

desinka10
20. nov 2011

@25nikolla v Kike maju vanicku za 159, sportak za 899, ale vedia ti dat 15% zlavu. A dodanie ze do 6 tyz, ale ze vacsinou je to vzdy skor. Teraz som tam kupovala, mali super cenu na vystaveny model, ze vanicka+sportak +parasol + autosedacka + summer kit za 1215 eur, a este sme dostali za nakup nad 1000 e zadarmo kavovar. Jedinu nevyhodu to malo ze je vo farbe green, v tej tmavsej zelenej, co nebola zrovna moja vyvolena, no ale zas ked usetrim skoro 400e tak co uz...🙂

25nikolla
20. nov 2011

@desinka10 to je fakt dobra cena 😨 ,no len ta farba nieje moja oblubena,najprv si obeham najblizsie predajne a potom uvidim ale asi pojdem do babymarketu aj tam maju nejake zlavy...

desinka10
20. nov 2011

ani moja nieje oblubena.... ale ked si to tak zoberem, tak v tejto farbe bude len chvilu, lebo supnem zimny kit, a potom po chvili zas letny. Apropo baby neviete nahodou kde este maju strieborny winter kit? lebo vsade ze len fialovy a khaki.

lodgermaniacka
20. nov 2011

@desinka10 strieborny je do februara nedostupny na SK aj v DE 😉 a ktovie či potom vôbec bude..

vbrnka
20. nov 2011

@desinka10 v cechach este je..babiez.cz skus

riki1
20. nov 2011

@desinka10 no to neviem ,ja som tam fusak nedávala ,malý sa mi narodil v januári ,ale bol v overale a prikryla som ho dekou ,veď v aute sa kúri ,tak načo fusak ....

marcela10
21. nov 2011

@riki1 prosím ťa, ja mám tiež aj autosedačku, malá má ešte len 2 mesiace. No neviem, ako bude pripútaná v tej sedačke naopak, keď jej budú prevýsať nôžky. Ako to riešiš ty?

marcela10
21. nov 2011

Dievčatá vidím, že tu rozoberáte ceny, tak ja sa musím pochváliť. Takú akciu, akú som našla ja v máji tohto roku asi už nenájdem 🙂) Akurát pozerám bločky - komplet kočík vanička plus šporťák za 650 a autosedačka za 189. Skúste hľadať. Ja som kupovala v Pre deti v Nitre, ale to dala kamoška info, že je akcia a na druhý deň nebola

silkos
21. nov 2011

@desinka10 jeden strieborny winter maju v babymarkete na Vajnorskej. Aj my sme ho chceli,ale naoniec sme boli sklamani a tak máme fialovy

desinka10
21. nov 2011

@vbrnka tak ani tam uz nemaju 😢

desinka10
21. nov 2011

@silkos prečo sklamani? sa vam nepacil? A kedy to bolo? ci ho este bubu mat....

vbrnka
21. nov 2011

@desinka10 :( hm..tak potom uz neviem..este babypark ale tam bola dlha cakacia doba